turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arasý
    Banned rzgr66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

Olum herkes senin gibi mal mý ki dolandýrasýn , dolandýrýcý diye senin gibilere derler herkese iftara atýp durma alýr o kartlarý munasip bi yerine sokarým senin

Banned anil21 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Usa
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

arkadaþým senin arkadaþýn dolandýrýcý demedikki..sende böyle çalýþýyordun peþin para almadan iþ yapmýyordun dedik.. sanada dolandýrýcý denk gelmiþ..msnde hava basýyordun þu para diye anlýyorumki senin de havaný almýþlar..bütün boardlarý birbirine kattýn..adam seni nasýl kandýrdýda o kadar büyük parayý yolladýn adama ben bunu anlamýyorum..þu devirde adam 100tl yi yollamýyor sen 1150 tl yi nasýl yolladýn hayret

Senior Member eldereli84 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

kime hava bastým deki þurda þu þekilde diye bende tamam haklýsýn diyim, o zaman bende sana þunu desem msn den dolandýrmadýðýn kiþi kalmadý herkesin parasýný yedin bide utanmadan burda yazýyorsun diye sen ne dersin bu iftira atmaktýr bu itameleri kullanmayýn , bu arada konunun sizinle alakasý yok ben ulaþabildiðim kadar ulaþdým hemde hukuki yoldan bu adamý bulunca paramý alýrsamda bak nasýl herkesin gözünün önünde fotolarýný koyucam , burda atýp sýkýlamayýn, zamanýnda birine güvendik de 50 000 tl verdim ticaret için adam bütün mallarý karýsýnýn üzerine yaptý karýsýndan boþandý onadan bile aldým, allah kimsenin baþýna böyle olaylar getirmesin demek varken habire velveleye veriyorsunuz

Administrator d-king - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.395 Toplam

Standart Cevap: Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hot

Alýntý eldereli84 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    iftira atmayýn varsa elinizde dolandýrdýðým 1 tane kiþi çýksýn ve desinki bu dekont elimde bu yazýþmalar burda beni dolandýrdý 2 katýný vermezsem insan deðilim ama görüyorum ki bu forumdada beni ve benim gibi bir sürü kiþileri dolandýranlarda buralarda farklý nicknamelerle cirit atýyo, forum yöneticileri hiç kontrol etmiyor mu acaba1 ip den kaç kiþi farklý nick le giriyor foruma diye
    Kendi problemlerinizden dolayi forumu ve yöneticileri konu yapamayin. Merak etmeyin biz kimin kac niki oldugunu iyi biliyoruz.
    Sana arastirman ve problemini cözmen icin alan vermisiz, simdi bizi katmayin kendi sorunlariniza.

Diger üyelerede konuyla ilgili birsey yazacaksaniz yazin. Elestiri yapacaksaniz kanitli yapin. Yoksa havadan sudan birbirinizi suclamayi birakin.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.

Senior Member eldereli84 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: Cevap: Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit

diðer üyeler bana eleþtiri yapýyor, vede kanýtsýz belgesiz, bende diyorum ki kanýtla benim 664 açýyorum deyip dolandýrýcýlýk yaptýðýmý herþeye kabulüm diyorum, 2 nick çýkýyor ordan egolarýný tatmin edercesine benim hakkýmda yazý yazýyor, siz bana kanýtla diyorsunuz, benim kimseye biþey dediðim yok , bu kiþiler yýllardýr milleti dolandýrdýðý yetmedi gibi þimdi de mosc diye milleti dolandýrýyorlar,þimdiye bir allah ýn kulu çýkýpta ben bu kiþileri tanýyorum diyen yok, ben çýkýkp forumlara yazýnca beni ve benim gibi bir sürü kiþiyi dolandýrdý bu kiþiler diye millet baþlýyor artýk salak mýsýn sen o kadar para yollayacaksýn, yaptýðýn iþ yasal mý gibi olmadýk yazýlar yazýyolar, ben bunu þuna baðlýyorum, milleti nasýl olsa yasal mý bu senin yaptýðýn diyerek suçlamak ama ben digiturk mosc istemedim ki, öle olsa dersiniz tamam ama olay öle deðil

Senior Member aykiri1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    346 Toplam

daha once bu tip konular cok islendi
    para kaptirmak tamamen kisinin kendi sorumlulugundadir

ankaraya para yollamak yerine kartlari ankarada elden alip parayida elden verirdiniz
    butun forumlarda dolandiricilikla ilgili binlerce mesaj yazildi

2008 uyesi bir arkadas bukadar uyarilar varken hala dolandiriliyorsa daha diyecek birsey yok

konu kapanmistir.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123