turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Member roney26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart I phone3gs 32gb kapandi acilmiyor ?

1 senelik i phone 3gs 32 gb aldim ,bundan 1 ay önce iyi calisioyordu neden se simdi kapandi artik hiiic acilmiyor akuyude doldurmuyor,ekrandada his görüntü yok bunun nedeni ne olabilir hic basinlan böyle bir konu gecen oldumu?
    AlıntıAlıntı

Senior Member by_kernekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57.071 Toplam

Standart Cevap: I phone3gs 32gb kapandi acilmiyor ?

Alıntı roney26 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    1 senelik i phone 3gs 32 gb aldim ,bundan 1 ay önce iyi calisioyordu neden se simdi kapandi artik hiiic acilmiyor akuyude doldurmuyor,ekrandada his görüntü yok bunun nedeni ne olabilir hic basinlan böyle bir konu gecen oldumu?
    üstat cihazın kablosunu kontrol et ve yakınlarından birinden başka bir kablo al ve öyle dene
    insanlara teşekkür etmesini bilmeyen ,Allah a da şükür etmesini bilemez.(hadisi şerif)
    teşşekkür etmek için mesaj yazmayın ,teşşekkür butonunu kullanın
    Forumda Sunulan dosyalar test amaclidir!!!!
    AlıntıAlıntı

Member roney26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

denedim olmadi ,daha sonra i phoneshopa gittim onlara baktirdim nereden kaynaklaniyor bu hata diye ,adam bakti ana platini bunun bozulmus dedi akiden kesin degil dedi ,daha sonra apple hotline aradim onlarda 1 sene garantisinin gectigini söylediler 210 euroya tamir edebilecekleriini söylediler ,su anda yaptirsam telefon bana 700 euroya gelcek o yuzden yaptirmiyorum neyapacagimi sasirdim kaldim
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.122 Toplam

Alıntı roney26 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    denedim olmadi ,daha sonra i phoneshopa gittim onlara baktirdim nereden kaynaklaniyor bu hata diye ,adam bakti ana platini bunun bozulmus dedi akiden kesin degil dedi ,daha sonra apple hotline aradim onlarda 1 sene garantisinin gectigini söylediler 210 euroya tamir edebilecekleriini söylediler ,su anda yaptirsam telefon bana 700 euroya gelcek o yuzden yaptirmiyorum neyapacagimi sasirdim kaldim
    Slm usta cihazdaki hasar, onarim teknik konularda malesef bizlerin yapabilecegibir yaptirim yok. Tek caresere servis ama 210€ tamir parasi acikcasi cok. Ama bu tamamen sizin vereceginiz karardir saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı