turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
77 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Banned meraklı1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Post İlgi: TDW İmages - SORUNLAR

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta Simdi senin sorun nerde bizim icin Fal bakma gibi oluyor. Biraz aciklarsan neler yaptin, nasil ayarladin. Hangi Provider' desin ve hangi Model box kullaniyorsungibi seyleri aciklarsan belki yardimci olabiliriz. Busekil gercekden biraz zor bizim icin. Bazi kislerde sorun yok bazleri sorun yasiyor.

Kharekter sorunu ayni Mesele. Usta nerde oldugunuda Lütfen yazki bilelim ve düzeltelim. Sade Kharekter sorunu var demekle olmuyor.
    Hocam ben dreambox 500 kullanıcısıyım imageınızı yükledim ayrıca gbox kullanıyorum inadyn i yapmaya çalışıyorum olmuyor karakter sorunu olduğu için flash fxp den var/bin inadyn.sh den düzenledim çalıştır a bastım tmm çalıştı aktiv dedi ama.. tmp/inadyn.log a girince INADYN: Started 'INADYN version 1.96.2' - dynamic DNS updater. başka bişey yazmıyor orda host namemim olması lazım ama yok işte gemini kullanırken inadyn.log da host name mim falan yazıyordu o zaman inadyn çalışmıyor çalışıyor gibi göstersede
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Standart İlgi: TDW İmages - SORUNLAR

Alıntı meraklı1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hocam ben dreambox 500 kullanıcısıyım imageınızı yükledim ayrıca gbox kullanıyorum inadyn i yapmaya çalışıyorum olmuyor karakter sorunu olduğu için flash fxp den var/bin inadyn.sh den düzenledim çalıştır a bastım tmm çalıştı aktiv dedi ama.. tmp/inadyn.log a girince INADYN: Started 'INADYN version 1.96.2' - dynamic DNS updater. başka bişey yazmıyor orda host namemim olması lazım ama yok işte gemini kullanırken inadyn.log da host name mim falan yazıyordu o zaman inadyn çalışmıyor çalışıyor gibi göstersede
    Ok Usta. Arama Funsiyonunu kullansaydin eminim cevabini bulacakdin. aydink Usta dün benzerini yazdi. FlashFXP dosyayi bozuyor. Ya Image' in Menüsünde ayarlaman lazim, yada inadyn.sh Dosyasini Bilgisayarina alip ve bir Unix destekleyi Editörünen acip ayarlarini yapip, kaydetip geri göndermen gerekiyor.

Ben mesele bu isler icin UltraEdit kullaniyorum. Dosyalari sag Tiklayip UltraEditle acarken soruyor, Dos Formatina cevrilsinmi diye. Bende Hayir yapip aciyorum ve ayarladikdan sonra Kapatiyorum, sordugunda Kaydediyorum.

Yazdigim sekil yaparsan saniyorum senin Inadyn Problemin düzelecek.
    Kolay gelsin Usta.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    79 Toplam

peki şimdi dosya bozulduysa yeni dosyayı temiz dosyayı sana zahmet bir upload etsen şuraya
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Usta sorun degil onuda Ultra Editörle düzeltebilirsin.

Yukarda en solda Datei tikliyoruz ==> Konvertieren seciyoruz ve Dos to Unix secersek Dosyayi yine bize gereken Formata ceviriyoruz. Her ihtimale karsi yine sana Dosyayi buraya yükliyorum.
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta sorun degil onuda Ultra Editörle düzeltebilirsin.

Yukarda en solda Datei tikliyoruz ==> Konvertieren seciyoruz ve Dos to Unix secersek Dosyayi yine bize gereken Formata ceviriyoruz. Her ihtimale karsi yine sana Dosyayi buraya yükliyorum.
    Üstad çok sağol benimle böyle itina ile ilgilendiğin için teşekkür ederim hiç bir forumda bu kadar hızlı cevap almıyordum gerçekten anlık ileti gibi
    bu arada ultraediti indirdim hemde ingilizcce olanı ama ingilizce kullanmayı anlatsanız hocam almanca yazmıyor çünkü
    FTP ACCOUNT falan diyor hocam ne yapiyim ?
    AlıntıAlıntı

Junior Member xman777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

cccam nasıl deneyen arkadaş varsa paylaşabilirmi eğer cccam'de donma olmazssa bende yüklemeyi düşünüyorum...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

merakli Usta bendede ingilizce Kurulu degil. Yukardaki seceneklerden en Soldaki secenegin altinda Konvertieren veya Convert secenegi Olmasi lazim. Oradan Dos to Unix, Unix/MAC to Dos gibi secenekleri göreceksin. Dreambox icin Dos to Unix olmali.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Alıntı xman777 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cccam nasıl deneyen arkadaş varsa paylaşabilirmi eğer cccam'de donma olmazssa bende yüklemeyi düşünüyorum...
    Usta kusura bakmada lütfen Topicleri karistirmiyalim. Basligi okudunmu burada?
    Senin sordugun konu Buraya uymuyor xman777 Usta. Lütfen uygun bölümde Topic ac.

selamlar
    AlıntıAlıntı

Junior Member xman777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Usta kusura bakmada lütfen Topicleri karistirmiyalim. Basligi okudunmu burada?
    Senin sordugun konu Buraya uymuyor xman777 Usta. Lütfen uygun bölümde Topic ac.

selamlar

tdw image ile ilgili bir soru sordum tdw image de cccam nasıl çalışıyor diye sordum.CCcam nedir diye sormadım dostum yinede yanlış yerde yazdıysam kusura bakmayın.Selamlar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member tostos59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    22 Toplam

ustalar bu vlc plugin çalıştıramadım bu imajda addonstan indirdim ayarları yaptım omadı vlcr 1.30 attım olmadı 5 saniyeden geri sayıyor anlamadım gitti varsa ayarını bilen yardım edebilirmi saygılar
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu