turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
174 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    5.921 Toplam

Standart Cevap: NstreamLmod Smart Tv

Alıntı senkron24 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ne kadan aydınlatıcı sağol
    çok bilgi vermisin maşallah yazmasan ondan eydi hehe
    Nicin usta arkadas en azindan model numarasini yazmis muhtemelen markasida samsungdur sadece alip gidenlere ne dersin? .
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

tufi520 (1.12.2012)

Vip Member senkron24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    532 Toplam

Alıntı elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Nicin usta arkadas en azindan model numarasini yazmis muhtemelen markasida samsungdur sadece alip gidenlere ne dersin? .
    ewet onlarada ne diyem sağolsunlar var olsunlar ufak feedbakler hiç fena olmazdı derim

şimdi samsun olduğu açıkda şu var şimdi es serilerinde hiç açmıyor değil portaları açmıyor acaba portalı açtımı diye biz merak ederken açtı diyip bıraktığı için öyle yazdım
    AlıntıAlıntı

Junior Member tufi520 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Dün fazla vaktim olmadigi icin kisa cevaplar yazmistim. Markasi Samsung UE55ES6530. Yüklemiyi de Rar dosyasini acip usb bellege yükledim. Usb bellegi tv kapali iken takip , tv yi actiktan sonra smart hub u calistirdim. Nstreamlmodu arayip calistirdim ve islem bitti. Ip tv ler calismiyor . Erdalfb 1907 , uyduhane de calisiyor. Pasha portal üzerinden girilebiliyor.
    Yanliz bir tek sorun var yada ben beceremdim , usb bellek tv ye takili olmadigi zaman smart hub ta Nstreamlmod dosyasi kayip oluyor. Nstreamlmod dosyasi bulabilmek icin tv yi kapatip usb bellegi takip tekrardan tv aciyorum. smart tv develop olarak giris yapipta denedim yine de usb bellegin sürekli takili olmasi gerekiyor.
    Miniwebserverle nstreamlmod v.0.997 yi denemistim fakat olmuyor. Uhduhanetv girilebilyor ama dosyalar calismiyor.
    Umarim biraz olsun aydinlatabilmisimdir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member senkron24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    532 Toplam

bilgiler için teşekürler
    son derece faydalı

ip tv ler çalışmıyor derken ne demek istedin
    portalda http streamler çalışıyormu mesela atv ahaber gibi ip tv ler yoksa sadece filim sitelerimi çalışıyor

saygılar
    senkron24

Alıntı tufi520 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dün fazla vaktim olmadigi icin kisa cevaplar yazmistim. Markasi Samsung UE55ES6530. Yüklemiyi de Rar dosyasini acip usb bellege yükledim. Usb bellegi tv kapali iken takip , tv yi actiktan sonra smart hub u calistirdim. Nstreamlmodu arayip calistirdim ve islem bitti. Ip tv ler calismiyor . Erdalfb 1907 , uyduhane de calisiyor. Pasha portal üzerinden girilebiliyor.
    Yanliz bir tek sorun var yada ben beceremdim , usb bellek tv ye takili olmadigi zaman smart hub ta Nstreamlmod dosyasi kayip oluyor. Nstreamlmod dosyasi bulabilmek icin tv yi kapatip usb bellegi takip tekrardan tv aciyorum. smart tv develop olarak giris yapipta denedim yine de usb bellegin sürekli takili olmasi gerekiyor.
    Miniwebserverle nstreamlmod v.0.997 yi denemistim fakat olmuyor. Uhduhanetv girilebilyor ama dosyalar calismiyor.
    Umarim biraz olsun aydinlatabilmisimdir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member erdalfb1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

teşekkürler tufi arkadaş ilgine alakana erdal
    AlıntıAlıntı

Junior Member tufi520 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Türkce ip tv lerden calisanlar , benim gördügüm kadariyla trt ler , ntv ve cnbc-e kanallari calisiyor. Alman iptvler denediklerim calisiyor.
    AlıntıAlıntı

Junior Member humiboy1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart AW: NstreamLmod Smart Tv

Hallo
    ich selber kann kein Türkisch daher schreibe ich hier mal auf Deutsch wenn ich darf.

Mein Onkel hat ein Samsung Smart TV UE40D5700. Kann man dieses Nstream.mod auch auf seinem Fernseher installieren wenn ja wie installiert man das? Was gibts da für Mediatheken drin? Ich kenn das alles von meiner Vu+Duo und dem Plugin Turkvod da geht es bei mir einwandfrei. Kann man das damit vergleichen?
    AlıntıAlıntı

Junior Member ahsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart AW: NstreamLmod Smart Tv

lg smart tv lerde oluyormu yükleyebilirmiyiz
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.921 Toplam

Standart Cevap: AW: NstreamLmod Smart Tv

Alıntı humiboy1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hallo
    ich selber kann kein Türkisch daher schreibe ich hier mal auf Deutsch wenn ich darf.

Mein Onkel hat ein Samsung Smart TV UE40D5700. Kann man dieses Nstream.mod auch auf seinem Fernseher installieren wenn ja wie installiert man das? Was gibts da für Mediatheken drin? Ich kenn das alles von meiner Vu+Duo und dem Plugin Turkvod da geht es bei mir einwandfrei. Kann man das damit vergleichen?
    Ich würde sagen der wird bestimmt laufen nimm einfach nstreamod von erste message rar entpacken ordner auf isb stick kopieren ,bei ausgeschalteten fernseher usb stecken und fernseher einschalten beim smart tv wird sichtbar sein wenn beim ersten klick nstreamlmod nicht lauft gehe zurück mit rückkehr buton dan noch mal nstreamlmod starten ich hoffe jetz luste sichtbar sein. Redt kennst ja.mit Turkvod kein grosse unterschied es gibt jede menge kino filme und tv serien noch paar. Türkische sender ich hoffe die angaben reichen für start viel spass ind erfolg.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Vip Member 24dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

panosonic viera 3d ile çalıştıran oldumu
    veya çalışırmı acep
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu