turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: makarna

Senior Member harunsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Smile makarna

Bir doktor, hemsiresi ile bulusmalara baslar. Bu bulusmalardan kisa bir süre sonra, hemsire gelir ve hamile oldudunu söyler. Fakat doktor bu olayi karisinin duymasini istemediginden, hemsireye bir miktar para verir ve italyaya gitmesini ve çocuk dogana kadar orada kalmasini ister.Fakat bebegin dogdudunu size nasil haber verecegim? diye hemsire sorar.
    -"Bana hemen bir kart gönder ve arkasina spagetti " diye yaz.Ben durumu anlarim.
    Baska bir açiklama yapmana gerek yok. der doktor.Hemsire parayi alir ve uçaga binip italyaya gider.Alti ay kadar sonra, bir gün doktorun karisi evden arar ve doktora;
    - Sevgilim, bugün postadan senin adina avrupadan postalanmi? ilginç bir kart geldi.
    Fakat ne anlama geldigini anlayamadim...
    Peki karicigim, ben aksama eve gelince sana gerekli açiklamayi yapacagim.der doktor ve telefonu kapatir.O aksam doktor eve geldiginde; karti alir okur ve kalp krizinden oldugu yere düser.Acil yardim ve tibbi müdahelelerin sonunda doktor kendine gelir ve biraz rahatladiktan sonra , karisi karti alir ve okur;
    " Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti - ikisi; sosisli, ikisi; sade ".
    AlıntıAlıntı

Senior Member ucankale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart İlgi: makarna

hehe dr yanmis valla 4 cocuk
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler