turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.120 Toplam

Standart Yasanmis Gercek Bir Olay

Slm;
    Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alırarabaya.... adam arka tarafa biner.....şöför...- eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....yolcu- ben Azrailim..canını almaya geldim der......şöför alaycı bir tavırla- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsunder...ve ekler yolcu....- inanmadın bana öylemi der....şöför- inanmadım tabii der......yolcu- o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcudahaalır..ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da >enteresanlaşır.....şöför yanındakine...- ee sen klimsin nereye gidersin der....öndeki- abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adımfelanca der......şöför- yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifihem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....öndeki- abi arkada kimse yokki.....şöför hışımla arkaya bakar ve- körmüsün be adam arkada oturuyorya der.....öndeki arkaya bir daha bakar ve- abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu seferarkadaki söze girer....- gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir derşöföre. şöför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....arkadakişöföre...- hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacamder..... şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve inerarabadan.....sonra....sonr a ne olmuş biliyormusunuz?????adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar...)
    Vay be adamlara bakinya kurnazligin boyutu, akla hayale gelmeyecek kurnazliklar üretiyorlar vede basarili oluyorlar. Gerci hirsizin kurnazlik yapip belesten kazanma pesinde olmasi icin böyle kurnazliklari üretmesi kacinilmazdir. Karsisin dakide afedersiniz ahamda böyle aptal olursa ekmeklerine yag sürmek olsa gerek saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart İlgi: Yasanmis Gercek Bir Olay

vay be "şeytanın" aklına gelmez derler bu olay oyle bir şey
    AlıntıAlıntı