turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Standart Cevap: Eurobird 9°E ayarlari nasl, yardim

7 der. bakan bir canaginiz varsa;
    canak arkasinda oldugunuzu varsayarak- cok,ama cok az ,canagin kimildadigi belli olmadan neredeyse sol tarafa ayar yapan .
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: LigTv Yorum

Alıntı Lonely1903 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    9e ok mu bulamadim gitti 9 dereceyi hafif saga cevirin diyorsunuzda bin kere denedim sinyal bulmuyo lnbden mi kaynaklanıyor acaba? Yardimci olanda yok sagolsun...

kardeş şuan antenin hangi uyduya bakıyor ona göre sağa veya sola çevirmen lazım karagürültüye sağa çevir demek çok saçma anteninin mmarkası önemli değil burda gessat mega bilsat olmuş farketmez. senin antenin hotbird e bakıyorsa anten çapına göre antenin arkasına geçip sağa çevireceksin. bu işten anlamayan biriysen hiç uğraşma yoksa çatıda 1 ay uğraşsan yayın gelmez.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Senior Member DREAMUP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    32 Toplam

Bence mart ayındaki kediler gibi dama çıkıp uğraşmayın antenle falan nasıl olsa bir kaç güne kadar 9 da gidecek bu sezon bitti hepinize geçmişş olsun....gelecek sezon için hayırlısı...
    AlıntıAlıntı

Member Lonely1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardeş şuan antenin hangi uyduya bakıyor ona göre sağa veya sola çevirmen lazım karagürültüye sağa çevir demek çok saçma anteninin mmarkası önemli değil burda gessat mega bilsat olmuş farketmez. senin antenin hotbird e bakıyorsa anten çapına göre antenin arkasına geçip sağa çevireceksin. bu işten anlamayan biriysen hiç uğraşma yoksa çatıda 1 ay uğraşsan yayın gelmez.

7 dereceye bakiyor uydum ne cok iyi anlarım ne de cok kotu normal anlıyacagın benim anlamadigim 7nin soluna dogru cevirince sinyal bulmuyo ama bonum uydusu mu ne onu buluyo rusca kanallar var sanirim hatirladigim kadarıyla viasat diye bir kanal daha vardı bu uyduyu nasıl buluyo anlamadım onuda
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart AW: Eurobird 9°E ayarlari nasl, yardim

Mesajlari diger konudan ayirdim ve burda actiginiz konuyla birlesdirdim. LÜTFEN konu basliklarina dikkat edelim. ayni konu burda yürürken baska konularda ayni meseleyi konu yapmayalim.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı Lonely1903 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    7 dereceye bakiyor uydum ne cok iyi anlarım ne de cok kotu normal anlıyacagın benim anlamadigim 7nin soluna dogru cevirince sinyal bulmuyo ama bonum uydusu mu ne onu buluyo rusca kanallar var sanirim hatirladigim kadarıyla viasat diye bir kanal daha vardı bu uyduyu nasıl buluyo anlamadım onuda
    bulduğun sirius uydusu. 0 5 derece
    şayet antenin eutelsat a bakıyorsa antenin arkasına geçince hafif sola çevireceksin. hatta eutelsat a ayarlı antenini sıkıştır antenin arkasından hafif sola büker gibi oynattır hem 9 gelir hem 7 derece şayet bunu ligtv için yapıyorsan anlamı yok. ama 9 derecede de serverin iyiyse çok iyi kanallar var.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Member penguen83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

penthause lar gitti bilgisi olan ?
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı penguen83 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    penthause lar gitti bilgisi olan ?
    Ramazanda olsun birakin, sorulacak zamanmi?
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12