turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
26 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member karasahin25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart ITgate TGS 100 Yardim lütfen!!!!!

Merhaba arkadaslar ben bu cihazi yeni aldim,2 gündür ugrasiyorum yeni image atmaya bir türlü olmadi,serial denedim olmadi,SD kartla denedim olmadi,simdi interneten denedim olmadi,benim Modemim tek cikisli o yüzden Hup (Roeter)kullaniyorum yani cihazi direk internete baglayip pc ile baglanti kurmaya calisiyorum olmuyor TG Controlcenter ile yazilim atmaya calisiyorum olmuyor bu cihazin icindeki Netzwork ayarlarini nasil yapmamlazim?Birde ControlCenter icin paswort nedir?Lütfen bir yardimci olun
    saygilar sevgiler
    AlıntıAlıntı

Vip Member tahtali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart İlgi: ITgate TGS 100 Yardim lütfen!!!!!

selam karasahin arkadas itgate image yükleme nasil yapilir asagdaki linke bakarak yapabilirsin
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Öncelikle cevabin icin tesekürler,ben verdigin linki daha önce okudum söylenenleri aynen yapiyorum ama (eror)
    hatasi veriyor Control center la deniyorum bu hata geliyor "The passwort was not allowed" diyor passwortu itgate veriyorum olmuyor
    sasirdim kaldim SD kartla denedim yine olmuyor enson cikan Nemesis 3.2 Seial icin ve kart icin ve Control Center icin degisikmi yoksa hepsi icin aynimi? Vallah kafayi yemek üzereyim
    Saygilar sevgiler
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    43 Toplam

usta sen tam olarak nasil yüklüyorsun? anlatirsan iyi olur benim yukarda verdigim yükleme sekli nulmodem cablo ile olacak internet baglantisina gerek yok ben kendim yükledim bir kac kez problem olmadi eger olmasa baska bir image yüklemeyi dene juliet image yüklemeyi dene
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sevgili Tahtali cok sagol ilgin icin,ben Nulmodem kablo ile denedim dedigim gibi eror diyor,ofensial image da denedim olmadi cihaza enson 2006 da image yüklenmis oder org sanirim ben Nulmodem kablo ile serial olarak günde enaz 5 cihaza yazilim yüklüyorum,bende Triple Dragonda var ona Eternet ile sorunsuz yazilim atiyorun,key atiyorum ,FTP ile sorunsuz baglaniyorum
    Usta bu cihazin Control Center icin passwortu nedir? Birde Nullmodem kablo ile yüklemek icin Julit serial yazilimi nerde?

Saygi ve sevgilerimle
    AlıntıAlıntı

Senior Member barbaros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Alıntı karasahin25 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sevgili Tahtali cok sagol ilgin icin,ben Nulmodem kablo ile denedim dedigim gibi eror diyor,ofensial image da denedim olmadi cihaza enson 2006 da image yüklenmis oder org sanirim ben Nulmodem kablo ile serial olarak günde enaz 5 cihaza yazilim yüklüyorum,bende Triple Dragonda var ona Eternet ile sorunsuz yazilim atiyorun,key atiyorum ,FTP ile sorunsuz baglaniyorum
    Usta bu cihazin Control Center icin passwortu nedir? Birde Nullmodem kablo ile yüklemek icin Julit serial yazilimi nerde?

Saygi ve sevgilerimle

son cikan imageler de paswort yok en iyi si sen sd kartla image yükle su imageyi yökle EDG-Nemesis v.3.2 iboot la yükle

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    43 Toplam

boxa baglanma icin eski imagelerin passord itgate ama bazi imagelerin passwordu farkli oluyor
    password itgate dene
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Sevgili arkadaslar ilginiz icin cok cok tesekürler, barbaros usta aynen verdigin image SD kartin icine copyaladim cihaza taktim cihazi kapatip acdim ama hic birsey olmuyor yazilimi sd kartin icine ekstra baska birsekilde mi yükleniyor yoksa normal kopyalama yöntemi ilemi?
    tahtali usta inan denemedim paswort kalmadi itgate-TG100 ;hepsini denedim olmuyor
    birde bugün eternet kabloyu direk pc nin eternet katindan cihaza baglayarak deniycem,yani pc yi direk ITGate ile eternet üzerinden bagliycam o da olmassa güzelim cihazi yolcu edecegim cünkü cok zamanimi aldi aslinda inanin Dreamboxtanda cok daha iyi Triple Dragondanda cok iyi bir cihaz cünkü cok hizli hele Türksat ta kanal gecisleri süper bütün Transpordalari buluyor
    Triple Dragon Türksat ta cok yavas,Dreambox Tuneri bespara etmez
    cok sagolun var olun sevgili ustalar saygilar
    AlıntıAlıntı

Senior Member barbaros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Alıntı karasahin25 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sevgili arkadaslar ilginiz icin cok cok tesekürler, barbaros usta aynen verdigin image SD kartin icine copyaladim cihaza taktim cihazi kapatip acdim ama hic birsey olmuyor yazilimi sd kartin icine ekstra baska birsekilde mi yükleniyor yoksa normal kopyalama yöntemi ilemi?
    tahtali usta inan denemedim paswort kalmadi itgate-TG100 ;hepsini denedim olmuyor
    birde bugün eternet kabloyu direk pc nin eternet katindan cihaza baglayarak deniycem,yani pc yi direk ITGate ile eternet üzerinden bagliycam o da olmassa güzelim cihazi yolcu edecegim cünkü cok zamanimi aldi aslinda inanin Dreamboxtanda cok daha iyi Triple Dragondanda cok iyi bir cihaz cünkü cok hizli hele Türksat ta kanal gecisleri süper bütün Transpordalari buluyor
    Triple Dragon Türksat ta cok yavas,Dreambox Tuneri bespara etmez
    cok sagolun var olun sevgili ustalar saygilar

slm
    kardes sana lazim olan iboot diye bir program onunla image yi yükleyeceksin

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sagol üstadim ama bu programda passwort istiyor passwortu bilsem zaten
    ControlCenter ile yüklerim
    Birde niye bu program?
    Bugün cihazda hangi soft olduguna baktim cok eski
    Software Version
    Release 1.1.1. 13.02.2006
    yani uzun zamandir image yöklenmemis
    Konu karasahin25 tarafından (8.03.2008 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu