turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member Thora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Lightbulb Sky v13 kart konusunda yardımcı olabilecekler buraya

Arkadaşlar, v13 kartı en sağlıklı ve stabil nasıl çalıştırabiliriz, bu konuda bilgisi olan lütfen burdan paylaşalım, şimdiden teşekkürler.

test ettiğim emular ; newcs --->> CCcam = belirli aralıklarda freeze
    --->> CCcam = aynı şekilde
    oscam--->> CCcam = aynı
    oscam--->>CSP--->> CCcam yine aynı
    kullandığım okuyucular, smargo, easymouse.

Thora
    Konu Thora tarafından (25.01.2011 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: edit
    AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Standart Cevap: Sky v13 kart konusunda yardımcı olabilecekler buraya

V13 karti bu freezeler yüzünden CS olayinda istenilmez
    V13 karti nerdeyse 4 kisi bile kaldirmaz diyebiliriz, ecmtime 0,7 s üstüne cikdimi kirlima baslar.
    Ayni kanala ama 100 kiside baklbilir, ayri ayri kanlara 4 kis bile zor. Forunda sunulmus olan newcs configide buna dayanir, sky larda bu sikinti var yani S02 karti bu konuda daha toleransli olsa dahi yinede cok cabuk limit ulasilir misal 10 ila 30 kisi diyelim.
    Söyle bir bak tigin zaman sky locali olanda sky local paylasimi ara olmus sanal alemde sebebi iste bu lmitlerden dolayidir.

Lafin kisasi sen o karti degistir S02 gec bir nebze daha rahat edersin, ama sonsuz clinet eklersin diyelnelere inanma. Yeniceri usta bir config sunmus benim test etme gibi bir sansim yok ama kesinlikle 300 kisi gibi bir hayal yalan bu kesin ama belki bu sekilde 40 kisi falan olabilir ama bu tabiki bir yorum test edemedigim icin bir sey demek yalnis olur.
    Ne varki belirli kanllari komple sistemden kapatirsan o zaman tabiki daha cok kisi ile freeze olmadan bakma imkanina sahip olabilirsin.
    Bu dediklerim anlamak icin kartlarim ecm timeni gözetle misal biri belgesel biri cocuk kanali öbürü mac daha öbürü sinenam baksin ve ecm timeleri yaz bir yere
    daha sonra herkez cinenma kanali acin ama aynisni bak ecm time ne oldu
    simdide herkez cinema kanlarinin ayri ayri olanlarina bakin ve simdi ecmtime ne oldu
    Ancak bu sekilde anlamis olursun nedemekistedigimi, 6 kisi ile bir hayli ecm test etme sansin olur
    Bunlari yapriktan sonra sorularini tekrar sor o zaman daha ileri konulrkonusma firsatimiz olur, zaten V13 kartini su an oscamda okutmalisinki bulilere bakabilesin
    AlıntıAlıntı

Junior Member Thora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Sky v13 kart konusunda yardımcı olabilecekler buraya

Evet her konuda sana katılıyorum, yeniçeri arkadaşın S02 kart için önerdiği okuyucu ile 20 client im rahat nefes aldı sadece, ancak 60-70 e çıkabilirsem tek kartla, yorum yapabilirim bu konuda, ben elimdeki 2 adet v13 nasıl değerlendirebilirim diye düşünmüştüm, sanırım 2de olsa 3 kart da olsa bu sorun oluyor, değişim fikrine de katılıyorum, ama nasıl gidip direkt bana S02 veririmisiniz deniri, oda zor, bu elimdeki S02 kartı da tesadüfen kardeşimi gönderdim bana aynı kartdan v13 al dedim ona S02 kart vermişler, hatta çok kızdım neden aldın diye ama nerden bileyim bunların stabil olduğunu, tekrar şansımı denesemmi diye düşünmüyor değilim..
    ama bildiğim bir şey var veren de veriyor sorunsuz, ama nasıl?
    Düzceli kardeşim, peki bildiğin havuz sistemi varmı veya bu çözümmü, bizde oraya versek ordan alsak, varmı tavsiye edebileceğiniz.
    AlıntıAlıntı