turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Exclamation Virus Uyarisi

Microsoft ve Norton, son derece tehlikeli "NWin27" adinda bir virüs kesfettiler. Simdilik antivirüsü yok. Bu virüs "Matrix'e hos geldiniz" adi altinda bir PowerPoint slayt gösterisi (pps) ile geliyor. Açtiginiz takdirde; 10 saniyelik bir çizgi filmden sonra "Harddiskiniz bitti..." seklinde bir yazi çikiyor ve artik çok geç... Harddisk çökmekte, adres defteriniz de gönderenin eline geçmekte ve sizin isminizle virüs yayilmaya devam etmektedir. Bunu engellemek için kesinlikle bu isimdeki maili açmayiniz
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Standart İlgi: Virus Uyarisi

Sagolasin dostum aydinlattigin icin, kendi sahsima konusmak gerekirse bu gibi mail'leri ben kesinlikle acmadan cöpe gönderiyorum. Birde mail'in iceriginde link vart ise asla ve asla acmam sadece distan okur icerigine girmem. Buna kendi cok samimi oldugum kisilerde dahildir. Son zamanlarda yagin olan bilmem su mesaji kac kisiye gön derirsen bilmem ne dilegin kabul oluyormus. Buna inanip gönderen zavallilar var iste ve linklere teker teker tiklandiginda herkez ucmaya baslar. Not:Hacker bir kisi kesinlikle kendisini belli etmez belli eden zaten hacker degildir. Hacker senin bilgisayarinin derinlerinde kücük exe halinde yerlesir görükmeden alacagini, istedigini alir ve senin haberin olmadan cikar gider. Onun icindir ki as11 kardesimizin dediklerini yabana atmayalim saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler