turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası
    Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart İlgi: DM500s 2.card okuyucu

orcun1 usta kancayi kaldirip ve deniyebilrisin. buradan isaret oldugu halde oluyor.

önce abo kartin kac mhz de yürüdügünü bilmek gerek.
    kart okuyucunu ona göre ayarlanmasi lazim (modus 1 = 3,5 mhz ve modus 0 = 6,0 mhz).

bunlari yaptikdan sonra CCcam.cfg ayarlamamiz lazim.

yukarida yazdigim satirin önünde bu isaret oldumu satiri okumaz#.

bunla ok' ise. isaretli ve isaretsiz deniyebilirsin.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Junior Member BMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Selam arkadaşlar,

Yanlış anlaşılmasın ama bu sitede türkçe o kadar kötü kullanılıyorki kafa sallamaktan başka bir şey yapamıyorum. İnsan biraz kendi ana dilinle alakalı olur.

AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Alıntı BMW Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selam arkadaşlar,

Yanlış anlaşılmasın ama bu sitede türkçe o kadar kötü kullanılıyorki kafa sallamaktan başka bir şey yapamıyorum. İnsan biraz kendi ana dilinle alakalı olur.

usta simdi senin anlamdigin neymis onu yazarmisin????

belki bilmiyorsun ama imagler, toollar, emular ve cogu seyler ingilzce, almaca veyahut baska bir dilde yapilip sunluyor.

bizde elimizden geldigi kadar tercüme etmeye calisoyruz. burada hususi tercüman tutup herseyi tercüme etdirmeye gücümüz yetmiyor. egere tanidigin birisi varsa, karsiliksiz yapacak, önerirsen memnun oluruz. ayrica seninde anlamdigin birsey varsa, bize yaz sana yardimci olalim. buraya gelipde butürlü yazmayla düzeni bozmaya gerek.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Senior Member asemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    722 Toplam

Alıntı BMW Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selam arkadaşlar,

ben türkceyi iyi kullandigimi ve yazdigimi düsünüyorum ..?????
    cogu arkadasimda benim gibi yaziyor.Sen herhalde türkiyeden katiliyorsun.
    buraya bir bakalim sen dogru bir türkcemi kullaniyorsun..
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu asemo tarafından (12.02.2008 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Member erdinc73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Arkadaşlar birincisi ben almanca bilmiyorum.ikincisi 5 yıldır dream7000s kullanıyorum ve ben aldığımda emin olun bu cihazı Türkiye'de bilen yoktu.
    ve bu tip türk siteleri de bir iki tane idi.Bu cihazlar yazılım desteği ile gündengüne değişiyor.Hep bişeyler ekleniyor.Benim tavsiyem siteyi incelemek
    araştırmak,ve ondan sonra sorununu anlatmak.Hem almanyadaki türkler daha milliyetçi emin ol türkçeyide iyi kullanıyorlar.Ve bu cihazlarda ileri derecede ustalar.Teknik deyimler konusunda bende çok zorluk çektim,çekiyorum.sabır ve biraz anlayış.kolay gelsin.
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı erdinc73 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar birincisi ben almanca bilmiyorum.ikincisi 5 yıldır dream7000s kullanıyorum ve ben aldığımda emin olun bu cihazı Türkiye'de bilen yoktu.
    ve bu tip türk siteleri de bir iki tane idi.Bu cihazlar yazılım desteği ile gündengüne değişiyor.Hep bişeyler ekleniyor.Benim tavsiyem siteyi incelemek
    araştırmak,ve ondan sonra sorununu anlatmak.Hem almanyadaki türkler daha milliyetçi emin ol türkçeyide iyi kullanıyorlar.Ve bu cihazlarda ileri derecede ustalar.Teknik deyimler konusunda bende çok zorluk çektim,çekiyorum.sabır ve biraz anlayış.kolay gelsin.
    aynen katılıyorum almanyadakı turkler cok mıllıyetcı calısmalarından ve bızlere yardımcı olduklarından dolayı kendılere mınnettarım kımsenın forumda usagı yok herseyı ıstedıgı gıbı yapacak benım soruma cevap versınler tek cınce versınler ben ıstıyorsam onu gıder cevırı programlarıyla cevırrım ama bu lafları kendılerıne yardım etmek ıcın ugrasan ınsanlar nasıl bır ınsandır aklım almıyor
    AlıntıAlıntı

Junior Member karabela5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: DM500s 2.card okuyucu

slm arkadaslar konu dreambox 500 ilgili degil ama bu konu birtek burda acilmis ,bende buraya yazmakta uygun gördum. bende dreambox 7000 var 3 kartim var. bir kart okuyucusunu aldim calistirmadim nasil calisitira bilirim yardim ederseniz sevinirim yüksel kardesimi özel atim ama cevap gelmedi neyse cani sagolsun isallah diye arkadaslarinin bilgisi varsa yardim etsinler
    AlıntıAlıntı

Junior Member karabela5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: DM500s 2.card okuyucu

kartin hizini nerden görcem ve ayrini nerden yapcam tsk ustalar
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12

Bu Konudaki Etiketler