turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    Senior Member YaPaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    37 Toplam

Standart İsviçre'de çanak anten takmak yasal mı?

swiss com kablolu yayın var ama 2-3 tane türk kanalı var. Benim amacım eutelsat üzüerinden diğer yayınları alabilmek ama çanak anten takmak yasal mı bilemedim zira hiç bir yerde çanak anten görmedim.
    AlıntıAlıntı

Junior Member karsiyakali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: İsviçre'de çanak anten takmak yasal mı?

canak atneni takip takamayacagini yaptigin ev sozlesmesinden yada bagli oldugun sirketten ogrenebilirsin.
    zira ev seninse buna kimse karisamaz bilgin olsun
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

YaPaY (15.10.2012)

Member ahmet022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

kaldiginiz evin balkonu veya çatisi musaitse takabilirsiniz..tabi ev sozlemesini de goz onunde bulundurmak gerek..
    AlıntıAlıntı

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

bu nasıl iştir TR de evi kiraya veriyoruz evin anasını............

canlar bu sözleşme örneğini bana verebilirmisiniz incelemek isterim mümkünse_?
    AlıntıAlıntı

Senior Member cumali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

Bende isvicredeyim benim evdede kullanmak yasak lakin balkonun icinde kullaniyorum canagi yani disaridan bakinca görünmüyorsa sorun yok.Burada öyle kafasi estiginde gelip evi kontrol edemez ev sahibi enaz 2-3 gün önceden haber vermesi lazim o süredede kaldiririm canagi nema problema,,
    AlıntıAlıntı

Member ahmet022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı SEVMEK46 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu nasıl iştir TR de evi kiraya veriyoruz evin anasını............

canlar bu sözleşme örneğini bana verebilirmisiniz incelemek isterim mümkünse_?
    ben arkadsai tanimadigim ve ev kontratini gormedigim için malesef size veremecegim yanliz bildigim bi sey var son zamanlarda

isvicrede yeni ev kiralarken sozlesmeye bu anten konusunu opsiyon olarak ekliyorlar burda o kadar yabanci varki herkes kendi ulkesinin tv sini

uydudan alabilmek icin gelisi guzel anten takiyor buda çevre kirliligi yaratiyor emlak burolari bunun onune gecmek icin sozlesme esnasinda bunu sartneme olarak sozlesmeye ekliyorlar....
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    37 Toplam

Arkadaslar cevap için herkese teşekkürler. Çok off topic olacak ama lütfen bana Zürih'te yiyebilecegim bir yer tavsiye edin. Ege dediler ama hayatımda yediğim en kötü kıymalı di. Söyle Hamburg Stuttgart tarzı iyi ve güvenilir doner nerede yenir yahu. Yeni taşındım buraya, istanbuldan. Henüz hiçbir yer bilmiyorum denebilir.

Ayrıca zurih hakkında bana değerli bilgiler içeren özel mesajlar atarsanız çok sevinirim.

Çok yalnızız burada.

Si diden teşekkürler .

Sent from my tapatalk
    AlıntıAlıntı

Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    39.960 Toplam

Offf Arkadaşım kablolu yayından sonra sorulan dö.ner sorusu bomba oldu Ayrıca sen orda yanlız değilsin bir sürü insan var, oranın hayatına, diline, insanına kısacası herşeyine entegre olman gerekiyor.

Bunun için çabalaman gerekiyor. Eğer bunları yapmazsan tabiki kendini yanlız hissedersin.

Senin için bir kaç yer söyleyeyim, burası tam merkezde ama dö.ner hariç çok güzel yemekleri var ; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Araştırdıklarımın arasında en iyi çıkan yer herkesin memnun kaldığı yer [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Adresi orada var.

Ayrıca şu makâleyi okumanı isterim ; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    37 Toplam

Alıntı mania Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Offf Arkadaşım kablolu yayından sonra sorulan dö.ner sorusu bomba oldu Ayrıca sen orda yanlız değilsin bir sürü insan var, oranın hayatına, diline, insanına kısacası herşeyine entegre olman gerekiyor.

Bunun için çabalaman gerekiyor. Eğer bunları yapmazsan tabiki kendini yanlız hissedersin.

Senin için bir kaç yer söyleyeyim, burası tam merkezde ama dö.ner hariç çok güzel yemekleri var ; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Araştırdıklarımın arasında en iyi çıkan yer herkesin memnun kaldığı yer [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Adresi orada var.

Ayrıca şu makâleyi okumanı isterim ; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Teşekkürler mania, tasty i denemek lazım o halde .

Sent from my tapatalk
    AlıntıAlıntı