turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
79 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Banned memosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: Skyde 1702 de takilma olanlara güzel bir cözüm

arkadasim gerek oscam gerek cccam demisim oscamdan 100 client dememisim, benim 1702 kartim var ve sua n 100 clientim var hic takilma diye bir sorunum yok ubuntu 10.4 server.
    oscamda okutup cccamdan paylasima sunuyorum. Lazim olan nds kart icin ama emege saygiliyimdir bizlerle paylastiginizicin tesekkürler.
    AlıntıAlıntı

Junior Member unal27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

bu ayarları denemek ondan sonra yorum yapmak lazım 1702 karda dahil cccamda 100 kişide kart gumluyor kim ben sorunsuz diyorsa yalan diyordur belki bu ayarlarla çöüm ola bilir... ayarlar işe yaramazsa eski düzen devam demektir.....
    AlıntıAlıntı

Junior Member unal27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı memosi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadasim gerek oscam gerek cccam demisim oscamdan 100 client dememisim, benim 1702 kartim var ve sua n 100 clientim var hic takilma diye bir sorunum yok ubuntu 10.4 server.
    oscamda okutup cccamdan paylasima sunuyorum. Lazim olan nds kart icin ama emege saygiliyimdir bizlerle paylastiginizicin tesekkürler.
    dostum almanyadaki tum insanlar şuanda 1702 09c4 den muzdarip maç saatinde de aynı performansdamı senin sistem
    AlıntıAlıntı

Member yeniceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

bu sistemde iki kart ile yaparsan hic sorun yok kpcs bile bu performansi alamadim gercekten.
    AlıntıAlıntı

Banned GocaOglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Alıntı yeniceri Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @gocaoglan

yanlis biliyorsun demicem ama inan bana fark etmez
    .
    neden sordum onuda yazayim
    kendim internslotta Irdeto karti kullaniyorum digitürk
    smargoda s02 1702 yani
    yes yaptigimda newcs okuyor karti
    no yaptigimda cccam
    merak etigim su :
    siz newcs demi calistiriyorsunuz neticede newcs config bu paylasitiginiz
    no yapip ozaman newcs de acmamasi lagzim
    herneyse uzatmayalim deniyelim
    tekrar tesekkürler
    AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Arkadaslar yorum yapmadan önce bir deneyip daha sonra tecrübeleriniz paylassaniz daha iyi olur, bu sayedede ayni sorulari tekrar tekrar sormaya gerek kalmaz.

Deneyin tecrübenizi paylasin
    AlıntıAlıntı

Junior Member maxsuma11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

memosi guzel atmissin 100 kisi mac gubu 100 kisiye verde gorem seni diger gunler ok mac gunu adamlar bastiriyo kimse izlemesin diye kartin en fazla 10 ile 15 kisiye donmasiz verir bosa sallamayin kandirmayin milleti
    AlıntıAlıntı

Member TEMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı maxsuma11 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    memosi guzel atmissin 100 kisi mac gubu 100 kisiye verde gorem seni diger gunler ok mac gunu adamlar bastiriyo kimse izlemesin diye kartin en fazla 10 ile 15 kisiye donmasiz verir bosa sallamayin kandirmayin milleti
    Sana katiliyorum usta bende 4 tane Sky So2 var ve gercekden de mac zamani ilk 5 dakikasi freez veya hic bakilacak durumu yok,cam restart dan sonra hercey ok
    ardindan hemen düzeliyor ve client ler tekrar baglaniyor
    ve ben bunu sadece cccam ile yürütüyorum ve bakan client sayisi 60 bile deyil...
    AlıntıAlıntı

Banned memosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

isi bilmiyorusunuz ondan sonra yok mac günü bilmem ne, takin kartinizi oscam a ayarlarinizi yapin güzelce hic bir sey olmaz her kez krallar gibi bakar, burda saten kim ne yazsa atmmissin bilmem ne
    4 tane s02 karti varmis mac günü ilk 15 dk kasi freezer mis her seyin hazirini beklemeyin birazda ögrenmeye bakin. Armut piser agziniza düser ama dikkat edin cok sicaksa olursa agzinir yanar.
    Burdaki adminlere ALLAH dan sabir diliyorum bizim millete bir sey anlatmak devemeye hendek anlatmakdan zor, bir seyin cözümünü yazsa birisi DT veya DS her kes cok iyi biliyor yok algoritmaydi yok otdu yok cöpdü neyse benim acoundu burdan silin admin arkadasalarim, sizede ALLAH dan sabir ne diyim.
    AlıntıAlıntı

Member TEMEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı memosi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    isi bilmiyorusunuz ondan sonra yok mac günü bilmem ne, takin kartinizi oscam a ayarlarinizi yapin güzelce hic bir sey olmaz her kez krallar gibi bakar, burda saten kim ne yazsa atmmissin bilmem ne
    4 tane s02 karti varmis mac günü ilk 15 dk kasi freezer mis her seyin hazirini beklemeyin birazda ögrenmeye bakin. Armut piser agziniza düser ama dikkat edin cok sicaksa olursa agzinir yanar.
    Burdaki adminlere ALLAH dan sabir diliyorum bizim millete bir sey anlatmak devemeye hendek anlatmakdan zor, bir seyin cözümünü yazsa birisi DT veya DS her kes cok iyi biliyor yok algoritmaydi yok otdu yok cöpdü neyse benim acoundu burdan silin admin arkadasalarim, sizede ALLAH dan sabir ne diyim.
    Hocam kizmaya
    Hadi dedin gibi olzun oscam ile ayarladim...
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu