TDW Üyerinin Dikkatine

Formumuzda son günlerde yaşanan olaylardan dolayı TDW TEAM olarak bu uyarıyı sizlere yapma gereği duyduk

Paylaşımı ilk amaç olarak gören formumuz son zamanlarda fazlasıyla yardım amaçından cıkıp farklı yönlere cekilmekdedir

Forum üzerinde yazılan her konu yazan kişiyi bağlar.Hiç bir şekilde forumun sorumluğunda değildir.Yazılan her konu açılan her topiç sadece deneme ve bilgi amaçlıdır bundan dolayı üyeler arasında zarar görmeleri hiç bir şekilde formumuzun sorumluğunda değildir

Burda acilan herhangi ve agirlikla sorun yapan i2, dt ve ds konulari üyelerimiz tarafindan aciliyor. bu konularla iliskili mesuliyet kabul etmiyoruz. her acilan konuyu deneme, kontrol etme imkanimizda yok
TDW üyelerinden bilgi paylasimi ve yardim icin para isteyen kisiler bildirildigi sekilde hemen banlandi ve banlanacak. Bildiginiz öyle kisler var ise, bize bildirin, biz caresine bakacagiz. bunlar TDW forumu hiç bir şekilde ticari amaç için kullanılamaz ve bunada asla müsade edilmez.Bizim amacimiz bilgilerimizi birbirimiz ile paylasmak, kendimizi gelisdirmek ve birbirimize yardimci olmak.

Forum olarak farkindayizki belirli kisiler, guruplar, yukarda belirtdigim konular acilirsa hemen araya giriyor ve kötülemeye, bozmaya calisiyor.
Bizler team olarak elimizden geldiğince her mesajı inceleyip paylaşım amaçlı olmasına özen gösteriyoruz.

Yukarıda belirdiğim konulara özen gösterilmesini rica ediyorum

TDW TEAM adına
-=yüksel=-