30 HAZİRAN CUMARTESİ
KANAL D
06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulubü Çocuk Programı Sabah
06.30 Kanal D Ufo Avcıları Çizgi Sinema Sabah
08.15 Kanal D Karla'nın Dünyası Çizgi Sinema Sabah
10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
13.00 Kanal D Koca Kafalar Komedi-Kabare Öğle
13.45 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal D Şebeke (Tekrar) Eğlence Öğleden Sonra
17.00 Kanal D Annem Uyurken (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Kanal D BKM Mutfak (Tekrar) Eğlence Prime-time
22.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
23.59 Kanal D Sultan (Tekrar) Yerli Dizi Gece
SHOW TV
07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
08.00 Show Hayatın Tadı (Tekrar) Sohbet Sabah
10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
12.45 Show Hayatın Tadı Sohbet Öğle
13.50 Show Vahe’nin Sofrası Yemek Programı Öğle
16.30 Show Pis Yedili (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Show TV Ana Haber Haberler Akşam
20.00 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
23.00 Show Suskunlar (Tekrar) Yerli Dizi Gece
ATV
06.30 Atv Kayıp Prenses (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
08.30 Atv Beyblade: Metal Masters Çizgi-Film Sabah
09.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.45 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.50 Atv Kalbim Seni Seçti (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
14.50 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Atv Oyuncak Hikayesi Yabancı Sinema Akşam Üstü
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Bir Şarkısın Sen Yarışma Prime-time
23.20 Atv Cehennem Melekleri Yabancı Sinema Gece
STAR
07.00 Star Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi-Film Sabah
07.30 Star Pıtırcık Çizgi-Film Sabah
08.00 Star Klon Savaşları Çizgi-Film Sabah
08.30 Star Aile Reisi Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Süper Star Life Magazin Sabah
12.00 Star Üstün Dökmen’le Küçük Şeyler Aktüalite Öğle
13.15 Star Pasaport Yarışma Öğle
18.30 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.30 Star Canımın İçi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star İbreti Ailem (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
22.30 Star İşler Güçler (Tekrar) Yerli Dizi Gece
FOX
07.30 Fox Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
10.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Fox Sevimli Hayvanlar Yabancı Sinema Öğle
15.30 Fox Hayat Bilgisi (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Fox Ana Haber Hafta Sonu Haberler Akşam
19.45 Fox Dedemin Dolabı Yerli Dizi Prime-time
21.30 Fox ZapZup Eğlence Prime-time
22.00 Fox Dedemin Dolabı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
23.59 Fox Süper Kulüp (Tekrar) Magazin Gece
TV 8
07.00 TV 8 Evrim Akın İle Uzman Avı Aktüalite Sabah
08.00 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
11.00 TV 8 Eğitim ve Başarı Eğitim Sabah
13.00 TV 8 Haberler Haberler Öğle
13.45 TV 8 İyilik Sağlık Sağlık Öğle
15.00 TV 8 8. Etap Teknoloji Öğleden Sonra
16.00 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 TV 8 İnce İnce (Tekrar) Müzik Programı Akşam
20.00 TV 8 Hafta Sonu Haberleri Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Tehlikeli Oyunlar Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Disko Kralı Eğlence Gece
KANALTÜRK
07.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
08.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
09.15 Kanaltürk İnsanları Seveceksin Yerli Sinema Sabah
10.45 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Sabah
12.15 Kanaltürk Dünyayı Geziyorum Gezi Öğle
13.00 Kanaltürk Tatlı Sürprizler Yemek Programı Öğle
13.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğle
14.30 Kanaltürk Gak Guk Eğlence Öğle
16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Tatil Gezi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Elektra Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
23.00 Kanaltürk Kick Boks Gecesi Spor Programı Gece
KANAL 7
06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ’ten Tablolar Aktüalite Sabah
08.30 Kanal 7 Her Şeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
09.50 Kanal 7 Kalp Gözü Tv Filmi Sabah
10.15 Kanal 7 Çayda Çıra Tv Filmi Sabah
11.45 Kanal 7 Taş Devri (Tekrar) Gezi Sabah
13.30 Kanal 7 Evlat Yerli Sinema Öğle
15.15 Kanal 7 Leoparın Gözleri 1 Belgesel Öğleden Sonra
16.10 Kanal 7 Üç Kağıtçılar Yerli Sinema Akşam Üstü
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri Haberler Akşam
19.00 Kanal 7 Evcilik Oyunu Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
23.59 Kanal 7 Bir Yastıkta Kırk Yıl Tv Filmi Gece
SAMANYOLU TV
06.00 Samanyolu Tv Filmi Tv Filmi Sabah
06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
09.10 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
10.45 Samanyolu Ve İnsan Aldandı Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
14.20 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Öğle
16.00 Samanyolu Belgesel Belgesel Öğleden Sonra
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
22.00 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
TRT 1
06.05 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
06.35 TRT1 Adam Olacak Çocuk Aktüalite Sabah
08.30 TRT1 Güzel ve Çirkin Çizgi-Film Sabah
09.30 TRT1 Ninja Kaplumbağalar 1 Yabancı Sinema Sabah
11.45 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
13.50 TRT1 Mazi Kalbimde Yaradır Yerli Dizi Öğle
15.35 TRT1 Sen de Gitme Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.10 TRT1 Tersyüz Aktüalite Akşam Üstü
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.05 TRT1 Gülen Gözler Yerli Sinema Prime-time
22.00 TRT1 İmparatorun Yolculuğu Belgesel Prime-time
23.40 TRT1 Stadyum Final Spor Programı Gece
CİNE 5
07.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
07.30 Cine-5 Türksoy’la İpekyolu Gezi Sabah
08.20 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Sabah
09.00 Cine-5 Oyun Evi Çocuk Programı Sabah
09.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Sabah
09.50 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
11.00 Cine-5 Kahkaha Makinası Eğlence Sabah
11.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
12.00 Cine-5 Emine Beder’le Afiyet Olsun Yemek Programı Öğle
13.05 Cine-5 Flamenko Belgesel Öğle
14.00 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Öğle
14.50 Cine-5 Portreler (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
15.50 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı İle Gönül Sohbetleri Dini Program Akşam Üstü
18.00 Cine-5 Kahkaha Makinası Eğlence Akşam
18.20 Cine-5 Başka Yerde Yok Aktüalite Akşam
19.35 Cine-5 Sıcak Gündem Haberler Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Bir Demet Yasemin Aktüalite Prime-time
22.10 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Gece
CNBC-E
06.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
06.25 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
06.50 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
07.15 CNBC-E Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
08.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
09.00 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
09.25 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
09.50 CNBC-E Penguins of Madagascar Çizgi-Film Sabah
10.35 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
11.25 CNBC-E Back at the Barnyard Çizgi-Film Sabah
11.50 CNBC-E I Carly Çizgi-Film Sabah
13.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Öğle
13.30 CNBC-E Mike & Molly Yabancı Dizi Öğle
14.30 CNBC-E Better with You Yabancı Dizi Öğle
15.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.30 CNBC-E Bleep My Dad Says Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 CNBC-E Endgame Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Hell On Wheels Yabancı Dizi Akşam
20.00 CNBC-E İyi, Kötü ve Çirkin Yabancı Sinema Prime-time
23.00 CNBC-E The Fades Yabancı Dizi Gece
23.59 CNBC-E Spartacus: Vengeance Yabancı Dizi Gece Yarısı
E2
08.00 E2 The Ellen Show Sohbet Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
12.00 E2 Gizli Çember Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğle
16.00 E2 Ellen Show Sohbet Öğleden Sonra
18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
20.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
23.00 E2 Luck Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
LİG TV
00:00Günün Sonu
00:45Futbol Gündemi
03:30Günün Sonu
04:15Ankaragücü - Fenerbahçe
06:001 Yıldız 10 Gol: Bobo
08:00Süper Final'in Hikayesi
10:00Günaydın Futbol
13:00Haberler
13:15Süper Final Maç Özetleri
14:00Haberler
14:1521: Unutulmaz Oğuz Çetin Golleri
16:00Haberler
18:00Futbol Dergisi: 18. Bölüm
19:00Ana Haber
19:45Quiz: Tolga Zengin
20:15Süper Final'in Hikayesi
22:00Haberler
22:15Orduspor - Beşiktaş
00:00Günün Sonu
00:301 Yıldız 10 Gol: Bobo
00:45Quiz: İbrahim Üzülmez
LİG TV 2
00:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
00:45Sezonun En Güzel 100 Golü
01:45Günün Sonu
02:30Maç Saati: Galatasaray - Gençlerbirliği
04:15Fransa Ligi Maç Özetleri
05:00İngiltere Premier League'de En Güzel 100 Gol
06:00İngiltere Maç Özetleri
07:00Maç Saati: Chelsea - Swansea City
08:4521: Unutulmaz Oğuz Çetin Golleri
10:301 Yıldız 10 Gol: İlhan Mansız
10:45Maç Saati: MP Antalyaspor - Trabzonspor
12:30Günaydın Futbol
14:30Eskimeyen Maçlar: Liverpool - Everton
15:15Sezonun En Güzel 100 Golü
16:15Tutkumuz Futbol 2. Sezon / 3. Bölüm
17:15Maç Saati: Corinthians - Palmeiras
19:00Maç Saati: MKE Ankragücü - Fenerbahçe
20:45Premier League World
21:15Footbrazil
21:45Quiz: Ergün Teber
22:15Maç Saati: QPR - Arsenal
00:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
00:45İngiltere Premier League'de En Güzel 100 Gol
LİG TV 3
00:00Redbull X Fıghters (2. Bölüm - California)
01:00Haberler
01:15Maç Saati: Man. United - Chelsea
03:00Haberler
03:15Sezonun En İyi Maçları: Wolverhampton - Arsenal
05:00Haberler
05:15Sezonun En İyi Maçları: Lyon - Lorient
07:00Haberler
07:15Eskimeyen Maçlar: Liverpool - Everton
08:00Haberler
08:151 Efsane 10 Gol: Kevin Keegan
08:30Hayatım Basketbol: Aydın Örs
09:00Haberler
09:15Premier League World
09:451 Efsane 10 Gol: Luis Figo
10:00Footbrazil
10:30Otofan
11:00Haberler
11:15Sezonun En İyi Maçları: Bordeaux - Marsilya
13:00Redbull X Fıghters (1. Bölüm - Dubai)
14:00Haberler
14:15Maç Saati: Chelsea - Swansea City
16:00Haberler
16:15Premier League Sezonun Ardından
17:15Avrupa'nın Kralları: Bas Dost
17:30Brezilya Serie A Maç Özetleri
18:00Haberler
18:151 Efsane 10 Gol: Kevin Keegan
18:30Hayatım Basketbol: Aydın Örs
19:00Haberler
19:15Eskimeyen Maçlar: Liverpool - Everton
20:00Haberler
20:15Sezonun En İyi Maçları: Blackburn R.-Liverpool
22:00Haberler
22:15Sezonun En İyi Maçları: Lyon - PSG
00:00Footbrazil
00:30Brezilya Serie A 7. Hafta: (C)
FB TV
07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:25 KLİP
07:30 HAVA DURUMU
07:55 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:27 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (COCCO BILL) 9-10.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ
10:25 REKLAM
10:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
10:55 REKLAM
11:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 TRANSFER DOSYASI
11:55 REKLAM
12:00 TRANSFER DOSYASI DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 SPORTİF (YÜZME ŞUBESİ)
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 FENERBAHÇE - MERSİN BŞB. (06.04.2012)
14:40 REKLAM
14:45 FENERBAHÇE - MERSİN BŞB. 2.YARI
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 FİLEDE FENER TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 FİLEDE FENER DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 MAÇ KAÇ KAÇ
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE GRUNDIG (17.04.2012)
18:25 REKLAM
18:30 İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE GRUNDIG DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE GRUNDIG DEVAM
19:25 REKLAM
19:30 İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE GRUNDIG DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 TRANSFER DOSYASI
21:25 REKLAM
21:30 TRANSFER DOSYASI DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 MERSİN İDMAN YURDU - FENERBAHÇE (17.10.2011)
22:45 REKLAM
22:50 KLİP
22:55 REKLAM
23:00 MERSİN İDMAN YURDU - FENERBAHÇE 2.YARI
23:48 REKLAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 TRANSFER DOSYASI
01:25 KLİP
01:30 TRANSFER DOSYASI DEVAM
01:55 KLİP
02:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
02:25 KLİP
02:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
02:55 KLİP
03:00 FİLEDE FENER TEKRAR
03:25 KLİP
03:30 FİLEDE FENER DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR (08.10.2011)
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR DEVAM
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU
NTV SPOR
09:00 SPOR HABERLERİ
10:30 ÇİN - ABD (2012 FIVB)
12:00 SPOR HABERLERİ
12:10 WIMBLEDON GÜNÜN ÖZETİ
13:10 HAYATIM SPOR
14:00 SPOR HABERLERİ
14:30 ÇİN - TÜRKİYE (FIVB)
16:00 WIMBLEDON TENİS TURNUVASI
21:00 SPOR HABERLERİ
21:10 EURO 2012 MAÇ ÖZETLERİ
22:00 SPOR HABERLERİ
22:15 TÜRKİYE - ARJANTİN (OLİMP. ELEMELERİ)
23:00 SPOR HABERLERİ
23:15 ÇİN - TÜRKİYE (FIVB)
Paylaş