turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member -=ayhan=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    4 Bu Konu icin
    24 Toplam

Standart Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla!

Allah'a hamd,onun habibine salât ve ümmetine Ve siz bacı ve kardeşlerime selam olsun!!!
    Değerli bacı ve kardeşlerim!
    Öncelikle Sezo kardeşimden ve sizlerden özür dileyerek söze başlamak isterim'ki,uzun bir zaman sizlerle fikir alışverişi yapamadım.İsterseniz şimdi bunu telafi etmeye çalışalım ve sizlerle biraz hasbihal yapalım ve şöyle bir soru yöneltelim,
    İnsanı insan yapan nedir?
    Bütün azaları olan insan ile eksik azaları olan insan arasında fark varmi? Her şeyin bir numunesi var,ya insanın veya insanlığın numunesi kim?
    Gelin biraz bu konuyla ilgili fikir jimnastiği yapalım ve sizlerinde katkılarıyla bilgi dağarcığımızı birnebze olsun genişletelim inşallah. Sakın yanlış anlaşılmasın,ben kendi eksikliğimi ve acizliğimi dile getiriyorum ve sizlerin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Yüce kitabimiz olan Kur'an bu konuda ne demiş?Alemlere rahmet olan habibullah Hz Muhammed bu konuda neler buyurmuş? Allah ve resulünün buyruklarına müracat ederek o Engin feyizden faydalanmak ümidiyle hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Selam ve selametle kalın inşallah.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

ADANALI. (15.04.2012) , Hezekiel (15.04.2012) , Batu55 (15.04.2012) , himm (15.04.2012)

TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    1.642 Toplam

Standart Cevap: Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla!

A.selam üstat
    Konuyu Hakkın Yolu bölümüne aldım bilginiz olsun
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

Hezekiel (15.04.2012) , Batu55 (15.04.2012)