turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member coscos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    41 Toplam

Standart I2 Cözüm icin test sonuclari

Bukadar mis edisonda Kart da gitdi, tek bir caid kaldi.

chid: 3030, date: 2011/04/01 - 2011/05/01

dün gitdi ve bu tarihde kaldi.

buraya tek test sonuclari yazilacak, bana yardim lazim filan yok.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

buraya tek Developer yada Adminlerden test edilmis ve oklenmis sonuclar yazilacak, birisi test etmeden birseyi aciliyor diye sunmicak.

benim test edilen sonuc ILTV FW V1.3.42 (GR) 11.03.2011 bu Normal ciazlar icin, yani dreambox filan icin deyil, normal bildiniz cihazlar icin, kart signal istemeden, nerdeyse 8 sat takili kaldi ve acildi, image atarken bootloader birlikte yüklenecek, bu acilan kart birtek edisonda calisiyor, oscam yada newcs de halan calismiyor.

Bazi test eden Arkadaslarin Edisonu hemen AU yapmamis, signal istedikten sonra blocke olan kart au yapmaya baslamis.

size simdiden söylüyorum, edison son care, ilk önce DT nin Original cihazinda deneyin, normal yolda AU yapmiyorsa, ve signal istediniz halde tik bile yoksa, Cihazi Standbye getirin ve tekrar signal isteyin, ve 24 sat Standby de kalsin, DT nin original Cihazlari Standby de baska AU yapiyor, acik halinde direk karta AU yapiyor, kapaliyken cihaz karti AU ve tamir ediyor, Standby yönteminde esli olmasina bile gerek yok.

sizim yaptiniz testleri ben yada Developerlar kontroll edip ondan sonra ilk sayfaya sunabiliriz
    Konu coscos tarafından (2.04.2011 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

kamarat (29.03.2011) , karga (29.03.2011) , Duezceli (29.03.2011)

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.506 Toplam

Standart Cevap: I2 Cözüm icin test sonuclari

coscos ustaya tessekür ederiz

Üyelerimizden ricamiz lütfen denedikleriniz ve aldiginiz sonuclari paylasmalari, yorum yapildigi an konu karisacak icinden herzamanki gibi cikilmaz olacagindan Gereksiz yorum yapanlar buradan uzak durmalaridir.

Test edin ve sonuclarini buradan paylasin ve bu sekilde sonuc almaya calisin, yoksa rtessekür ederim nerden bulurum gibi gereksiz mesajlar ustalarin islerini zora sokacagindan birakin isin ustalari kendi aralarinda tartissin, sizlerde okuyup takip edin yada kendinizde test edin arac gececleriniz varsa.

Polemik yaratacaklarada duyurulur en az 1 ya ceza kesilecektir, sonucda bu kadar emek verenlere saygisizlik yapilmasina göz yumamayiz.

Testlere katilan herkez test sonuclarini buradan paylasabilir, burada sadece yorum görmek istemiyoruz, calisma ve test alani olsun istiyoruz.

Hos görünüz icin TDW adina simdiden herkeze tessekür eder calismalarinizda basarilar dilerim

Yönetim olarak elimizden gelen varsa bizden istekde bulunabilirsiniz calismalrinizi zevkle izliyorum su siralar bunuda belirteyim
    AlıntıAlıntı

Senior Member DELIYÜREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Standart Cevap: I2 Cözüm icin test sonuclari

evet dün bende edison argus mini ye yükledim ve 3 sat bekledim, suan hepsini 24.03 yapmis, tuhaf birsey normalde 29.03 yapmasi gerek, neyse biraz daha bekletecez bu image normalde Nova icin yapilmis.
    AlıntıAlıntı