turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arasý
    Junior Member ahmetcaner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Sky 3d kanalý açýk mý???

sky 3d kanalýný izleyen varmý??? ben o frekanstan sinyal alamýyorum frekansmý kapalý bende mi sorun var acaba
    AlýntýAlýntý

Member dijitalci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Standart Cevap: Sky 3d kanalý açýk mý???

Selamlar söz konusu kanal HOTBÝRD uydusunda 11785Frekans 29900 Symbol ve H Polariteden yayýn yapmakta olup PAYLAÞIMLA izlenebilmektedir.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

tþkler bilgiler için bende o frekansta sýkýntý var çanaðý dün ayarlattým cihazým dm800 yabancý paylaþýmým var...novasports hd kanalý da sinyal yok...acaba ne yapmalýyým
    AlýntýAlýntý

Member dijitalci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Alýntý ahmetcaner Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    tþkler bilgiler için bende o frekansta sýkýntý var çanaðý dün ayarlattým cihazým dm800 yabancý paylaþýmým var...novasports hd kanalý da sinyal yok...acaba ne yapmalýyým
    Selamlar çanaðýnýzý hangi uyducu ayarladý ise tekrar çaðýrýp adam gibi ayar yapmasýný isteyeceksiniz.!
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

çok saðolun .birþey daha soracaðým bu hotbird odaklý 90 cm uyduya 9 derece hotbird ayarlamasýný istedim yüzde 30 civarýnda bi sinyal le kurulumu tamamladý anca bu kadar oluyor dedi...arada 6 dereceden az açý olmamasý lazýmmýþ multi yapmak için.acaba ne kadar doðru.bundada mý kazýkladýlar beni
    AlýntýAlýntý

Junior Member tomcsf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alýntý ahmetcaner Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    çok saðolun .birþey daha soracaðým bu hotbird odaklý 90 cm uyduya 9 derece hotbird ayarlamasýný istedim yüzde 30 civarýnda bi sinyal le kurulumu tamamladý anca bu kadar oluyor dedi...arada 6 dereceden az açý olmamasý lazýmmýþ multi yapmak için.acaba ne kadar doðru.bundada mý kazýkladýlar beni
    Hotbirde tam ayarlý uydu anteni ile multifeed kullanarak 9' eurobird uydusunu problemsiz alýrsýn..Senin anten hotbirde tam ayarlý deðil...Aþaðýdaki linkte eurobirdün ayakizleri ve kaçlýk antenle alýnabildiði var...multifeed ile biraz kayýp olur ama..(%30 civarýnda sinyal) olmaz...Yukarýdaki (dijitalci) arkadaþýn tavsiyesini dinleyin..çaðýrýn o uyducuyu ,sizin çanaðý yeniden ayarlasýn...

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Member sungur35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    izmir
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

sky 3 d ve diðer 3 d kanallarý açýk bu uyduda sorun yok þimdilik.
    AlýntýAlýntý