turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member alpdemet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Question Dreambox 800 HD PVR Sim 3.0 YARDIM LÜTFEN

Değerli dostlar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var:
    Dreambox 800HD PVR cihazım var. Aldığım yer Sim 3.0 olduğunu söylemişti. Geçen yıl 400TL ye almıştım. Herhalde klondur.
    Cihaz üzerinde newnigma2 imaj yüklü. Cihazıma çok daha güncel bir versiyonunu yüklemek istiyorum. Acaba en yüksek hangi versiyonu yükleyebilirim?
    Ayrıca bazıları boot82 vs.. gibi versiyonlar söylüyor. Ben kendi cihazımın özelliklerini sim'ini filan nasıl bulabilirim? Cihazı açıp mı bakmam gerekir?

Teşekkür ederim.

Saygılarımla,
    Alp
    AlıntıAlıntı

Member canbaz_233 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart Cevap: Dreambox 800 HD PVR Sim 3.0 YARDIM LÜTFEN

kardeş polta ustanın sunmuş olduğu güncel bi image var forumda araştırırsan bulursun nstream ve vlc de kurulu yalnız image atmayı bilmiyorsan önce bi araştır derim ben ilk image attığımda bayabi uğraştım çünkü öncelikle pc ne takılı bi rs 232 hazır olsun (DM 500 DEN ÇOK FARKLI Bİ İMAGE SİSTEMİ VAR)
    AlıntıAlıntı

Senior Member polta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    533 Toplam

Alıntı alpdemet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Değerli dostlar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var:
    Dreambox 800HD PVR cihazım var. Aldığım yer Sim 3.0 olduğunu söylemişti. Geçen yıl 400TL ye almıştım. Herhalde klondur.
    Cihaz üzerinde newnigma2 imaj yüklü. Cihazıma çok daha güncel bir versiyonunu yüklemek istiyorum. Acaba en yüksek hangi versiyonu yükleyebilirim?
    Ayrıca bazıları boot82 vs.. gibi versiyonlar söylüyor. Ben kendi cihazımın özelliklerini sim'ini filan nasıl bulabilirim? Cihazı açıp mı bakmam gerekir?

Teşekkür ederim.

Saygılarımla,
    Alp

arkadasım bugün hazrırladıgım backup var onu siteye yükledim ama moderetorler tarafından incelenecekmiş
    AlıntıAlıntı

Junior Member watersun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

cihazınıza yazılım yüklemek için rs232 bağlantısına gerek yok cihazınızın açma tuşunu basık tutun ardından elektrik fişini takın cihazınızın ekranında ıp numarası çıkanakadar açma kapama düğmesine basık tutun ekranda çıkan ıp numarası ( 192.168.*.** ) internet sayfanıza yazın ortalama 54 veya 55 mb güncel yazılımı yükleyin yükledikten sonra sayfayı kapatmadan bunu >>> (estar_secondstage_dm800_84.nfi ) yükleyin bu dosyayı yüklemesseniz cihazınız error hatası verir.
    AlıntıAlıntı