turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    39.960 Toplam

Standart Formula 1 Türkiye'ye Geri Dönüyor

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), İstanbul'un yeniden Formula 1 takvimine dahil edilmesi için Bernie Ecclestone ile fiyat dışında her konuda anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Federasyondan yapılan açıklamada, Formula 1'in patronu Ecclestone'un, İstanbul Park'ın işletmesini alan Vural Ak ile görüştüğü ve fiyat dahil her konuda anlaştıkları bildirildi.

Genel kurulun galasının 7 Aralık Cuma günü yapılacağı, "sürpriz bir haberle" İstanbul'un geri dönüşünün açıklanabileceği ifade edilen açıklamada, fiyat konusunda son sözü ise hükümetin söyleyeceği dile getirildi.

2013 takviminde New Jersey Grand Prix'sinin bazı sıkıntılar nedeniyle 2014 yılına ertelendiği, bu nedenle yarış sayısının 19'a düştüğü, Almanya Grand Prix'si'nin, Avrupa'dan yeni bir yarışa yer açabilmek için 1 hafta geriye çekildiği ve oluşan 1 yarışlık boşluk için en favori ülkenin de Türkiye olduğu belirtildi.

Ödül Töreni yarın akşam Çırağan Sarayı'nda Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımlarıyla düzenlenecek. İlgili konu [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Standart Cevap: Formula 1 Türkiye'ye Geri Dönüyor

Umarim tam anlasma saglanir. Bir tarafta 150 mil.$ terkedilmis bir tesis,diger tarafta benim gibi bu sporu sevenler,yani her acidan hayirli olur ...
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı