turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Standart hangi navi ??? yorumlar

Evet arkadaslar bana bir navi lazim benim gsm ufak ekran olsada eh bi navi lazim.En kullanisli ne olur artilar eksiler nelerdir paylassaniz diyorum nasil olur diyorum..Bu yanliz benim icin degil herkes icin konu olsunki herkes faydalansin..
    Bu arada benim gsm sony ericson active..

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.691 Toplam

Standart Cevap: hangi navi ??? yorumlar

usta ben sygic ve igo tavsiye ederim
    orginal navi cihazi olarakta falk marka öneririm
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.126 Toplam

Tomtom, alternativ Sygic tavsiye ederim. Neden Tomtom sürekli güncel map, sürekli güncel biltzer (radar), poi v.b gibi.., güncel soft, güncel TMC. Neden Sygic, Tomtom'a yakinligi ile bilinmektedir. Sürekli yine güncel map v.b gibi.. Tabiki burada sonic ustanin dedigi Igo veya Navigon'da kullanicilar icin vazgecilmez cihazlar arasinda.

Diger acidan konuyu ele alirsak hic navigasyon (orginal) cihazlari ile ugrasmam. Bilindigi gibi navigasyonlar artik ekran özelliklerini kücültmeye dogru yönlenmektedir. Bu nedenle suan ki HTC, Iphone, Samsugn v.s gibi..gibi cihazlarinda ekranlari ayni ölcüye sahip.

Neden mi Navigasyon cihazlari ile ugrasmam, Kendimde Telefon olarak mobil, android betriebssysytem var. Buna güncel yaklasik bütün navigasyonlar yüklene bilmektedir. Telefonumda cok yönlü yaklasik 6 cesit navigasyon yüklü. Size en yakin navigasyon özelligini tasimaktadir. Su anki tüm araclarda navigasyon bulunmaktadir. Ama atiyorum arkadasinizin araci ile bir yere gitmek istediniz ve bu esnada bir adresi bulmak zorundasiniz, arkadasinizin aracinda navigasyon yok. Aninda telefonunuzu cikartiyor ve o an itibari ile istedigin her an yaninda bulunmasi.

Diger farkli bir yönden navigasyondan faydalanmak icin, aracinizi bilmediginiz yabancisi oldugunnuz bir sehirde park ettiniz, ve aracinizdan hayli uzaklastiniz. Bu esnada yine ceptelefonunuzdaki navigasyon ile aracinizi biraktiginiz yeri isaret (nokta) ile sizi aracinizin oldugu yere yaya veya diger sekilde rahatlikla ulasmanizi saglayacaktir. Demem odur ki teknolojinin getirdigi yeniliklerden neden fazlasiyla yararlanmayasiniz. Tabiki bunlar tamamen kisinin kendine özel, kendisine has kararidir.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Batu usta sana katiliyorum bencede telde olmali ama uzun yolda telefon yerine bi alet olmasi daha iyi olur yani arabada kendi sisteminde gps yoksa..Bu syngici hic denemedim bakalim bi indirip deneyim su syngic i ..

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

Member mustafa-be - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    22 Toplam

Standart AW: hangi navi ??? yorumlar

merhaba arkadaslar sygic seni gidecegin yere ***ürürde baya bir yol katedersin ama navigon igo tomtom seni dolastirmadan ***ürür ben sahsen kendim 4 kere izine gittim navigonla hic bir problem yasamadim tavsiyem navigondan yana tomtomun özelligi mobil radarlari kurabiliyosun sygic ayni sekilde navigonun eksigi mobil radarlari kuramaman tek eksigi o saygilar
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

sonic (2.06.2012)

Junior Member ntquartex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Şahsen iGO Primo 2 varken gerisi teferruattır benim için...
    AlıntıAlıntı