turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
38 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Member kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: TDW İmages - ÖNERİLER

cok guzel bir image, benim onerim bir sonraki image da cam config dosyasiyla emunun birbirinden ayrilmasi, yani mesela ikinci bir emuyu indirdigimizde ve start yaptigimizda bir onceki emu siliniyor geri donmek istedigimde tekrar config. dosyasi falan gerekiyor. birden fazla emuyla yani istedigim emuyu istedigim zaman calistrabilsem daha guzel olacak , basarilar.
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Alıntı kadir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cok guzel bir image, benim onerim bir sonraki image da cam config dosyasiyla emunun birbirinden ayrilmasi, yani mesela ikinci bir emuyu indirdigimizde ve start yaptigimizda bir onceki emu siliniyor geri donmek istedigimde tekrar config. dosyasi falan gerekiyor. birden fazla emuyla yani istedigim emuyu istedigim zaman calistrabilsem daha guzel olacak , basarilar.
    Önerin icin Tesekkürler kadir Usta. Yanliz anlamis degilim, ben serverden her Emuyu indirip ve yüklemisim ve bir sorun yok. Egere ayni emudan degisik versionlari demek istedinizse, ozaman baska. O Imagle alakali bir Problem segil. /var/tuxbox/config/ icinde emulist.xml Dosyasina istediginiz kadar emu ekliyebilirsiniz.

Ona göre Emunun ismini eklemeniz gerek.
    Örnek:
    Kod:
    <emu text="Mgcamd 1.30" name="mgcamd130" emudemon="/var/bin/mgcamd130" emuextra="" emuhelper="" />
    busekil /var/bin/ icinde mgcadm emusunun ismi, mgcamd130 olmasi lazim.

MGCamd diger versionu:
    Kod:
    <emu text="Mgcamd 1.30d" name="mgcamd130d" emudemon="/var/bin/mgcamd130d" emuextra="" emuhelper="" />
    busekil /var/bin/ icinde mgcadm emusunun ismi, mgcamd130d olmasi lazim.

Busekil istediginiz kadar Emu ekliyebilirsiniz.
    Addonlar'dada sorun olmaz, paketlenen Addonlar'da ayni sekil paketlenebilir.
    AlıntıAlıntı

Member kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bilgilendirme icin tesekkur ederim, yaklasik 2 aydan beri tdw image kullaniyorum ve cok menunum geminiden daha stabil calisiyor 2 aydan beri 1 defa bile cihazim donma yapmadi gemini versiyonlari kullanirken surekli cihaz kendini resetliyordu, ama benim kastettigim sey ; ayni emunun degisik versiyonlarini indirirken geminide tekrar cam config. dosyasi gerekmiyordu cunku cam config dosyasi ayri install ediliyordu pekala bunu tdw dede yapabilirsiniz
    AlıntıAlıntı

Junior Member Serhat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Selam ben yeni bir dm600 pvr kullanıcısıyım diğer uydu alıcı cihazlarını her ne kadar tanısamda şu aşamada dreambox'ın acemisiyim cihazı alalı yaklaşık 20 gün oldu bu arada epey yol aldım image'ların bir çoğunu denedim en son tdw 1.60 yükledim hoşuma gitti foruma üye olduktan sonra yeni sürümünü gördüm ve onu yükledim şu anda 1.61 versiyonu kullanmaktayım bana diğer image'lardan daha kullanışlı geldi henüz pc'den cihaza eklenti atmayı tam çözemedim ama cihazın içinden bunların hepsini yapıyorum diğer image'larda bu kadar ayrıntılı olarak görememiştim image'ın yapılmasında emeği geçenlerin eline koluna sağlık herşeyin daha güzel olması dileklerimle

herkese kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

Senior Member kaymakamhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Alıntı Serhat Altun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selam ben yeni bir dm600 pvr kullanıcısıyım diğer uydu alıcı cihazlarını her ne kadar tanısamda şu aşamada dreambox'ın acemisiyim cihazı alalı yaklaşık 20 gün oldu bu arada epey yol aldım image'ların bir çoğunu denedim en son tdw 1.60 yükledim hoşuma gitti foruma üye olduktan sonra yeni sürümünü gördüm ve onu yükledim şu anda 1.61 versiyonu kullanmaktayım bana diğer image'lardan daha kullanışlı geldi henüz pc'den cihaza eklenti atmayı tam çözemedim ama cihazın içinden bunların hepsini yapıyorum diğer image'larda bu kadar ayrıntılı olarak görememiştim image'ın yapılmasında emeği geçenlerin eline koluna sağlık herşeyin daha güzel olması dileklerimle

herkese kolay gelsin
    dısardan emu veya eklentı atmak ıcın flah fxp programını kurmanız gerekmekdedır ve bu program vasıtası ıle dosya ve klasorlerı dreambox unuzun ıcıne transfer secenegıne tıklayıp atabılırsınız bunlar zamanla olacak seyler herseyi öğreneceksiniz ALLAH' ın izniyle forumumuzda her konu hakkında geniş acıklamalar mevcutdur kolay gelsın
    AlıntıAlıntı

Member DREAM61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

selam arkadaşlar
    @yüksel ustam benim en çok istediğim TDW imagelerde wireless için bir çalışma olması.çünkü benim gibi bir çok arkadaşın evi kablo hattıyla doluyor.kablosuz olsa ne güzel olurdu.wireless plugin çalışması ve usb stick desteği bekliyoruz.
    DREAMBOX 800HD
    DREAMBOX 500S

STAB H-H120 MOTOR
    120 cm NEXT ANTEN

AlıntıAlıntı

Senior Member caner1960 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    262 Toplam

dm 7025+ için TDW imaj ne zaman gelecek ustam
    AlıntıAlıntı

Member bekir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

tdw imagenin yenisi çıkacakmı acaba.çıkacaksa belli bir tarih varmı.

saygılar
    AlıntıAlıntı

Senior Member velican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

dream 800 için TDW imaj gelecekmi hocam
    AlıntıAlıntı

Senior Member ceng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    19 Toplam

sayın ustalar yeni imageye olurmu bilmeme motor ken uyduyu gsterse nasıl olu acaba sadece bi öneri
    LG 42 İNC FULLHD LED+YENİ UĞRAŞIM DM 7080+DM 8000 HD PVR+ DM 7020 Sİ+DM 500+120 NEXTCANAK VE DİSEG MOTOR+OSCAMYMOD 18T56
    DMMUnstable - Dreambox OS/GP3.3
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu