turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
76 sonuçtan 51 ile 60 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Cevap: TDW İmages - ÖNERİLER

Alıntı amon Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    TDW de hacksat key indirici oluyormu nerde bulurum bu hack sat key indiriciyi?
    addons panelde var,oradan indirebilirsin
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

Member DarkMoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

e iyi ozman bende geldim aranıza tdw ciler not birde nabiloda mı ccam iyi yoksa tdwdemi buna cevap verin aklımda soru işareti kalmasın

Junior Member ahmetejder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

tdw de gayet iyi çalışmakta ccam

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı amon Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    e iyi ozman bende geldim aranıza tdw ciler not birde nabiloda mı ccam iyi yoksa tdwdemi buna cevap verin aklımda soru işareti kalmasın
    nabıloda benım cccam arasıra donuyordu ve restart yapıp duzeltıyordum. tdw asla böyle bı sorunla karsılasmadım.kesınlıkle bı kere dahı donmadı hatta peer ekledıgım veyahut sıldıgım zaman bıle restart yapmıyorum o halıyle kopmuyor bı dipnot daha restarttan sonra peerlerı dıger ımagelerden cok hızlı baglanıyor

Senior Member cveneburi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    206 Toplam

kendiliğinden kanal geliyor siliyorum yine geliyor aynı tp de bir kanaldan bazen 3 tane oluyor.bunun çözümü yokmu yeni imagede umarım buna bir çözüm bulunur

Junior Member delorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Paylaşım açısından herşey mükemmel diyebilirim. Görüntü kalitesi olarak biraz daha düzeltilebilir bence. 1.5 aydır kullanıyorum yapanların ellerine sağlık. Eski bir nabilo kullanıcısı ve Pli deneyecisi olarak bir tek görüntü ve ses kalitesini biraz daha iyileştirilibelirse mükkemel bir image olur derim. Saygılar.

Junior Member emreulker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

merhaba ben yeni üyelerinizdenim ve aklıma takılan ve çözemediğim bir konuda tavsiye isteyeceğim. epg menüsünde bir kanalda başlayacak bir programı işaretleyip başlayacağı zaman o kanala geçebilecek yada uyaracak bir plugin yada image var mıdır . bu özeliği dreambox a nasıl katarım . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Junior Member knot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Selam arkadaslar.Oncelikle image'lari hazirlayan arkadaslarin ellerine saglik.Cok guzel.
    Ben 500s'e TDW image yukledim icerisindeki programlar falan super.Fakat Skin berbatti,soluk renkler kullanilmis,ayrica yazilarda bogulu gibi net degil.
    Kendim baska skin yuklemek istedim addons'tan birkactane denedim begenmedim.ensonunda birtane yukledim cihaz birdaha acilmadi ve bende baska image yukledim.
    Sizlerden istegim Image da Gemini gibi Canli renklerde skin ve menu ayrica net okunakli yazilar.Bunu da yaptinizmi Image butun image lara 5 basar!

Emeklerineze sonsuz tesekkurler!
    Saygilar!

Senior Member atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    142 Toplam

@knot usta,
    skinlerde herhangi bir sorun yok, menü einstellung -->system --> benutzerobfläche´de ayarlama yaparsaniz düzelir renk tonlari bu problemi bende görmüsdüm ilk tdw image yükledigimde skin´lerin renkleri solukdu aynen dedigi gbi ama yukardaki ayarlari biraz ayarladikdan sonra hersey düzeldi
    Hepiniz Birer TÜRK Bayragisiniz
    Bayragi Lekelemeyin, Kirletmeyin Yere Düşürmeyin.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Junior Member murtiturti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı emreulker Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhaba ben yeni üyelerinizdenim ve aklıma takılan ve çözemediğim bir konuda tavsiye isteyeceğim. epg menüsünde bir kanalda başlayacak bir programı işaretleyip başlayacağı zaman o kanala geçebilecek yada uyaracak bir plugin yada image var mıdır . bu özeliği dreambox a nasıl katarım . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Arkadaşım. bu özellik zaten cihazda mevcut. Herhangi birşey yüklemene gerek yok. Daha dün akşam kullandım. Cihazının saat ayarını iyice kontrol et. Bendeki yaklaşık 30 dak ileri idi. Böyle olunca düzgün çalışmıyor. Nasıl yapacağını akşam eve gidince yazarım. şu an tam anımsayamadım. Epg de seyretmek istediğn progreamın üzerine geldiğinde renkli tuşlardan biri yapıyor bu işi. Hepi topu 4 tuş var denesen de bulursun. Zaten diğer tuşlar işlevsiz olduğu için reaksiyon vermiyor. Saygılar.

6. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu