Not:Ultrasn0w su an 4.3.1 de calismiyor. Simkilitli cihaz sahipleri 4.3.1 yuklemesin
Snowbreeze 2.5
Gizli iceriği görmeniz icin 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.

iTunes 10.2.1
Gizli iceriği görmeniz icin 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.

iOs 4.3.1 Firmwar cihazınıza göre indirin

Snowbreeze için niyatinde full olarak untethered jailbreak yayınlanmış bulunmakta lakin. Unlock desteği yine yok bu yüzde cihazları yurtdışı olan arkadaşlar apple 'ın güncellemesinden uzak dursunlar. Snowbreeze ile custom oluşturup baseband koruyarak yapmalarını tavsiye ederim.
Desteklediği cihazlar : iPhone 4, iPhone 3GS (Both Old and new Bootrom), iPod touch 4G, iPod touch 3G ve ipad 1
Desteklediği basebandler : 01.59.00, 04.26.08, 05.11.07, 05.12.01, 05.13.04 or 06.15.00.
Bunların dışındaki basebandler için unlock mevcut değildir.

adım 1: Snowbreeze 'i zipten çıkarın Windows 7 ve Vista kullanıcıları yönetici olarak çalıştırın. karşınıza gelen ekranlara ok ve done dedikten sonra (Snowbreeze size cihazınızın Bootrom modelini sorcaktır. Şayet bilmiyorsanız detect for me yazan kısma tıklayınız ve cihazı dfu moda alınız ardından new yada old bootrom hangisiyse onu seçiniz.)

adım 2: İndirmiş olduğunuz orjinal ipsw Dosyasını Browse seçeneğine tıklayarak gösteriniz.

adım 3: İşlem sonunda program ipsw dosyasının hangi cihaza ait olduğunu belirtecektir doğru ise sağ alt barda bulunan next butonuna tıklayınız. şimdi karşınıza 3 seçenek çıkacaktır "baseband preservation-simple mode- expert mode" Multitasking gestures 'i aktive etmek isteyenler expert butonuna tıklasınlar onun dışındakiler simple mode diyerek devam edebilirler.

adım 4: General sekmesine tıklayınız. Cihazı yurtiçi olan kullanııcılar activate the iphone tikini kaldırsınlar. Multitasking gestures ve diğer seçenekler tamamen opsiyoneldir istediğinizi işaretliyebilirsiniz.

adım 5: next butonuna tıklayarak devam ediyoruz. Build ipsw işaretleyip tekrar next diyoruz ve firmware oluşturmanın bitmesini bekliyoruz. (Cihazı yurtdışı olup unlock sorunu olan 3gs kullanıcıları Unlock sekmesinden ipad basebandine yükseltebilirler Lakin iPad basebandinde Gps çalışmıyor ve şarj hızlı tükeniyor.)

Not: cihazınızı customla restore etmeden önce ireb ile exploite hazırlayınız. 16xx hatası almak istemiyorsanız.

Not:Ultrasn0w su an 4.3.1 de calismiyor. Simkilitli cihaz sahipleri 4.3.1 yuklemesin

thanks carantinas