turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
31 sonuçtan 21 ile 30 arasý
    Senior Member dragon5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    turkey
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Standart Cevap: gbox+ccam baber çalýþýrmý

güncel ident- info dosyasý....

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

bende şuanda g-box ve ccam server sorunsuz çalışmaktadır... hatta ccam server kanalları, g-box dan biraz daha hızlı açılmaktadır ...
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

buarada türksat 3a uydumuz başarılı bir şekilde uzaydaki yolculuğuna çıktı... ve yörüngesine doğru başarılı bir şekilde ilerlemektedir... hayırlı ve uğurlu olsun yeni uydumuz...
    AlýntýAlýntý

Senior Member batili - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alýntý dragon5 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    bende þuanda g-box ve ccam server sorunsuz çalýþmaktadýr... hatta ccam server kanallarý, g-box dan biraz daha hýzlý açýlmaktadýr ...
    nasýl yaptýgýný açýklaya bilirmisin usta bende bitürlü olmuyor ....
    AlýntýAlýntý

Senior Member kaymakamhakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Alýntý batili Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    nasýl yaptýgýný açýklaya bilirmisin usta bende bitürlü olmuyor ....
    sevgili dostum cccam emunun ýsmýný ftp ýle cýhazýna baglan ve cardserver yap sonra kumandadan mavitus ve sarý tusa basarak basit emu ayarlarýna ok de orada asagýya dogru cardserver emuyla calýsdýr yerý var ona iþaret koy ve kaydet de sonrada emuyu gbox a al hangý gbox kullanýyosan ve makýnaný yenýden rebot et yani önce menü sonra 5 tuþuna bas cýkan ekranda ýkýncý sýkda olur birinci sýkda olur ok de calýstýr
    ýký emu beraber calýsacakdýr hayýrlý olsun
    AlýntýAlýntý

Member semih er - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    ordu
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alýntý kaymakamhakan Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    sevgili dostum cccam emunun ýsmýný ftp ýle cýhazýna baglan ve cardserver yap sonra kumandadan mavitus ve sarý tusa basarak basit emu ayarlarýna ok de orada asagýya dogru cardserver emuyla calýsdýr yerý var ona iþaret koy ve kaydet de sonrada emuyu gbox a al hangý gbox kullanýyosan ve makýnaný yenýden rebot et yani önce menü sonra 5 tuþuna bas cýkan ekranda ýkýncý sýkda olur birinci sýkda olur ok de calýstýr
    ýký emu beraber calýsacakdýr hayýrlý olsun
    dostum bu dediklerini yapýyorum gbox da iken skinde cccam bilgilerini görüyorum ama kanallarý açmýyo sadece bilgileri geliyo 1 aydýr bir türlü gbox dayken cccam dan gelen leri açtýramadým bilgiler geliyo ama açmýyor bunu sebebi ne olabilir.Bu arada benim lokal kartým yok bir arkadaþýmdan cccam paylaþým alýyorum
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin OsmaNLý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Alýntý semih er Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    dostum bu dediklerini yapýyorum gbox da iken skinde cccam bilgilerini görüyorum ama kanallarý açmýyo sadece bilgileri geliyo 1 aydýr bir türlü gbox dayken cccam dan gelen leri açtýramadým bilgiler geliyo ama açmýyor bunu sebebi ne olabilir.Bu arada benim lokal kartým yok bir arkadaþýmdan cccam paylaþým alýyorum
    selam semih er acaba izlemek istediðin yayýn aldýðýn paylaþýmda olmayabilir mi ?
    AlýntýAlýntý

Member semih er - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    ordu
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alýntý turkuaz_1 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    selam semih er acaba izlemek istediðin yayýn aldýðýn paylaþýmda olmayabilir mi ?
    hayýr dostum izlemek istediðim yayýn var.Cccam da izliyorum. cccam la gbox ý Ýkisini beraber izlemek istediðimde sorun çýkarýyo.Acaba dream up dan sýfýr yeni image yükleyip denesem olurmu diyorum.Cihazýn baþý döndü bu aralar fazla yüklendim
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin OsmaNLý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Alýntý semih er Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    hayýr dostum izlemek istediðim yayýn var.Cccam da izliyorum. cccam la gbox ý Ýkisini beraber izlemek istediðimde sorun çýkarýyo.Acaba dream up dan sýfýr yeni image yükleyip denesem olurmu diyorum.Cihazýn baþý döndü bu aralar fazla yüklendim
    olabilir bazen cihazý temizlemek gerekebiliyor
    AlýntýAlýntý

Junior Member sozdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Arkadaşlar tdw image ile dm500s de gbox ve cccam çalışmıyor. Bilginize, yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkür ederim. Okadar çok ugraştımki bu image gbox 2,1b yüklerseniz gbox ve ccam çalışıyor sanıyorsunuz ama cccam arka planda çalışıyor ve sadece gbox gelen kartlar ile yayınlar açılıyor cccam kart geldiği halde mesela NDS açılmadı. Eğer 2.25d yüklerseniz bu sefer cccam gelen kartlar ile yayınlar açılıyor NDS ler dahil ama gbox gelen kartlar ile yayın açılmıyor. Çok kez denedim çözümünü bulamadım.
    AlýntýAlýntý

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler