turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
26 sonuçtan 11 ile 20 arasý
    Senior Member könig - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Aslantepe
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    53 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

Alýntý eldereli84 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    arkadaþlar piyasada sahte msn ve nickname ile dolandýrýcýlýk yapan [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] a yüklü miktarda para kaptýrdým, belçika genk de yaþýyor kendisi, tanýyan bilen varsa yardýmcý olabilir mi, belki azýcýk da olsa vicdan vardýr da geri ödeme yaparlar, yada kartý gönderirler, kul hakký yiyerek çoluðunun çocuðunun beddualarýný almazlar inþallah, mutlaka bir yerlerden çýkar bu para bu dünyada da ahiret de de

bu kiþileri tanýyan var mý acaba ?
    adam belçikadaysa sen de türkiyedeysen iþin zor,paran gitti gider gibi ama çýkmadýk canda umut vardýr yine de .

Senior Member eldereli84 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

dostum bu kiþiyi tanýyan var aslýnda ama þuan için farklý nickname kullanýp forumlara giriyor, adresi samsun bafra elimde bir imkan olmadýðý için bu kiþiyi biemiyorum tam olarak ama nickname olarak diðer forumlarda fearsky i kullanýyor

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

anlayacaðýnýz tam bir þebeke gibi birþey bunlar

Banned JOKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Saraçoðlu Cehennemi
    0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Standart Cevap: Re: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

Alýntý eldereli84 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    arkadaþým saðol varol msn mi ekle görüþelim [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

bu kiþiler mosc yapýyoruz diye milleti dolandýrdý beni de yukardaki msn yi ekledim skyit mosc için 1150 tl ye anlaþtýk hakan bardakçý olarak tanýttý kendini, bütün yazýþmalarým kayýtlý , parayý gönderdim kartýný hazýrladým kargoya veiryorum dedi, zorla bir numara istedim ondan ona ulaþabilmek için ve 05546502125 bu numarayý verdi, o anda aradým telefon kapalý þuan dedi neyse bende ok dedim aradan 1 gün geçti msn kapalý ulaþamýyorum adama dhl sorgulama yaptýrdým kargom filan yok hemen verdiði numarayý aradým adam ben belçikadaydým anca geldim sizin kartý unutmuþlar kargoya vermeyi dedi veo anda anladým dolandýrýldýðýmý ama iþ iþten geçti, 1 2 gün daha geçti sorgulama yaptýrýyorum ismime ama kargo filan yok tekrar aradým o numarayý adam sen kimsin ya ben seni tanýmam etmem ben anlaradan ali demesin mi, daha 2 gün önce bana böyle böyle demedin mi dedim adam nerdeyse rahatsýz edip durma mahkemeye veririm seni daha yeni evliyim ben eþim rahatsýz oluyor dedi, anlayacaðýnýz olay bundan ibaret

öemeyi iþbankasýndan ozan akýn adýna yaptým dekont elimde , yardýmcý olursanýz bunlarý tanýyan varsa, kartýmý gönderirlerse yada paramý geri yollarlarsa foruma bðýþþ yapacam caný gönülden saygýlar herkese
    Ýþ bankasýndan bir tanýdýk bulun herhangi bir þube olabilir bu ordan hesap no veya isimden tarama yaptýrtýn ve kiþinin adres telefon tc kimlik vs numaralarýna ulaþýn. Daha sonrasýnda ise yasal hiçbir yaptýrýmýnýz yok ama baþka yollardan alacaðýnýzý almaya çalýþýn. Geçmiþ olsun

Senior Member agabey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

Bizim milletin bir birini dolandirma hevesi bitmemis anlasilan halen ama kardes sende hak etmissin malesef ...Araplar ve biz Turklerden baska millet varmidir bir birini kaziklayan acaba merak ediyorum ...

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u tan

burda ikidebir anlamsýz manasýz beni küçük düþürecek mesajlar yazmayýn ben burda neyin derdindeyim siz neyin derdinseniz, kaç zamandýr milleti 664 nline var diye, kart açacaðým diye, mosc yapýyorum diye çok dolandýrýldýk yetmedi mi daha da hala burdan rencide edecek mesaj yazýyorsunuz, baþkasýna para kaptýrmak çok mu iyide burdan milletin içinde dolandýrýldým diye yazýyom ben ne adamlarsýnýz hayret doðrusu biliyorsan, tanýyorsan yardýmcý ol baþkalarýnýn caný yanmasýn , baþkalarý dolandýrýlmasýn,

Banned anil21 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Usa
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

ne oldu arkadaþýn irdetoyu açýyordu..söyleseydin ona sana bi mosc yapsaydý..bende olsun kimsede olmasýn zihniyeti vardý zamanýnda sende..herþeye atlarsan çoook dolandýrýrlar seni daha..forumlarda feyat figan dolanýrsýn iþte böyle..

Banned rzgr66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

eldereli84 , anil21 dogru demiþ , bi zamanlar sende ayný yoldaydýn yok arkdaþým irdeto açýo parayý peþin istio vs vs

Hýrsýzýn malýný calmýþlar hýrsýz hýrsýzý þikayet eder misali olmuþ , Tüm boardlarda içine ettin yeter aðladýðýn forumlarda , Senin gibilere az bile

Kafan basmýyosa senin burdaki adamlar ne yapsýn sana , gitmiþ bide iki tane kart yaptýrmýþ , biri sky itilia mosc biri digiturk mosc , adam bide cw karta yazýcam diye kandýrmýþ bunu valla hiç gülesim yoktu ,

Hadi bi tane kart yaptýr sonra diðeri için para göndersen tamam , tanýmadýgýn etmediðin adama iki kart parasý gönderen adamýn aklýndan þüphe ederim ben

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

hani göster bakayým benim arkadaþým irdetoyu açýyoduda kimi dolandýrdým, 1kiþiyi dolandýrdýysam her dediðine katýlýcaðým dolandýrmadýysam, allah ýndan bul iftira atmaktan baþka biþey bilmezsiniz siz,yoksa sizdemi milleti dolandýrýryorsunuz, hukuken yakasýna yapýþtým mosc filan hikaye adam benim paramla kontör almýþ ordan bütün bilgilerine ulaþtým,polis arkadaþlarým saðolsun , sende bu kiþilerin içindeysen düþün taþýn bolbol da kaþýn bundan sonra

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

iftira atmayýn varsa elinizde dolandýrdýðým 1 tane kiþi çýksýn ve desinki bu dekont elimde bu yazýþmalar burda beni dolandýrdý 2 katýný vermezsem insan deðilim ama görüyorum ki bu forumdada beni ve benim gibi bir sürü kiþileri dolandýranlarda buralarda farklý nicknamelerle cirit atýyo, forum yöneticileri hiç kontrol etmiyor mu acaba1 ip den kaç kiþi farklý nick le giriyor foruma diye

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu