turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member unspoken09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart 664 İrdeto Artık Silyalle Açılmiyor...!!! Sayfasındaki arkadaşlara cevabım var..

evet arkadaşlar günlerdir siteyi takip ediyorum 664 İrdeto Artık Silyalle Açılmiyor...!!!
    başlığı altındaki yazılarıda okudum walla millet açılıyor açılmıyor para ile satıyorlar satmıyorlar diye birbirine girip küsüp kendilerini banlatıyorlar.. eger şu adı geçen oscam bin dosyasını editleyip içini güzelce inceleseniz ve ne nereye yazılacak baksanız hiçbir sorun kalmayacak ben kartımı 13/11/2010 tarihinde açtım ve halen kullanıyorum ne atak yedi nede başka bişey biraz dikkat herşeyi halledecek. Dikkat etmeniz gereken 3 şeyi size yazacam ve uygulayın sizde ataksız kullanın.
    1- kartın seri numarası
    2- kartın seri numarasının yanındaki parantez içindeki 6 haneli rakam
    3- makinanın altında yazılı olan dt nin kart ile kutuyu eşleştirdiği seri numarası
    bu üç maddeyi cihazınıza girin işlem tamamdır. Bu sitede birsürü ustalar var editleyip kesip yapıştırp millete € TL karşılığı satıyorlar 3-5 gün sonra kart gümlüyor hani garanti hani kapanmayacaktı. yukarıda verdiğim 3 maddeyi uygulamadığınız sürece kartınız herhalukarda kapanacaktır.
    3 Maddeyi de yapmanız için linux yazılım bilginiz olması gerek. Acıkca şunu söyliyeyim ben kendim yapmadım yazılım mühendisi arkadaşım var 3 gün uğraştı ve yaptı ama kapanmayacak diye garanti vermedi ama halen kart çalışıyor vede kapanmadı.
    AlıntıAlıntı

Senior Member turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Standart Cevap: 664 İrdeto Artık Silyalle Açılmiyor...!!! Sayfasındaki arkadaşlara cevabım va

iyi guzel kardes de bunlari nasil ve nereye ekleyecez bide onu soylersen super olacak.cunku birazdan herkes sormaya baslayacakdir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member unspoken09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: 664 İrdeto Artık Silyalle Açılmiyor...!!! Sayfasındaki arkadaşlara cevabım va

walla arkadaşım yukarıda belirttiğim gibi olayı ben yapmadım yazılım mühendisi arkadaş yaptı. dreambox500s ve dt orjinal makinayı benden aldı çalıştırdı ve getirdi. Kapanmnayacak diye de garanti vermedi ama 13/11/2010 tarihinden beri çalışıyor...
    AlıntıAlıntı

Senior Member qazi_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Ustalar, ben arkadasa katiliyorum orada kilit nokta oldugunu biliyorum.

cunku ilk irdeto kartim tam bakire idi

Cam data ya : 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 aa bb cc dd ee ff 00 00 00
    ve
    Cam key : kartın seri numarasının yanındaki parantez içindeki 6 haneli rakam

boyle o karti cccam da acilidi sonra tam 8 ay sorunsuz tikir tikir calisti ta ki gectigimiz yilbasina kadar bir anda gitti
    sinyal ile actirdik herkez oyle yapiyordiye yine calisti bir bucuk ay sonra gumledi gitti simdi kart orginal kutuda da calismiyor

var mi bana bir destek
    AlıntıAlıntı

Senior Member pedro888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    103 Toplam

Arkadas akilli bilgi vermis,ben bir mahsur görmüyorum.yazi sekliniz sert ve gereksiz.Bir dahakine yazilarinizi daha ilimli yaziniz Lütfen.
    Edit by -=sezo=-
    AlıntıAlıntı

Senior Member ilk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    40 Toplam

Satasma yok.Arkadas bilgi vermis. Edit by -=sezo=-
    AlıntıAlıntı

Senior Member coscos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41 Toplam

Standart AW: 664 İrdeto Artık Silyalle Açılmiyor...!!! Sayfasındaki arkadaşlara cevabım var..

ben daha cuma günü arkadas icin irdeto2 kartini acdim, herseyi hazirladim Dreamboxda, original Receiver ve Kartimda ekrana mesaj geliyor dedim müsteri hizmetine, exxx kartla cihaz eslenmemis diye, Kadin bana nasil oldu bu diye sordu, bende karti benim Octagona takdim, ve bir gün acilir diye bekledim dedim, acilmayinca gine original kutusuna taktim dedim, simdi bu mesaj geliyor dedim, Kadin bana kanal bilmem numaraya git dedi, tabiki Dreambox da takili oldunu bilmedi icin, original da takili gibi yaptim, ve kadin acildi mi diye sordu, show tv sak diye acildi, ok taman gine acildi dedim, ve bukadar, kurdum system CCCam/ Oscam_DT.

acildiktan sonra hemen blocke yapilacak, yoksa birzaman gine kapanir, tek Sa acik kalacak.
    Konu coscos tarafından (7.02.2011 Saat 08:46 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member qazi_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

slm gazi 74
    yazdigin yer atib tutmak yeri degil ciddi bir bölüm.arkadas önemli bir soruna cözüm sunuyor.peki senin mesajin ne iceriyordu koskocaman bir HIC:
    bu yazimi uyari kabul ed.umarim bir tahaki yazin konuya bagli ve aydinlatici olur
    lange

ben gayet normal bir soru sormustum, bayinin sinyali ile MH nin sinyali ayni mi dir diye
    Konu qazi_74 tarafından (7.02.2011 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Member emree78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

cocos usta,

yaptigin sekil guzel, kart acildi ve block ettin.
    bizde kartimizi actirmistik ve block etmistik (SA acik), ama attackta kart gümledi.

karti sinyal ile acmak zor degil bana göre, ama önemli olan karti nasil korumak gerekiyor, kartin yeni attackta tekrar gümlememesi icin!
    Bu sirf SA acik ve digerleri blocklamak ile olmuyor.
    AlıntıAlıntı

Junior Member 2RULE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Arkadaslar bende bu yontem calismiyor dm500 e her seyi ayarladim sinyal istedim gonderdiler ama bende acmiyor. Tekrar orginal kutusuna taktimmi ordada eslesmedi diye error veriyor sonra tekrar sinyal istiyorum aciliyor orginal kutuda. Simdi dreambox a takiyorum tekrar istiyorum ama malesef olmuyor. ben nerede yanlis yapiyorum? Yardim ede bilecek arkadaslar varmi?
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu