turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    10 Bu Konu icin
    12.117 Toplam

Lightbulb Siz Avrupada Yasayan Gurbetciler Icin Yollardayiz (2012 Turkiyeyolu)

Ekibimiz yollarda en kisa zamanda 2012 Turkiyeyolu güzergah olarak; Almanya - Avusturya - Slovenya - Hirvatistan - Sirbistan - Bulgaristan - Türkiye. Güncel haberler ile karisnizda olmak dileklerimizle.

Yine yilin yarisi olarak diger istikamet icin, ekibimiz sizler icin yollara düsecek 2012 Turkiyeyolu güzergah olarak; Almanya - Avusturya - Macaristan - Sirbistan - Makedonya - Yunanistan - Türkiye. Güncel haberler ile karsinizda olmak dileklerimizle.

( Almanya - Avusturya - Macaristan - Sirbistan - Bulgaristan - Türkiye )

Bunlarin yanisira yine alternatif olarak Gemi, Tren, Ucak ile yolculuk edecek olan Gurbetci vatandaslarimiz, [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]adresini ziyaret edebilir. Ve yine yukarida yazdigim ülkeler harici güzergahlardan yolculuk edecek (düsünen) gurbetci vatandaslarimiz gerekli detayli bilgilere burdan ulasabilir. Yani sira sesinizi buradan duyurabilirsiniz. Saygilar...

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

halitcll (2.06.2013) , Adalim73 (12.02.2013) , haci kadir (20.01.2013) , Hezekiel (10.04.2012) , altinovali (10.04.2012) , yilmaz55 (9.04.2012) , berecikli (9.04.2012) , TA69 (6.04.2012) , Deli Yürek (6.04.2012) , sonic (6.04.2012)

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Standart Cevap: Siz Avrupada Yasayan Gurbetciler Icin Yollardayiz (2012 Turkiyeyolu)

Ilk haberi ben tamamlayayim öbür ekipler yazmadan

Güzergah= Almanya-Avusturya- Macaristan- Sirbistan- Burlgaristan.
    Yolculuk Tarihi 03.04.2012 Saat 14 gibi Frankfurt bölgesinde yola cikildi.

Almanya , Avusturya ve Macaristanda önemli bir insaat yok sayilir ve degisiklik eski yillara göre söz konusu olmadigindan sadece yenilik degisiklik olan Yerler hakkinda bilgi vermek isterim.

Röske- Beograd arasi olan yol calismasi bitmis diyebiliriz yani toplam 5 km yapilmayan yer var yok. Ancak Türkiye istikametine giderken eski kullanilmis yolu kullandiginizdan asfaltin kalitesi zaman zaman kötü olabiliyor, ama genel anlamda Positif degelrlendirdim cünki ayrilmis yol olarak bitmesi sevindirici bir konu.
    Yine ayni yol üzerindeki Tuna nehri köprüsü bitmis be otoyol kesintiz olarak devam ediyor o bölümdede. Oyolu kullananlar söyle bir ifade kullancaklardir eminim, Adamlar calsiyor , helal olsun diyeceklerdir.

Beograd icindeki köprü calsimasi bitmis gecen seneki sikinmtilar burada olmayacaktir. Ancak Benim yolculugum esnasinda Beograd cikisindaki rampada asfalt calismasi vardi, yani 3 seritin 3 de kapaliydi , lakin sezonda sorun olacagini sanmiyorum cünki bitireceklerdir o zaman orayida.
    Daha ilerki bölümlerde herhangi bir degisiklik yoktu.

Tavsiyem Akaryakit alacaksaniz Lütfen gümrükte para bozdurmaniz, yoksa yeterince pahali olan akaryakit dahada pahaliya almaniz gerekebilir.

Sirbistan türklere sank eskiye göre dahada iyi davraniyor gibi geldi bana, bizlerin kiymetini bilen tek ülkede diyebilirim

Bulgaristan
    Burada sezonda sorun olacak insaat yok, cok fazla degisiklik yok bu Ülkedede.
    Sofya trasit cevreyolunu kullanmadigimdan bu yolun nasil oldugunu yazmiyorum , cünki ben Sofyayi sehir icini kullanrak gectim.

Bu Ülke icin olmazsa olmaz tavisye bulunmak isterim#

Gümrükte illaki Para bozdurmanizi tavsiye ederim, Vignette almak icin Leva kullanmaniz daha dogru olacaktir, (1€ = 1,90 leva olarak bozdurdum) Ben kendim 11 yuro bozdurdum akarxyakit ihitiyacim olmadigi icin. yani 11 yuro ile gidiste dönüste rahatlikla Vignette alabilirsiniz. Vignette 10 levadir Transit gecis icin. Bu sekidle hareket ederbilirsek keriz olmadiigmizi onlara göstermis oluruz. Akaryakit alacaklar tabiki daha fazla bozdururlar ise dahada iyi olacaktir Akaryakit Leva ile alindiginda cok ucuz oluyor.

Rüsvet sormadiler desem ancak, tek bulgaristamn girisinde Red Bull sordu garibim memur, baska hic bir yerde soru bile sorulmadi.

Trafik denetlemeleri sanki daha coktu bu sene, yani kimse Gurbetciler yoldayken Polisler yollarda sanmasin, inanin sanki daha cok polis ve denetleme noktasi vardi desem yeridir.

Toplamda cok güzel bir yolculuk gecirdik 18 saat gibi bir zamanda kapikuldeydik, Mevsimin kis olmasi dolayisiyla Molalarimiz cok kisa düstü ancak kapikulede uzun bir moladan sonra yolumuza devam ettik

Baska sorulariniz olursa seve seve yanitlarim, ancak kullandigim güzergah icin
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

haci kadir (20.01.2013) , baklaci2005 (3.05.2012) , altinovali (10.04.2012) , himm (10.04.2012) , by_kernekli (10.04.2012) , Batu55 (9.04.2012) , malkocoglu3 (9.04.2012) , Hezekiel (9.04.2012) , berecikli (9.04.2012)

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.117 Toplam

Standart Cevap: Siz Avrupada Yasayan Gurbetciler Icin Yollardayiz (2012 Turkiyeyolu)

Öncelikle hosgeldin usta bunlar önemli bilgiler, 2012 icin hazirlik yapan gurbeci vatandaslarimiza bir nevi ön bilgi olarak tavsiyelerde bulunman bizleri memnun etmistir. Ikinci ekibimizde en kisa zamanda yine siz turkiyeyolu takipcileri icin bilgileri görsellik agirlikli düsünüyoruz. Tekrar buradan Duezceli ustaya bu önemli bilgiler icin teskkür ederim.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

Duezceli (15.04.2012)

Member Nihat_altu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

hayırlı yolculuklar...
    AlıntıAlıntı