turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member Hakan_Carlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart slmlar sıfırdan temel bilgilere ulaşmak istiyorum

merhabalar cümleten.. makinaya pc üzerinden bağlantı kurmasından.. serverlarla bağlantıya geçmek ve istediğimiz kanalları nasıl yükleriz.. bu konularda temel bilgilere ulaşabilir miyiz? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    AlıntıAlıntı

Senior Member kamarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.294.967.268 Toplam

Standart Cevap: slmlar sıfırdan temel bilgilere ulaşmak istiyorum

Dogru adrestesiniz ..

Buradan okuyarak baslayabilirsiniz . Selamlar

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Alıntı Hakan_Carlos Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhabalar cümleten.. makinaya pc üzerinden bağlantı kurmasından.. serverlarla bağlantıya geçmek ve istediğimiz kanalları nasıl yükleriz.. bu konularda temel bilgilere ulaşabilir miyiz? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    Aramiza hos geldiniz

Sorularinizin cevabini burda bulabilirsiniz, bulamadiklariniz icinde arkadaslar yardimci olacaktir.
    Sizlere tavsiyem soru sorar iken karsi tarafa ne kadar cok detay bilgi verirseniz o kadar size yardim etmek isteyen cok olacaktir.
    Misal rezerverim artik kanal göstermiyor yardim edin deseniz, size kimse yardimci olamaz.
    Ancak söyle yapsaniz
    Cihazim su kullandigim soft bu en son su ayari yaptim su programla yükledim anten ayarlarim sunlar, gibi bir cok detayi yazarsaniz sizlere yardim edilecektir.
    Umarim daha sonra sizde bu elde ettiginiz bilgilerle baskalriyla paylasacksiniz.

tekrar aramiza hos geldin der hosca vakit gecirmeni dileriz TDW ailesi olarak
    AlıntıAlıntı

Banned rubinsmiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

.These are normally for issues that the site visitor buys with an ongoing basis that include web holding, or a fabulous monthly membership site where customer preserves on compensating month subsequently after month and that means you keep with getting you commission every monthly, although you only designed one purchase.This is obviously any way of a superior residual money as a sensational scene to regularly sell to get paid.<br />
    <br />
    But you can also get affiliate applications that to be able to, as nicely as making your special sales, also join up others for work as affiliate marketer
    AlıntıAlıntı