turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member selseli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    40 Toplam

Standart GoldMaster 1050 ile DT+DS Modüllü olarak birlikte

Arkadaşlar bildiğiniz gibi DS nin yıllık (hatta 2 yıllık) modüllü satışı var. Vestel'in CI+ modüllü TV sini 1.149 TL ödeyerek aldığınızda (32" TV + Şampiyonlar Paketi + 2 Keyif Paketi + Giriş Paketi + HD) elinizde DT nin de yıllık ödenmiş modüllü bir paketi olacak. Bu 2 modülü Goldmaster'a Octagon yazılımı yükleyerek tek cihazda seyretme şansına sahip olacaksınız.

Yıllık DS Maxi HD paketi : 287 TL
    Yıllık DT Paketi (Şamp+HD+2 Keyif+Giriş) + Vestel TV : 1149 TL
    Goldmaster 1050 Alıcı : 350 TL

bu şekilde 1786 TL ye 1 yıllık DS + 1 yıllık DT + TV + Receiver sahibi olmuş oluyoruz.

Normalde DT nin yukarıdaki özelliklere sahip aboneliği için aylık 66, yıllık 792 TL ödemek gerekiyor. DS nin fiyatı zaten belli. 1079 TL' ye alacağımız bu paketi 1.786 TL ye aldığımızda TV+Receiver sadece 707 TL'ye gelmiş oluyor. Zaten receiver 350 TL ise TV 357 TL'ye geliyor.

Hesap ortada, DS ve DT nin cihazlarına mahkum kalmamak için yapılması gereken en mantıklı hareket bu gibi.
    Konu selseli tarafından (2.09.2012 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Standart Cevap: GoldMaster 1050 ile DT+DS Modüllü olarak birlikte

Alıntı selseli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi DS nin yıllık (hatta 2 yıllık) modüllü satışı var. Vestel'in CI+ modüllü TV sini 1.149 TL ödeyerek aldığınızda (32" TV + Şampiyonlar Paketi + 2 Keyif Paketi + Giriş Paketi + HD) elinizde DT nin de yıllık ödenmiş modüllü bir paketi olacak. Bu 2 modülü Goldmaster'ye Octagon yazılımı yükleyerek tek cihazda seyretme şansına sahip olacaksınız.

Yıllık DS Maxi HD paketi : 287 TL
    Yıllık DT Paketi (Şamp+HD+2 Keyif+Giriş) + Vestel TV : 1149 TL
    Goldmaster 1050 Alıcı : 350 TL

bu şekilde 1786 TL ye 1 yıllık DS + 1 yıllık DT + TV + Receiver sahibi olmuş oluyoruz.

Normalde DT nin yukarıdaki özelliklere sahip aboneliği için aylık 66, yıllık 792 TL ödemek gerekiyor. DS nin fiyatı zaten belli. 1079 TL' ye alacağımız bu paketi 1.786 TL ye aldığımızda TV+Receiver sadece 707 TL'ye gelmiş oluyor. Zaten receiver 350 TL ise TV 357 TL'ye geliyor.

Hesap ortada, DS ve DT nin cihazlarına mahkum kalmamak için yapılması gereken en mantıklı hareket bu gibi.
    indirim yapıyormusunuz
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    40 Toplam

Dostum ben satıcı değilim. Sadece tecrübemi paylaşıyorum. Yanlış anlaşılmak istemem.
    AlıntıAlıntı

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Alıntı selseli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dostum ben satıcı değilim. Sadece tecrübemi paylaşıyorum. Yanlış anlaşılmak istemem.
    Öyle bir ayrıntılı vermişsin ki sanki ürünleri pazarlayan biriymiş gibi ben ha dt nin humaxına mahkumum ha goldmastere mahkumum aynı şey önemli olan herkesin evindeki cihaza uygun dtnin modül ve kart çıkarması kaldıki dt içinde dandik bir tv alamam
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak
    AlıntıAlıntı

Senior Member aykiri1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    346 Toplam

ci+ modul alabilmek icin TV almak akillica degil (tv ihtiyaci olanlarda gidip vestel almaz)
    goldmasterin hic bir urununde ci+ lisans yoktur octagonun yazilimlarini kullaniyorlar dolayisiyla octagon yarin oburgun goldmastere yuklenmemesini saglayacak onlemler alacaktir.
    dtnin HD makineleri ci+ modulle calistirdiginizi varsaydigimiz goldmasterden cok daha performanslidir
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    40 Toplam

bu CI+ modül desteği az cihazda oldukça dediğiniz gibi Onlara mahkum olmak durumundayız maalesef. Bu çözümün en iyi yanı DS+DT yi tek cihazda kullanıp, kanal listemizi kendi isteğimize göre oluşturabilmemiz. Bu şekilde DT ve DS nin 2 cihazına mahkum olmaktan kurtuluyoruz. Ayrıca Cccam desteği ile diğer yabancı paketleri de seyredebiliyoruz. TV dandik olabilir ama normal satış fiyatı 900 TL. 700 TL'ye hiç kullanmadan satarsak abonelikler dışında birşey ödememiş oluruz. Ben babamların evde yeni bir tv ye ihtiyaç olduğu için aldım. Dandik mandik idare edeceğiz artık
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    40 Toplam

Alıntı aykiri1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ci+ modul alabilmek icin TV almak akillica degil (tv ihtiyaci olanlarda gidip vestel almaz)
    goldmasterin hic bir urununde ci+ lisans yoktur octagonun yazilimlarini kullaniyorlar dolayisiyla octagon yarin oburgun goldmastere yuklenmemesini saglayacak onlemler alacaktir.
    dtnin HD makineleri ci+ modulle calistirdiginizi varsaydigimiz goldmasterden cok daha performanslidir
    usta dediklerinizde haklı olabilirsiniz ama şuanda 2 platformu yabancılarla beraber aynı anda seyretmenin tek yöntemi bu gibi. Eğer yazılım güncellemesi yapmazsak Octagon'un alabileceği herhangi bir önlem yok gibi. Zaten mevcut convert edilmiş yazılım şuanda işimizi görüyor. Vestel'i de bu kadar aşağılamayalım. Avrupa'da satılan birçok ürün Vestel fabrikasında üretiliyor. Sıfırdan yeni bir sistem kuracak kişiler veya evlerine 2. bir tv ihtiyacı olan kişilere fikir vermek istedim. Bunun dışında bir amacım yoktur, bilinmesini rica ederim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member aykiri1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    346 Toplam

usta dediklerinizde haklı olabilirsiniz ama şuanda 2 platformu yabancılarla beraber aynı anda seyretmenin tek yöntemi bu gibi. Eğer yazılım güncellemesi yapmazsak Octagon'un alabileceği herhangi bir önlem yok gibi. Zaten mevcut convert edilmiş yazılım şuanda işimizi görüyor. Vestel'i de bu kadar aşağılamayalım. Avrupa'da satılan birçok ürün Vestel fabrikasında üretiliyor. Sıfırdan yeni bir sistem kuracak kişiler veya evlerine 2. bir tv ihtiyacı olan kişilere fikir vermek istedim. Bunun dışında bir amacım yoktur, bilinmesini rica ederim.
    bilgilendirme acisindan elbette guzel bir yazi olmus bu konuda hemfikirim
    vesteli kotulemek degil ama gercekleride gormek gerekir Turkiyede satislar ortada
    2 yada daha fazla platformu tek cihazdan izlemek ve kendi kanal listelerinizi ayarlamak gibi opsiyonlar icin iyi bir secim olabilir
    ama ben yinede imkani olanlar icin OCTAGON oneririm. cunku ayni base yapiya sahip uretilen sistemlerden tek CI+ lisans sahibi octagondur
    yazilim guncellemesi vs olmadan goldmaster kullanilabilir onuda dipnot gecelim
    AlıntıAlıntı

Senior Member darkboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    59 Toplam

octagon' da CI + lisansı var denilince bende araştırma yaptım. bakın ne buldum Octagon SF1008G receiver hem CI+ var hemde linux tabanlı. cihazın özelliklerinde dt ve ds modulleri uyumlu olduğu belirtilmiş lınux tabanlı olması mükemmel. acaba cccam bu cihazda varmı linux tabanlı olduğuna göre olması lazım.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı darkboys Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    octagon' da CI + lisansı var denilince bende araştırma yaptım. bakın ne buldum Octagon SF1008G receiver hem CI+ var hemde linux tabanlı. cihazın özelliklerinde dt ve ds modulleri uyumlu olduğu belirtilmiş lınux tabanlı olması mükemmel. acaba cccam bu cihazda varmı linux tabanlı olduğuna göre olması lazım.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yanlıs arastırma yapmıssınız octagon fii tarihinde kaldı artık muzelik ci+ lisansı alıp birsey yapacagını sanan cihazlardan
    edision argus aldım 200 eu verip igrenc otesi balkondan atmadıgım kaldı desem yeridir free hediye ettim ese dosta kufur yemedigim kaldı octagon goldmaster edision argus
    cope atın ama sakın evinize sokmayın bu kadar diyorum

ama asıl soru su vuduo ci+ lisansı alamıyormu dt mi satmıyor ?
    boylesine copluk firmalar alıyorda vuduo alamıyorsa yazık istiyorsa dt satmıyorsa dt sunu diyor siz sazansınız ben size hangi dandik cihazı verirsem sazan gibi alacaksınız

turkce meali budur google translate genelde turkceyi baska dillere cevirmekte sorun yasar ama bu kez yasayacagını sanmıyorum tum dillerde sazan farklı soylensede sazan sazandır
    Konu endebar tarafından (3.09.2012 Saat 03:19 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu