turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Vip Member senkron24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    8 Bu Konu icin
    532 Toplam

Standart Rahatsız olanlar başka kapıya;!!!!

benim açtığım konuda sadece kısaca loggerin şeması verilmiş ve sadece teşekür beklenirken konyu gien talan eden ve konyu o kadar saptırıp ustadlarımızıda kızdırıp kendinize iyilik yapmıyrosunuz

benim açtığım konuda eğer beğenmediğin birşey varsa indirmessin uygulamassın olur biter
    abuk sapuk yazıp milleti çileden çıkaracak davranışlar sargilerseniz hak ettiiniz cevabı alırsınız
    binbir ustaya aynen katılıyorum muz ustayada teşekürler

biz bu yola çıkarken dedikki hep beraber birşeyler ortaya çıkaralım. amaç buydu ama baktıkki oyun bozan ve her bir yazıya konuya bir muhalafet . anlayıp denemeden hiç bir katkı vermeden eleştiri yapan vatandaşlar nasıl oluyorda kendinde bu hak sahibi olarak görüyor ve böyle yorumlar yapabilir ..

2 konu açmışdık biri yorum biri çözüm
    defalarca konudan konuya kaydırma yapıldığı halde 100 kere uyarıldığı halde saygızıca devam edildi aynı davranışlar ve konu bir birine girdi hala yazılar duruyor insan olan okur

ve kurallara saygılı olur olmassa bile arkadaşlarına veya burdaki insalanlara saygılır olur
    baktıkki olmuyor ne yapalım kafamızda karışıyor başka bir odada tartışmaya çalışdık ancak gine dışarda sizin yüzünüzden bir arkadaşımzı aykırı suçlandığı için ayrıldı konu sapa kaldı
    şimdide beni ve binbiride aynı şekilde uzaklaştırmak gayretinde olanları kınıyorum ..
    bulunmaz bir insanı nasıl elinizin tersiyle itiyorsunz hayretle izliyorum bilgisi sıfır sağdan soldan duyumlarla kendi bilgisi olmadığı halde yazılarıyla ona inanacaksınız ama doğru ve hep somut şeylerle gelene yalan söyliyorusn diyip aksini isbat etmeden çamur atacaksınız
    hayret ediyorum gerçekten
    burda herkesin gayreti içerisinde adımlar atılarak ds çözülseydi derdik işte ekip hep beraber yaptık diye övünrdük ama malesef
    artık ben yaptım ben övüneceğim sende istiyorsan yap yapamıyorsan öde şekline sokmaya biz değil siz soktunuz hiç bir emek vermeden sürekli oldumu ne zaman olucak niye vermiyorsunuz çözdünüz para istiyrosunuz gibi davranışlardan kına geldi yaptıysam bana yapmadıysam bana kime ne sizmi yaptınız sizmi gecenizi gündünüzünü verdiniz
    binbir ustanın yazısını bir kere daha okuyun ve anlayın
    teknik konuya gelincede hemen son yazıdada muz usta açıklamaya çalışmış ama konu kapandığı için orda yazamadım ..
    binbir usta çok özür dilerim benim açtığım konuda senide çıldırtılarya helal olsun ne diyeyim
    herkes hadini bilsin kendisi yapsın ...
    Konu senkron24 tarafından (7.02.2011 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

Focus (22.02.2011) , pedro888 (8.02.2011) , Hezekiel (7.02.2011) , Thora (7.02.2011) , emre_30 (7.02.2011) , thesaint (7.02.2011) , scorqion (7.02.2011) , muz3435 (7.02.2011)

Senior Member thesaint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Cevap: Rahatsız olanlar başka kapıya;!!!!

sıkmayın canınızı üstadlar sizleri tanıyan bilen biliyor. herşeye rağmen saçma sapan yorumlara rağmen inadına devam. teşekkürler hepinize
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

senkron24 (8.02.2011)

Senior Member kamarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.294.967.268 Toplam

meyva veren agac taslanirmis .
    bu dogru ama
    bazilari birak meyvayi almayi agaci kurutmaya calisiyor .
    Malesef gereksiz cok seyler oluyor . Bos verin caninizi sikmayin .
    Moralinizide bozmayin . Tas yerinde agirdir ,Biz bunu goruyoruz.
    Gercek anlamda emek ve paylasim yapan butun arkadaslara bir kere daha tesekkurler..
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

senkron24 (8.02.2011)

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    2.506 Toplam

Isyaninizi anliyorum ama maalesef insanlar sanal alende saygi ve sevgiyi unutuyorlar.

Yeri gelmisken ya Yönetim ne yapsin?? O kadar uyariyoruz o kadar yaziyoruz ama nerde, ama bizler yine usanmadan ugrasiyoruz TDW icin.

Birseyler yaparken yaparken daha sabilri olmak gerekiyor, cünki hep biirleri oyun bozanlik yapmaya calisacaktir, sizler ve bizler bunun bilincinde olmaiz gerekir.

Gerci tas atan kisiler burayi zaten okumayacagi icin bir seyler yzmakda istemiyorum, cünki gerek duymuyorum, onlar yine bildigini okuyacak.

Ama emek veren kisilere sunu söyleyeyim, madem birileri tasliyor demekki dogru yoldasiniz usanmadan devam edin sabirli olun bizlerin yaptigi gibi, onlar bir gün illaki pes edeceklerdir.
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

TA69 (9.02.2011) , tahtali (8.02.2011) , asef (8.02.2011) , asemo (8.02.2011) , by_kernekli (8.02.2011) , senkron24 (8.02.2011) , -=sezo=- (8.02.2011) , himm (8.02.2011)