20 HAZİRAN ÇARŞAMBA
KANAL D
06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Kuzey Güney (Sezon Finali) Yerli Dizi Prime-time
SHOW TV
06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Eve Düşen Yıldırım Yerli Dizi Prime-time
23.15 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece
ATV
06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Prime-time
23.15 Atv Son (Tekrar) Yerli Dizi Gece
STAR
06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star İki Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Arog Yerli Sinema Prime-time
22.45 Star Eyvah Düşüyorum Yarışma Gece
FOX
06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Melekler Korusun (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox White Collar Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece
TV 8
07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Çete (Tekrar) Komedi-Kabare Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Ölümcül Tuzak Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Kral Çıplak Sohbet Gece
KANALTÜRK
07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Büyük Vurgun Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk Neşter Tartışma Gece
KANAL 7
06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Talih Kuşu Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Büyük Usta 3 Yabancı Sinema Prime-time
23.45 Kanal 7 Berberler Tv Filmi Gece
SAMANYOLU TV
06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.30 Samanyolu Hayatın Nabzı Aktüalite Sabah
10.00 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.30 Samanyolu Tek Türkiye (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.50 Samanyolu Türk Sineması Yerli Sinema Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.50 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
23.00 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Gece
TRT 1
06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
11.15 TRT1 Avrupa Avrupa Yerli Dizi Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 İyi Fikir Aktüalite Öğleden Sonra
16.20 TRT1 Küçük Hanımefendi Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Gez Göz Arpacık Gezi Prime-time
21.05 TRT1 Son Mohikan Yabancı Sinema Prime-time
23.15 TRT1 Stadyum Final Spor Programı Gece
CİNE 5
07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
21.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 Berna İle Çok Moda Aktüalite Gece
CNBC-E
06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi Sinema Akşam
19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Better with You Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Hell On Wheels Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Sevgili Mahkum Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı
E2
08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Game Of Thrones Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Come Fly With Me Yabancı Dizi Gece Yarısı
TNT
06.30 Tnt Jelly Jam Çizgi-Film Sabah
06.40 Tnt Bananas In Pyjamas Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Mama Mirabelle Çizgi-Film Sabah
07.10 Tnt Wow Wow Wubbzy Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Lazy Town Çizgi-Film Sabah
08.00 Tnt Redakai Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
09.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
09.30 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
14.15 Tnt Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
17.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Akşam Üstü
LİG TV
00:30Günün Sonu
01:001 Yıldız 10 Gol: Vederson
01:15Futbol Gündemi
02:30Quiz: Cenk Gönen
03:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
03:45Günün Sonu
04:15Maç Saati: KDÇ Karabükspor - Trabzonspor
06:001 Yıldız 10 Gol: Ertuğrul Sağlam
06:15Maç Saati: İstanbul BŞB - Fenerbahçe
08:00Günaydın Futbol
10:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
11:00Haberler
11:1521: Unutulmaz Uzaktan Goller
13:00Haberler
13:15Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
14:00Futbol Gündemi
16:001 Yıldız 10 Gol: Vederson
16:15Maç Saati: Galatasaray - Ankaragücü
17:00Haberler
17:15Maç Saati: Galatasaray - Ankaragücü
18:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
18:451 Yıldız 10 Gol: Elvir Bolic
19:00Ana Haber
19:45Quiz: Erman Kılıç
20:15Süper Final'in Hikayesi
22:00Haberler
22:15Maç Saati: Beşiktaş - Gaziantepspor
00:00Günün Sonu
00:45Özel Röportaj: Nedim Türkmen
LİG TV 2
00:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
00:45Quiz: Volkan Demirel
01:15Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
02:00Günün Sonu
02:30Galatasaray - Mke Ankaragücü
04:15Fransa Ligi Maç Özetleri
05:001 Yıldız 10 Gol: Ahmet Dursun
06:00İngiltere Maç Özetleri
08:45Kdç Karabükspor - Trabzonspor
10:30Günaydın Futbol
12:30Premier League World
13:00Manchester United - Aston Villa
13:451 Yıldız 10 Gol: Ahmet Dursun
14:00Beşiktaş - Gaziantepspor
15:45Palmeiras - Vasco Da Gama
17:30Futbol Gündemi
19:00İngiltere Maç Özetleri
21:45Quiz: Volkan Demirel
22:15Redbull X Fıghters: 3. Bölüm - İstanbul
00:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
00:45Sezonun En Güzel 100 Golü
LİG TV 3
00:00Brezilya Serıe A Maç Özetleri
00:30Tottenham - Wigan
03:15Beşiktaş Milangaz - Anadolu Efes
05:00Haberler
05:15Rennes - Marsilya
07:00Haberler
08:15Avrupa'nın Kralları: Nene
09:00Haberler
09:15Redbull X Fıghters: 3. Bölüm - İstanbul
11:00Haberler
13:00Brezilya Serie A Maç Özetleri
13:30Premier League World
14:00Haberler
14:15Felipe Melo Röportajı
14:30Sırbistan - Polonya (C)
16:30Haberler
16:45Rusya - Fransa (C)
18:45Haberler
19:00Türkiye - Almanya (C)
21:001 Efsane 10 Gol: Alan Shearer
22:00Haberler
22:15Marsilya - Lyon
00:00Hayatım Basketbol: Serkan Erdoğan
00:30Everton - Manchester City
FB TV
07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 66-67.BÖLÜM
08:53 KLİP
08:54 HAVA DURUMU
08:55 YOL DURUMU
08:56 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:25 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 EURO 2012 TEKRAR
10:25 REKLAM
10:30 EURO 2012 DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 DELFİ KAHİNİ
11:25 REKLAM
11:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
11:55 REKLAM
12:00 SPORTS FUN
12:25 REKLAM
12:30 MUSIC BOX
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 SPOR MAGAZİN
14:25 REKLAM
14:30 SPOR MAGAZİN DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 SPORTİF (ATLETİZM ŞUBESİ)
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 7'DE DOKUZ TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 7'DE DOKUZ DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 GENÇ ÇİZGİ
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 POTADA FENER TEKRAR
18:25 REKLAM
18:30 POTADA FENER DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 FENERIUM ON AIR
19:25 KLİP
19:30 FENERIUM ON AIR DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:48 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 TRANSFER DOSYASI
21:25 REKLAM
21:30 TRANSFER DOSYASI DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE (23.09.2011)
22:45 REKLAM
22:50 KLİP
22:55 REKLAM
23:00 KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE (23.09.2011) 2.YARI
23:48 REKLAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 TRANSFER DOSYASI
01:25 KLİP
01:30 TRANSFER DOSYASI DEVAM
01:55 KLİP
02:00 SPORTİF (ATLETİZM ŞUBESİ)
02:25 KLİP
02:30 SPOR MAGAZİN
02:55 KLİP
03:00 SPOR MAGAZİN DEVAM
03:25 KLİP
03:30 SPORTS FUN
03:56 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE (23.09.2011) TEKRAR
06:45 KLİP
06:47 KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE (23.09.2011) 2.YARI
06:50 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU
NTV SPOR
07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 EURO 2012 KUPA BÜLTENİ
10:20 AMERİKA AÇIK GOLF TURNUVASI
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 EURO 2012 ÖZEL
13:00 SPOR HABERLERİ
13:10 EURO 2012 KUPA BÜLTENİ
13:20 LAUREUS SPOR MAGAZİN
14:00 14 / 16
15:30 AQUABIKE DÜNYA ŞAMPİYONASI
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:10 AMERİKA AÇIK GOLF TURNUVASI
19:00 SPOR MERKEZİ
20:00 ROLAND GARROS'UN ARDINDAN
21:00 EURO 2012 A GRUBU MAÇ ÖZETLERİ
21:30 EURO 2012 B GRUBU MAÇ ÖZETLERİ
22:00 EURO 2012 C GRUBU MAÇ ÖZETLERİ
22:30 EURO 2012 D GRUBU MAÇ ÖZETLERİ
23:00 SPOR GECESİ
Paylaş