turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
26 sonuçtan 1 ile 10 arasý
    Senior Member ammaryasir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart dreambox dm 500s ciazlara iptv yazýlýmý

arkadaþlar ve site sahipleri kusura bakmayýn konuyu nereye açacagýmý bilemedim konu biz halk olarak budreambox 500slere iptv istiyoruz bizi mahrum görmeyin nezaman çýkacak bu yazýlým biliyorsunuz hd olan bazý ciazlara çýktý buyazýlým bizlerde istiyoruz halkolarak buciazlara yapýlamazmý iptv aslýnda yapýlýr yazýlýmý enigma2lere yapan kiþiye sesleniyorum enigma1lerede istiyoruzbu iptvyi teþekkürler kolaygelsin hepinize yazdýklarýmý silmesseniz sevinirim bu ciazlarada gelirse iptv ortalýk canlanýr arkadaþlar unutmayýn
    AlýntýAlýntý

Member baybay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    134 Toplam

Standart Cevap: dreambox dm 500s ciazlara iptv yazýlýmý

ssenin kart yokmu arkadaþým
    AlýntýAlýntý

Senior Member savass - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart AW: dreambox dm 500s ciazlara iptv yazýlýmý

Aynen katiliyorum ..... hatta imzami da atarim..... bu adamlar neden d500 icin bi sistem yapmadilar.... yoksa ellerindeki hd leri satmak icin mi acaba :P
    AlýntýAlýntý

Senior Member rebeto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

kaybolmayan sakýz istiyoruzzzzz

kardeþ umarým sesini duyurabilmiþsindir bu bir sektördür ekonomidir vs dir demekki senin cihaz eski yenisini al diyorlar oyüzden enigma 1lere çýkarmýyorlardýr kim bilir
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

hadi ben aldým diyelim kardeþ hd ciaz almayada gücüm var diyelim ya alamayanlar almaya gücü olmayanlar zarzor parasýný biriktirip 500s alanlarý napacagýz kardeþ bir umuttur almýþlar bu ciazlarý herkez ama þimdi noldu hd lere yöllendiler hd ciazlara var bunlara yok bence ayrýmcalýktýrbu bakýn bakalým kaçkiþinin evinde hd ciazvar çok azdýr bence çünkü hd ciazlar palý kimsenin alým gücü yok bu pahalýlýkta býrakýnda herkez elindeki ciazlarý degerlendirsin evler ciaz çöplügüne dönmesin 1taneyle yetinelim dm500slere iptv istiyoruz halk olarak bizimde hakkýmýz degilmi halk olarak teþekkürler duyunbizi
    AlýntýAlýntý

Senior Member darkboys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    59 Toplam

teknik olarak mümkün olmadýðý için çýkmýyor.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

bunlar hikaye arkadaþým isteseler hemen çýkartýrlar ama çýkartmýyorlar çünkü ellerindeki hd ciazlarý satsýnlar diye çýkartmýyorlardýr ve ücret istiyorlardýr benim kanatimce
    Konu ammaryasir tarafýndan (16.07.2012 Saat 21:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Senior Member byturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    yok
    0 Bu Konu icin
    394 Toplam

kapitalist düzen bütün varlýðýný,az gelirli(fakir) halktan temin eder,bu düzeni kabul etmiþ devletlerde gelirin en azýný bu fakir halka verirler,bu fakir halkta allaha þükür karnýmýzý doyuruyorlar deyip 62 yýldýr,kapitalist düzeni savunan bu partilere oy veriyorlar ve hala sözde müslümaným diyen bir iktidar 10 yýldýr biz fakir insanlarý yönetiyorlar,nerden nereye ammaryasir kardeþim dimi,sen ne diyorsun ben alabildim diyelim milyonlarca fakir insan,bu düzene ayak uydurabilmek için bilinçsizce birazda çocuklarý rahat etsin diye katlandýklarý borçlara bir yenisini eklesin e2 cihaz alsýnlar,bize herþey müstaak bence 62 yýldýr bunlara oy veriyoruz bu gidiþlede vermeye devam galiba çünki iktidardakilerin oylarý düþmüyor,allah hepimize akýl fikir vermiþ kullanalým diye,yorum sizlere kalmýþ,saygýlarýmla.
    AlýntýAlýntý

Banned emrekarahan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Alýntý byturan Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    kapitalist düzen bütün varlýðýný,az gelirli(fakir) halktan temin eder,bu düzeni kabul etmiþ devletlerde gelirin en azýný bu fakir halka verirler,bu fakir halkta allaha þükür karnýmýzý doyuruyorlar deyip 62 yýldýr,kapitalist düzeni savunan bu partilere oy veriyorlar ve hala sözde müslümaným diyen bir iktidar 10 yýldýr biz fakir insanlarý yönetiyorlar,nerden nereye ammaryasir kardeþim dimi,sen ne diyorsun ben alabildim diyelim milyonlarca fakir insan,bu düzene ayak uydurabilmek için bilinçsizce birazda çocuklarý rahat etsin diye katlandýklarý borçlara bir yenisini eklesin e2 cihaz alsýnlar,bize herþey müstaak bence 62 yýldýr bunlara oy veriyoruz bu gidiþlede vermeye devam galiba çünki iktidardakilerin oylarý düþmüyor,allah hepimize akýl fikir vermiþ kullanalým diye,yorum sizlere kalmýþ,saygýlarýmla.
    yazýnýzý okudukça neþelendim.ama ne alakasý var baþýmýzdakilerle,yada oy vermk vermemekle...olay tamamen teknik sebeple.demekki cihazýn teknik kapasitesi ip tv ye uygun deðil.yoksa emin olun bu konuda emek harcayan profesyonel ve amatör arkadaþlar,bu konuyu çoktan halletmiþlerdi...drejo ustanýn bi sözü vardý.isteklerin sýnýrý yoktur,ama yapýlabileceklerin sýnýrý vardýr.olay bu.saðlýcakla kalýn.
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    17 Toplam

haklýsýnda arkadaþým bu nereye kadar gidecek böyle olmadý açmadý yenisini al bu böyle olmaz bence arkadaþým sesimizi duyurmamýz lazým biliyorsundur aglamayana emzikyok bu türkiyede yanlýþsam yanlýþsýn deyin çok konuþtugum için beni banlaya bilirsiniz ama gerçek bu
    AlýntýAlýntý

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu