turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
    Vip Member -Ulus- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    594 Toplam

Standart Cevap: Kullandığım skinde nasıl üst tarafta cam bilgilerini çıkarttırabilirim...

Alıntı VANG Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    backup halinde verirmisiniz
    Black_matrix skine ait .esml dosyasini bir text programiyla acip ve eskisini silerek yukarda verdigim kodu ilave etmen yeterli
    AlıntıAlıntı

Member karapelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Cevap: Kullandığım skinde nasıl üst tarafta cam bilgilerini çıkarttırabilirim...

Alıntı bunlarne Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    şimdi kullandığım ocam emuda mavi tuşa basınca aşağıdaki resimde olduğu gibi.. caid reader hops gibi bilgiler görülmekte şifreli kanal da iken... ben bunu normal 2 resimde üst tarafta çıkan bölümde de görünmesi için hangi kodu girmem gerekiyor acaba skin editlemeyi az çok becebilirim.. bilenlerden kod bilgisi alsam yeterli...

2resim..
    ustam bu backupu aylardir ariyorum black matrix skinli backupu paylassanda bizde kullansak simduden tesekkürler
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12