turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member Hezekiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Standart BIS TV France Panorama + Cine Hakkında

Arkadaşlar dün bir BissTV kart temin ettim bu kart panorama + sinema paketi aktif olan bir kart... Sorun şöyleki; kart panorama yayınları açıyor ama sinema paketi aktif edildiği halde açmıyor... Scamda sabaha kadar beklettim kartı belki update felan alması lazımdır diye ama bir değişiklik olmadı... Cccamda denedim olmadı... Modulde denedim olmadı... tüm denediğim sistemlerde panorama açılıyor sinemalar açılmıyor... önerisi, daha önce deneyimi olan arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim....

Saygılarımla
    Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol...Şefkat ve merhamette güneş gibi ol...Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol...Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol...
    Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol...Hoşgörülülükte deniz gibi ol...Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol...Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol...
    Mevlâna Celâleddin-i Rûmî
    AlıntıAlıntı

Member mraysam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Cevap: BIS TV France Panorama + Cine Hakkında

viassces modulde bir muddet bekletiniz aktif edildi ise mutlaka güncelleyecektir
    LÜTFEN ÜYE OLMAYINIZ ÜYE OLANLARI UYARINIZ
    AlıntıAlıntı

Senior Member Hezekiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Alıntı mraysam Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    viassces modulde bir muddet bekletiniz aktif edildi ise mutlaka güncelleyecektir
    Teşekkür ederim deniycem... Peki kartı koruma yada dikkat etmem gereken birşey varmı...

Saygılarımla
    Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol...Şefkat ve merhamette güneş gibi ol...Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol...Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol...
    Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol...Hoşgörülülükte deniz gibi ol...Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol...Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol...
    Mevlâna Celâleddin-i Rûmî
    AlıntıAlıntı

Member mraysam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    6 Toplam

karta hiç bir koruma vs. gerekmez dilediğiniz cihaz modul emu vs. kullanabilirsiniz

eğer paket yükseltmesi yaptıysanız yükseltme işleminin merkeze ulaşıp ulaşmadıgından emın olunuz ulaştığı an kısa sürede güncelleme gerçekleşecektir
    LÜTFEN ÜYE OLMAYINIZ ÜYE OLANLARI UYARINIZ
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

Hezekiel (23.02.2012)