turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arasý
    Member eyup1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Arrow satarcom srx 1005 hd enigma 2 yazýlýmý

STARCOM 1005HD enikma 2 yazýlýmý kulancý root þifre tunus-sat ilk önce yazýlým yüklenecek
    EDITION 0.1 sürümü 1.58 olarak Asattarkom 1005HD ve Blok Tonaziasat imzalanmasý deðiþiklikler ve eklemeler ile özel m cihazýn aða baðlý olduðundan emin oscam içinde að ayarlarýna eriþmek için kullanýlan herhangi bir bilgisayara baðlý cihaz ve herhangi bir tarayýcý Onturnat üzerinden að üzerindeki IP aygýtý 192.168.1.2 Örneðin, tarayýcý açýn ve adres 192.168.1.2:7070 yazýn o sayfa üzerinden tüm ayarlarýný deðiþtirmek FTP bir özellik eklemek FTP sunucu makinede yüklü root haklarýný önyükleme otomatik olarak yapar ve Filezilla gibi herhangi bir FTP programý aracýlýðýyla odaklý cihazý atýn ve dosyalarý deðiþtirebilir ve hatta normal tarayýcý Onturnat aracýlýðýyla bir gayrimenkul Balsovi özgün aygýt yok , örneðin, klasör Amenkm eriþim [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Senior Member ares41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    31 Toplam

Standart Cevap: satarcom srx 1005 hd enikma 2 yazýlýmý

Bu yazýlýmda tek fark, dcc (dreambox control center) ile cihaza eriþim, fxp ilede mümkün, bunun dýþýnda cccam versiyonu deðiþtirilmiþ baþka bir artýsýný göremedim ben? orjinal yazýlým ve norsat editli yazýlýmlarda user ve password bilinmediði için bu mümkün deðil. þuan en stabil olan yazýlým norsat editli V1.58.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

gereken düzenlemeler yapýlmýþtýr
    Konu eyup1 tarafýndan (22.03.2012 Saat 20:51 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: eee
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    31 Toplam

Alýntý eyup1 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    bu yazýlýmda gerekli düzünlemeler benim tarafýmdan yapýlmýþ ve arap forumuna atýlmýþtýr alýntý degil yazýlým niki

lütfen üyelik isteyen site linki eklemeyin. forum kurallarinca yassaktir! edit yüksel
    Sizin tarafýnýzdan yapýlan gerekli düzenlemeler nelerdir? bu yazýlým "STARCOM 1005HD TUNSIA-SAT EDITION 0.1" adý ile tunusia-sat'ta verildi 12-02-2012 tarihinde.
    AlýntýAlýntý

Senior Member korkuevi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    istanbul
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

bu düzenlenen
    yazýlýma
    dreambox
    gibi
    eklenti eklemek
    yada dreambox gibi pc'den izlemek varmý
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

görme özürlüsün sanýrým tunus sat resimli atmýþým bakmadýnmý senin kim olduðunu biliyorum git seninle mahtap degilim ghzalsat atým tunus sata atým senin gibi beni yarðýlamýyorlar teþekür ediyorlar amacým reklam degil üzerinde çok çalýþmýþtým baþardým
    Konu eyup1 tarafýndan (22.03.2012 Saat 19:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

yazýlým atðým niki okursanýz orda yazýyor gereken deniþklik yapa biliyorsun dcc22 1.42 ile yapa bilirsiniz
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    31 Toplam

Alýntý eyup1 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    görme özürlüsün sanýrým tunus sat resimli atmýþým bakmadýnmý senin kim olduðunu biliyorum git seninle mahtap degilim ghzalsat atým tunus sata atým senin gibi beni yarðýlamýyorlar teþekür ediyorlar amacým reklam degil üzerinde çok çalýþmýþtým baþardým
    1-Benim mesajýmda bir yargýlama yok? yapýlan düzenlemeyi sordum ama cevap alamadým?

2- O yazýlýmý yeniden düzenlediyseniz neden user ve pass hala tunus sat yazýlýmý ile ayný?

3- verdiðini linkte herkes teþekkür ediyor yazmýþsýn bende orda üyeyim ve orda konuya cavap yazmadan linkler görünmez!...

4-Orda her konuya genelde teþekkür ederler ve bu yazýlým baþka bir foruma ait olduðundan ve o forumda ilk siz paylaþtýðýnýz için teþekkür edilmiþ.

5- ben þunu yaptým, falanca düzenlemeleri yaptým deyin madem düzenlediniz?

6- siz satýcý ben kullanýcýyým.

7-Mesajýnýz bile google-translate ile türkçeye çevrilmiþ.

8-Son olarak beni tanýyan tanýyor zaten.
    Konu ares41 tarafýndan (22.03.2012 Saat 19:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

ben satýcý degilim elektironik teknisyeniyim kime satarcom cihaz satmýþým 1 cisi sorunun cevabý 2 sorunun cevabý tunu sat resimli olarak atmýþým filas fxp ile düzenlen neler olduðunu yanlýzca boot kalan nxp iþlemcili cihazlarý boot çok kurtardým sen reklam yapýyorsun cihaz satmak için 1 tamirci cihaz satmaz cihaz yapar benim hakýmda yazdýklarýn doðru degil hangi forumda cihaz satmak için reklam gördünmü ama tamir üzerine çok görmüþsündür senin kulandýðýn foruma girmiyorum senin için kesinlikle 1 kiþiye bile cihaz satmamýþým ön yarðýlý olma hakýmda düþündüklerin doðru degil
    AlýntýAlýntý

1 Bu Konu icin
    31 Toplam

Bunuda ben yazmadim heralde...
    [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

Daha fazla uzatmýycam emin olmak adýna verdiðin linkteki yazýlýmý yükledim ve gerek menü renkleri, menü ikonlarý, özellikler, cihaza eriþim için kullanýlan þifre dahil tunusia-sat yazýlýmý.

Bir gün biri çýkar bu cihaz için mdu lnb desteði eklerse, diðerlerinde olmayan bir özellik eklerse teþekkür etmesinide biliriz. nxp iþlemcililerde tiger en iyi yazýlým desteðine sahip olan modeldir. adamlar avatarý bile 2 gün sonra eklediler yazýlýma. bende isterip bir araplarý geçelim yazýlým editleyelim yapalým edelim ama beni aþar yapmadýðým þeyede yaptým demem huyum deðildir.
    Konu ares41 tarafýndan (22.03.2012 Saat 20:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

11. Teşekkür edenler:

korkuevi (22.03.2012)

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu