turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 24 sayfa var BirinciBirinci 12345678915 ... SonuncuSonuncu
234 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Senior Member aydink - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart İlgi: TDW İmages - SORUNLAR

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aydnink Usta. Arkadasa bir söyle /var/etc altinda bulunan satellites.xml
    chmod 755 halini chmod 644 yapsin. Belki ondan silinen Kanali Otomatikmen Update yapiyor. Bu genelde her Imagde ayni. Belki eski Gemini versionunda Unutmus olabilirler.
    Hayır Gemini 4.00 dan önce Autoupdate Channel bilmemne diye bir özellik vardı gemini genel ayarlar kısmında (Aradan zaman geçti tam ismi hafızamda kalmamış). 4.00 la beraber kalktı o özellik menülerden. Yani dosya permission larıyla alakası yok.

Silinen kanallar aynı transponder a ait bir kanala geldiğinizde geri gelir. Bunu kanal listesinde görmemenin tekyolu bu kanalları gizlemektir.Şifre koyup gizlerseniz, tekrar tekrar silmenize gerek kalmaz.

Kolay Gelsin
    AlıntıAlıntı

Senior Member aydink - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı mustafada Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bende 2adet makina var.500s ve 500plus.her ikisinde de var yüksel usta..ilave olarak bir sorun daha hiç birinde gbox center 1,5,0 çalışmıyor.gerçi 500plus daha relaese olmadı
    Beta testler sırasında bu sorun tespit edilmişti. Tata üstad çözümünün olmadığını pluginle alakalı bir uyumsuzluk olduğunu söylemişti. Birlibrary file dan bahsediliyordu ama Suite içindi galiba. Şu an 1.4.7 kullanıyoruz

Kolay Gelsin
    AlıntıAlıntı

Senior Member kadir28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    127 Toplam

DM600 bir tane problem Eklentiler menusunde bulunan Emulist Editor acip exit ile cikmak istegince cihaz kendini restart ediyor. Simdilik kullanilmamasini oneririm.

saygilar
    AlıntıAlıntı

Senior Member fsenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    24 Toplam

Böyle düşündüğüne üzüldüm.
    İsteyen istediği skine uyarlayabilsin diye bir sürü vakit harcayıp yazmıştım.
    Dilediğin bir skin adı ver senin için hazırlayayım. Belki o zaman affedersin.
    AlıntıAlıntı

Senior Member fsenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    24 Toplam

Alıntı semih er Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben isteğimi geri aldım.İstekde bulunduğumada pişman oldum.Bu işin ustasısın diye iyi niyetle bir istekde bulunmuşdum ama hata etmişim sanırım
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Alıntı aydink Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    2.1b nin genel sorunudur.Çok fazla kart taşıyan sistemlerde bu tür durumlar olur. 2.25d kullanmama ve bu tip sorunum olmamasına rağmen ben bile başlangıca eklediğim bir scriptle otomatik 4 saatte bir restart yaptırıyorum. Bunun birçok yararı var. Bir yerlerde yazmıştım sanırım.

Kolay Gelsin
    aydınk ustam o scripti paylaşırmısın.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Alıntı fsenes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    fsenes usta bu gecemi skine ayırcam.beğendiğim ds teamdeyken ptest bi skin vardı . yanlız onu tdw ye nasıl uyarlıycaz ?
    AlıntıAlıntı

Banned emoli821 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı TEKNOKA Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam,

image çıktığı günden beridir kullanmaktayım,

w3 uydusunda bir kaç kanalda (actionmax, disney canal, show tv) açmamazlık yapıyor, zap yapıp tekrar geldiğimde ise bir an görüntü geliyor ve donuyor, bekleyince açıyor,

kullandığım emu güzelbox2,1

aynı kanallarda sorun yaşıyan varmı ?

saygılar
    Bu sorun güzelbox ile ilgili.2.1b ve 2.25 patchli olanda yapıyor.
    normal 2.25c ve 2.25d yapmıyor.
    AlıntıAlıntı

Banned emoli821 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı aydink Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hayır Gemini 4.00 dan önce Autoupdate Channel bilmemne diye bir özellik vardı gemini genel ayarlar kısmında (Aradan zaman geçti tam ismi hafızamda kalmamış). 4.00 la beraber kalktı o özellik menülerden. Yani dosya permission larıyla alakası yok.

Silinen kanallar aynı transponder a ait bir kanala geldiğinizde geri gelir. Bunu kanal listesinde görmemenin tekyolu bu kanalları gizlemektir.Şifre koyup gizlerseniz, tekrar tekrar silmenize gerek kalmaz.

Kolay Gelsin
    4.20 4.30 ve 4.31 sürümlerinde de uzman kurulumda services update yazan yer seçili olmazsa silinen kanallar gerigeliyor.
    bu seçenek TDW imagede bende göremedim.
    AlıntıAlıntı

Member semih er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı fsenes Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    fsenes ustam sanırım yanlış anlamışım özür dilerim.O linki istemesi kolay al sen yap anlamında verdiğini düşünerek sitem etmişdim ama yanlış anlamışım tekrar özür dilerim.
    AlıntıAlıntı

5. sayfa - 24 sayfa var BirinciBirinci 12345678915 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler