turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Member Hayde - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Standart Polis annenin yýkýldýðý an

Polis annenin yýkýldýðý an
    Hatay'ýn Kýrýkhan ilçesinde meydana gelen ve 2 kiþinin hayatýný kaybettiði motosiklet kazasý için olay yerine giden kadýn polis, oðlunun cenazesiyle karþýlaþtý
    11 Þubat 2012 Cumartesi, 1319
    Polis annenin yýkýldýðý an

Oðuzhan Yýldýrým (19) yönetimindeki motosiklet, Mimar Sinan Mahallesindeki üst geçit yakýnlarýnda, sürücünün hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çarparak devrildi. Kazada, motosiklette bulunan Tarýk Polat (14) olay yerinde, sürücü Yýldýrým ise kaldýrýldýðý Kýrýkhan Devlet Hastanesinde yaþamýný yitirdi.

Kazanýn ardýndan incelemelerde bulunmak üzere kaza yerine giden ekipte bulunan Ýlçe Emniyet Müdürlüðünde görevli polis memuru Filiz Karabulut, yaþamýný yitiren gencin, bir süre önce boþandýðý eþinden olan ve kendisi ile ayný evde yaþayan oðlu Tarýk Polat olduðunu görünce þoke oldu.

Hemen yanýna giderek yaþayýp yaþamadýðýný kontrol eden acýlý anne, oðlunun öldüðünü anlayýnca sinir krizi geçirdi. Polis Karabulut'u, meslektaþlarý teselli etmeye çalýþtý.

Tarýk Polat'ýn cenazesi, incelemenin ardýndan Kýrýkhan Devlet Hastanesi morguna kaldýrýldý.
    AlýntýAlýntý

Vip Member sarilar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Standart Cevap: Polis annenin yýkýldýðý an

ALLAH rahmet eylesin herkez yikilir bu tur konularda ..
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek deðildir. Benim fikirlerimi, benim duygularýmý anlýyorsanýz ve hissediyorsanýz bu yeterlidir.

AlýntýAlýntý