turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
176 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Vip Member senkron24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    532 Toplam

Standart Cevap: ( Yorum ) D-Smart Paketinde çalışmayan kanallar

Alıntı cakirb16 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    oscam içine sabit boxid girebiliyoruz diye yazı yazan arkadaşlar vardı.bunu hangi programla ve oscam içinde hangi satıra yazdıklarını ve nasıl kayıt ettiklerini lütfen ayrıntılı bir biçimde yazarlarsa benim de bazı denemelerim olacak.ama maalesef oscam editleme işini bilmiyorum.saygılarımla
    öyle bir şey yok yani oscam saten box key hesaplıyor bize lazım olan sanırım aes key

onlarda 91 00 cevap verenelr var bide 80 00
    bizde ise kart 90 00 cevap veriyor yani onalrın yöntemine bakarak bir şeyler bulabilriz belki ....

ama oscamın içine box key falan editör iel mantıksız kaldıki girileceksede direckt açık kaynak kodları var ordan değişiklik yapıp comlige yapılabilir ama mantığı yok....

emeğine sağlık
    senkron24
    AlıntıAlıntı

Banned jasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

Standart Cevap: ( Çözüm ) D-smart Paketinde çalışmyan kanallar

Dsmart aÇilmaz arkadaŞlar unutun sİz bunu buraya yaziyorum ds bİttİ artik
    AlıntıAlıntı

Banned JOKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Alıntı jasal Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dsmart aÇilmaz arkadaŞlar unutun sİz bunu buraya yaziyorum ds bİttİ artik

buyur burdan yak...Konunun başlığını ve ilk mesajı oku bakalım ne yazıyor
    AlıntıAlıntı

Senior Member turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

biten bisey hic bizaman olmaz sende bunu unutma ds bitmez dt bitmez c+ lar bitmez bu isi yapan kisiler ileri zekalida cozmeye ugrasanlar geri zekalimi demek istiyon yani.onu yapan adamda kafa varsa bizlerde de azim var korkma dogan bey oturdugu yerden altinda bisey varmis gibi firlayacak az kaldi .kusura bakmayin biraz abes yazdim ama bu tur kislerde onlarin savunucusu gibi ortaligi karisdirmaya calisiyor.
    AlıntıAlıntı

Banned JOKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Alıntı teyyare Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Iyi bende çözdüm siz mal gibi bekleyin ben vermiyecem, ben kralim padisahim. Ne düsünürsün simdi benim hakkimda? Aynisini bende o adam için dusunuyorum.
    Alıntı panasonic50s Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadasım gerek yok tartışmaya ben bu işlerden anlamam kart temini bile yapamıyoruz neyse sende verme adamda vermek zorunda degıl herkesin düsüncesi farklı saygı gostermek gerekır yınede soyluyorum ugrasanlara Allah sabır ve kolaylık versin.
    burası yorum tartışma bölümü değil gidin diğer konuda tartışın tartışacağınızı....aşağıdaki linkte yorum yapabilirsiniz...burda sadece bulgu ve yöntemler paylaşılıyor...Ayrıca birbirinize atışma yaparak reklam yapıyorsunuz umarım bunu adminler görür...

yorum bölümü
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Senior Member aykiri1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    346 Toplam

burada bilgisi olanda olmayanda caba harciyor .. kisilerin bilgilerini olcmek yada yorumlamak kimsenin hakki degildir. hic bilgisi olmayan arkadaslar bile gelip "ben bilmiyorum ama istediginiz birsey varsa diye yardim etmeye calisirken"
    az onceki gibi kisilerin gelip yardim etmem emuyu soylemem vb.. tarzinin anlamini siz dusunun..
    bu sistemde eninde sonunda acilacak
    ali kirar veli kirar ama sonuc degismez ve sonucta public olur... public olana kadar keyfini sur umarim birileri madalya takar.
    AlıntıAlıntı

Member coldstreets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

ama o çözen arkadaş çözümü devlet sırrı gibi saklıyo. Bu mantıksız, anlamsız. bak forumun ana başlığında ne yazıyor ( Çözüm ). eğer o arkadaş bilgi vermicekse niye ortalığı karıştırıyo. eğer aklı başına geldiyse yazar gelmediysede kendini bi b** sanıyo o zaman gitsin aydın doğanla birlikte bitarafına kına yaksın. Son olarak çalışan arkadşların eline, aklına, yüreğine sağlık. işte gerçek arkadaşlar kendini heryerde belli ediyor. kalın sağlıcakla..
    AlıntıAlıntı

Member memousa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Alıntı karakash Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ney mis bu reset aleti ? mastercrd mi yoksa

Nova'lar Irdeto , DS ise NDS , bence konu ile alaksi yok.
    AlıntıAlıntı

Vip Member senkron24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    532 Toplam

modlardan rica ediyorum son 3 sayfayı yorum bölümüne kaydırabilirmsiniz
    konu dağıldı

bu mesajımıda lütven kaydırın

yorum :

vala nova blackcreen ile alkası yok o sdileri engelediniği için çift kart kulabnacarak daha fazla kanal izliyebiliyrolar bu başka mesela ds ile alakası veya sorunu yok belki vardır diye tahmin etmişdir arkadaşımzı ama malesef öyle değil
    bizim ds dede
    post progress var ama haal üzerinde çalışıyoruz etmediğimzi test kalmadı bazı arkadaşlarımız c ++ bilenlere birlikte çalışıyorlar hala bir netice yok saten konun en başında demişdik bu işi bir kaç günde biteceğine kimse umut etmesin ..

kırdım diyenleri dikate almayın kıran saten koyar public olur merak etmeyin
    aksini idaa edene itibar etmyin ..
    ve lüyfen çözüm ve yorum bölümlerine sadık kalalım
    tekar yazıyorum eüer çözüm yerinde adamın birine yorum yapmak istiyorsanız bunu
    @kişiniki
    buna inanmıyorum diyin yorum bölümünde
    konulara ne kadar sadık kalırsak o kadar hızlı kavuşuruz sonuça engeliyici olmayın
    yorumda istediğinzi yorumu yapabilrinsiz herkes saygı duyması lazım
    çözüm ise gerçekten bir şey biliyoran yaz log varsa yaz tahmin etiğin elinde bir delil varsa yaz onun haricindekilerin hepsi yorum bölümüne ..

saygı ve sevi çerçevesini lütfen dikkate alın...
    Konu senkron24 tarafından (4.12.2010 Saat 18:56 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

scorqion (4.12.2010)

Senior Member bin88bir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    45 Toplam

Alıntı aykiri1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @memousa
    dimenonun kodunu dun thawtes bana gonderdi inceledim aes isin farkli boyutu bizim durumumuz cok farkli.. (bu aes meselesi boxidnin ilk magic bufferini yakalamak icin) dsnin bundan sonraki gececegi adimlardan biridir gibi geliyor..
    ama suan d3 54 e yogunlastim birseyler elde edersem paylasacagim.
    usta kusura bakma ama oscam kartı tanımıyor dsmart demek class d3 ins 54 demek gerci ins 36 kartlarıda var ama sonuc olarak class degismiyor onları degistirerek kartı nasıl tanıtacaksın merak ediyorum
    class ve ins standart kartın ozellikleri caid 092b olması gibi gercek bu atr kadar gercek bunları degistirmen imkansız
    astro bir sekilde aeskey ile kartı oscam e kart tanıtıldı en azından astro icin olan bu suan 2 cihazım bu kart bu alıncıın degildir diyor mh aradıgımda eslestirilecek ama aramıyorum kart dreambox a takıp eslestirmek pesindeyim ama oda mumkun degil tahminen ama denemek gerek
    usta koca forumda c + + bilen iki kisi var fikir alıs verisinde bulunursanız daha cok mesafe katederiz gibi gorunuyor

arkadasım paylasmamamı soyledigi icin ve henuz gormedigim icin detayları yazamıyorum cunku bugun onun icin ozel bir gun cok fazla konusamadık ama arkadasım cozdugunu soyluyor o oyle soyluyorsa inanıyorum cunku caps koyanlar gibi degil soyledigi soyledik bir ustadır ismini vermeme ragmen bugun bunları yazdıgım icin umarım bana kızmaz cunku kendisi tum bilgisini karsılık gozetmeden verdi
    suan onun agzından yazıyorum cozum okey ancak usta benimle paylasırsa ve public olmasını isterse paylasırım
    lutfen bu polimik konusu olmasın ustaya saygım var dogrulugu suan onun sozleri paylasırsa paylasmamı isterse paylasırım
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu