turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    4 Bu Konu icin
    2.505 Toplam

Standart ( YENI 01.04.2011)Turkiye yolundan izlenimlerim 01.04.2011 tarihinde

Merhaba TDW sakinleri

01.04 Tarihinde araba ile yaptigim yolculuktan sizlere bilgi vermek istedim, malum izin sezonu kapida. Bizde söyle bir bakalim dedik ne var ne yok , yol durumlari nasil diye.

Su an Macar üzeri ragbet cok oldugundan bu güzergahi sectim bende.

Macaristana kadar insaat yoktu yollarda, Macaristanda Budapestede olan insaat bitmis sayilir yani burada sikinti olmayacagini düsünüyorum bu sezon eski sezonlara göre.

Sirbistanda bu güzergahta yapniz sikintilar yasnabilir, nedeni ise, otoyol calismalri hizli birsekilde sürsede Novisad Beograd arasinda köprü insatindan dolyi tek serit Trafik lambasi ile gecis sagliyorlar.

Ancak en önemlisi Beograd merkezdeki köprü insaati 6.ay sonuna bitmez ise büyük sikintiya sebep olacagini söyleyebilirim, bitmek üzere gözüksede köprü insaatlari uzun sürebiliyor. Burayi hani imkan olsa gece yarisi gecseniz ancak rahat gecersiniz diye düsünüyorum, ben aksam 8 sulari o köprüyü 1,5 saatte gecebildim, tek serit gecis var, gidenler bilir orasi ne kadar yogun oldugunu.

Bundan sonra yollarda sorun yoktu.

Bir tek Bulgar gümrük memuru ile atismamizi saymaz isek, atisma sebebimiz ise vignette icindi,
    Burada bana sadece 10 dedi bende bir daha söylemesini isteyince kizmaya basladi, bende ona 10 levami 10 yuromu deyince tam orada ufak bir sütrsmemiz oldu, zaten memurun bana vignette satmak istemesinden huylanmistim, neyse sonucda tatliya bagladik ve 5 yuroya vignettemi aldim.

Buradan tüm Sila yolcularina söyle bir istekte bulunayim, ne isterlerse istesinler haklari olmaya nhic birseyi onlara vermeyin yani rüsvete hayir demelisiniz, ancak bu sekilde dahada sila yolculugu ilerde güzellesir.

Unutmadan Sofiayi sehir icinden gectim, cevreyolunu kullanmadim bu yönden haliyle cevreyolundan bilgi veremiyecegim.

Iki söför oldugumuzdan 01.04 sabah 6:00 yola ciktik 05.01 01:20 Kapikuleye giris yaptik

Kurallara uydugumuzdan ceza, baskalrinin tabiriyle rüsvet vermedik ( rüsvet vermem zaten)
    Toplamda iyi bir yolculuk gecirdigimi söyleyewbilirim, bir tek sezonda beograddaki köprü insaati sorun olabilir bitirmedikleri takdirde.
    Hangi güzergahdan giderseniz gidin bu köprüden herkez geceyor. Ama beogradi baska yoldan gecerseniz bu sikintiyi atlatmis olursunuz

Sorusu olanlar icin buradan devam edebiliriz. Resim cektim bir kac tane onlarida zamanla eklerim buraya, asil resim cekmem gereken yerde hava cok bozuk oldugundan iyi cikmadigindan sunamayacagim resimlerimin hepsini
    Konu Duezceli tarafından (7.04.2011 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

yaseci (22.06.2011) , Batu55 (10.04.2011) , ADANALI. (9.04.2011) , by_kernekli (7.04.2011)