turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci ... 45678
79 sonuçtan 71 ile 79 arası
    Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Standart Cevap: Skyde 1702 de takilma olanlara güzel bir cözüm

Arkadaslar konuyu acan arkadasa sunumundan dolayi cok tessekür ederim yalniz sky de karti 1702 li chidlerde bir SINIRLANDIRMA var yani bu kartlar Nline uzeri calistig ana ecm ler firliyor arkadasin verdigi taktik cok guzel ama 2 kartla 200 kisi kesinlikle olmaz hele hele root serverde kullaniliyorsa misal bizim dilimizde VPS cunku kartlarda sorgulama gelip gidene kadar takilmalara neden oluyor su anki en guzel taktik smargo cccam uzeri MHZ 9000000 yapin 2 kartla rahat 60 ile 80 kisi bakar denedim ve denedigim bilgileri yaziyorum .....

Newcs oscamla olacak bir is degil melet kartlar bir hikmet gecemi gunduzumu kattim ama cccamdan baska bir sistem bulamadim... insALLAH ileride daha iyi bir emu cikarda super olur....
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Ha sunuda ekleyim misal Oscamda denemedim ama duyumlarim var her karta 4 kanal acacaksin ve bu kanallardan dolayi donmalar olmuyorMUS ama elinde fazla karti olan serverciler varsa denemeleri daha iyi olur....
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

rapiddeki dosya ile ordakiler ayni, daha neyi tartisiyorsun onun anlamkta zorlaniyorum
    AlıntıAlıntı

Member achilliusee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

oscamda bu kart kesinlikle doğru dürüst çalışmıyor burda anlatılanların çoğunu hatta daha fazlasını kendim test ettim bu kart ( S02 1702 ) bilndik emular ile malesef kötü sonuç veriyor

denemelerim için kullandığım sistem
    pc&linux i386
    oscam stable sürümü
    easymouse 10 mhz

sonuç ecm time'lar 2500-3500 arası yükseliyor buda kırılma donmaya neden oluyor.
    Bu kart için daha ne kadar çok oscam ayarşarı sunulacak bilemiyorum.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Standart AW: Cevap: Skyde 1702 de takilma olanlara güzel bir cözüm

Alıntı achilliusee Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    oscamda bu kart kesinlikle doğru dürüst çalışmıyor burda anlatılanların çoğunu hatta daha fazlasını kendim test ettim bu kart ( S02 1702 ) bilndik emular ile malesef kötü sonuç veriyor

denemelerim için kullandığım sistem
    pc&linux i386
    oscam stable sürümü
    easymouse 10 mhz

sonuç ecm time'lar 2500-3500 arası yükseliyor buda kırılma donmaya neden oluyor.
    Bu kart için daha ne kadar çok oscam ayarşarı sunulacak bilemiyorum.
    Bu kadar emin konusmussun ancak teknik bilgi aktarmamisin.
    Kac kisiyle paylasim yapyiorsunki kiriliyor bunu anlamis degilim, oscamda okuttunuz sonra ne yaptiniz?

Bu kadar basit aciklamlarla ancak kafa karisitiri, emek harcayanlara saygisizlik yaparsain baska bir sonuc almazsin.
    Eger konuya hakimsen teknik bilgi vermelisin, aksi takdirde Burada bu konuya emek veren herkezden özür dilersin.
    Ha siz kalkar bin kisiyle paylasimyaparsaniz tabiki durum degiisir, yoksa normal kullanicilarda sorun olmuyor.
    AlıntıAlıntı

Junior Member Becks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

CCcam da denedim ben ecm süresi 0,6-0,7 lere dusuyor fakat donmalargitmiyor extra biconnfig ayarı gerekir mi bilmiyorum ayrıca hiç bpeer ekelmeden sadece kartın bulundugu cihazdan evdeki baska bi cihaza vermiş olmama ragmen donmaolmakta. sonra sadece trabzondaki bir arkadasa verdim denemesi için ondada ecm dusuk fakat donma olmaktaydı ayrıca 7020 de bunu denedim sonra 800 hd de denedim 800de em suresi daha yukarıda cıkıyor 7020de cccam ile 0,6 lara akdar dusuyor. ayrıca newcs bence oscama gore daha iyi calıstıryor bu kartı en azından ben denedigimde bunu gordum ama ne hikmetse smargo ile okutamadım kartı 7020de ne newcsde nede oscamda slottan okutmak zorunda kalıyorum belki smargo ile okutabilsem biraz daha iyi olabilicek. cesitli ayarlar deneme ragmen smargo ile gormuyor cihaz kartıokutanlar nasıl okutuyor paylasırlarsa sevinirim
    AlıntıAlıntı

Junior Member chesterfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

3 yıldır sky german 1702 kart sahibiyim. denemediğim okuyucu cccam versiyonu oscam kalmadı. Karşılaştığım ne iyi ayar budur. Kart okuyucu smargo. ubuntu linux. cccam 2.1.4

SERIAL READER: /dev/ttyUSB0 smartreader +
    SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/ttyUSB0 8200000
    AlıntıAlıntı

Member yeniceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

selam arkadaslar bayadir vaktim yoktu foruma girmedim bugün bir bakayim dedim

Sorun yasayan arkadaslar yapicaniz is sidleri düzeltmek eski olanlari silin yenileri ekleyin sid calismassa sorun yapar ve takilmalara neden olur

saygilar
    AlıntıAlıntı

Junior Member Becks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sidleri paylaşmanız mumkun mu acaba?
    AlıntıAlıntı

8. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci ... 45678