turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
187 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: LASTIKK yada Serdar 22 dingiline

Alıntı Dinekbagli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ulan dingil herif özelimden yazdığın hakaretler yeter.

Bak evet senden ihadda liste verebilirmisin diye yazmışım yazdığın cevap

Nachricht von serdar22 vom 24.09.2012 19:22
    RE: senderliste

kimseye yok!
    machs selber!

Dingil herif vermediğin bir listeyi benim listemi çaldın yayınlıyorsun diye yazıp durma. Yukarda yazdım listenin orijinali nerden diye.
    Paylaşmayı sevmiyorsunuz sadece BENLİK duygularınız kabarmış. Başka bir bok değilsiniz. İnsanlar senin gibi dingillere muhtac değil kimseye de yalvaracak değilim. Google amcana bir HasBahCa yaz bak bakalım ne göreceksin her yerde her zaman her konuda her bildiğimi paylaştım. sen anayın karnındayken ben internetdeydim. Unuttuklarım bile senin bildiklerinden fazladır.

Çalmış olsam bile Hırsızların yaptığını çalan senin gibi hırsızlardan çalıp milletle paylaşmışım. Bir daha kansızlık yapma bu yazıları özelinden yazacaktım madem orada ignore ettin cevabı milletin önünde al.

HADİ YAYLAN.......
    sorun ne?

birisi bi liste yapmış sende onumu yayınlamışsın

peki onun ordan burdan topladığı listeleri kimler yapmış onlar lastik e ses etmişlermi?
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Vip Member HasBahCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41.221 Toplam

Standart Cevap: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

Alıntı Remzi Ergin Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam pardon bende dediginiz dosyalar var ama webmediayi kuramiyorum cunku imaj openmips 2.0 tesekkurler usta bir yardim etsen
    webmediayi kurman gerekmez oradaki rtmp destek dosyalarini kurman yeterli- normal olarak rtsp kanallarini tum imajlar destekliyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    41.221 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sorun ne?

birisi bi liste yapmış sende onumu yayınlamışsın

peki onun ordan burdan topladığı listeleri kimler yapmış onlar lastik e ses etmişlermi?
    sorun ne bende anlamadim sözde ben o dingilin listesini yayinlamisim. Ondan calmisim. IHAD forumda karsilasmistik ondan 3 ay once liste istemistim turkce ve almanca cevap vermis mach selber demisti.
    Bende swedenin ve senin yayinladigin listeleri bouqet haline getirdim, kanallari tek tek kontrol ettim. 2 aydan fazla olan bir emek onlarca site dolasip calisan kanallari aradim. Listeye ekledim.
    Sonrada vatandasa kolaylik olsun diye yayinladim zaten onceleride hazirladigim imajlarin yaninda vermistim. Bouqet sayfasinda arkadas kanallarin isimlerini ve adreslerini yayinlamisti boquet olarak verebilirmisin diye yazmistim hayir deyince bende paylasmak güzeldir diye yayinladim adam özelimden ne hirsizligimi birakti ne adiligimi sonrada blocke etti bende buradan cevap verdim.
    BENIM ICIN ONEMLI OLAN ISMIM DEGIL ONEMLI OLAN YARDIMCI OLABILMEK...
    Yoksa dedigim gibi google.com a HasBahCa yazip aratirsaniz beni bulursunuz... Her tarafta hep HasBahCa olmusumdur. Burada biraz eringeclikten Dinekbagli olarak kaldim.. Dinekbag Kirsehirde cocuklugumun gectigi mahalledir.
    HasBahCa = HASan BAHa CAyir in ilk harfleri ve Bahcelerin hasi ayrica osmalida Padisahlara ait bahce demektir. Kirsehirde Bahce ye Bahca derler Baga fel Bahcaya gel türküsünde oldugu gibi-
    Yasim olmus 52 1995 den beri netde bildigimi paylastim hep...
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

tesekkurler arkadasim eline saglik
    bakma sen oyle diyenlere
    Alıntı Dinekbagli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sorun ne bende anlamadim sözde ben o dingilin listesini yayinlamisim. Ondan calmisim. IHAD forumda karsilasmistik ondan 3 ay once liste istemistim turkce ve almanca cevap vermis mach selber demisti.
    Bende swedenin ve senin yayinladigin listeleri bouqet haline getirdim, kanallari tek tek kontrol ettim. 2 aydan fazla olan bir emek onlarca site dolasip calisan kanallari aradim. Listeye ekledim.
    Sonrada vatandasa kolaylik olsun diye yayinladim zaten onceleride hazirladigim imajlarin yaninda vermistim. Bouqet sayfasinda arkadas kanallarin isimlerini ve adreslerini yayinlamisti boquet olarak verebilirmisin diye yazmistim hayir deyince bende paylasmak güzeldir diye yayinladim adam özelimden ne hirsizligimi birakti ne adiligimi sonrada blocke etti bende buradan cevap verdim.
    BENIM ICIN ONEMLI OLAN ISMIM DEGIL ONEMLI OLAN YARDIMCI OLABILMEK...
    Yoksa dedigim gibi google.com a HasBahCa yazip aratirsaniz beni bulursunuz... Her tarafta hep HasBahCa olmusumdur. Burada biraz eringeclikten Dinekbagli olarak kaldim.. Dinekbag Kirsehirde cocuklugumun gectigi mahalledir.
    HasBahCa = HASan BAHa CAyir in ilk harfleri ve Bahcelerin hasi ayrica osmalida Padisahlara ait bahce demektir. Kirsehirde Bahce ye Bahca derler Baga fel Bahcaya gel türküsünde oldugu gibi-
    Yasim olmus 52 1995 den beri netde bildigimi paylastim hep...
    AlıntıAlıntı

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25.856 Toplam

Standart Cevap: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

iyide en son dreambox imagelerde adress senin verdigin gibi degil

#SERVICE 4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//cp108475.live.edgefcs.net/live/3sat_1_800@45493:3 SAT

dogru olani!

Kod:
    #SERVICE 4097:0:2:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//cp108475.live.edgefcs.net/live/3sat_1_800@45493:3 SAT

( Satır düzgün görünmediği için kod penceresine alındı - berkenkey )
    Konu berkenkey tarafından (21.12.2012 Saat 18:11 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    41.221 Toplam

Alıntı dreamboxco Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    iyide en son dreambox imagelerde adress senin verdigin gibi degil

#SERVICE 4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//cp108475.live.edgefcs.net/live/3sat_1_800@45493:3 SAT

dogru olani!

Kod:
    #SERVICE 4097:0:2:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//cp108475.live.edgefcs.net/live/3sat_1_800@45493:3 SAT

( Satır düzgün görünmediği için kod penceresine alındı - berkenkey )
    teşekkürler yeni bir şey daha öğrenmiş oldum.
    Yalnız hani imajlarda yada versiyonlard senin yazdığın gibi onuda yazarmısın.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    41.221 Toplam

Alıntı virusnoir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam ve tesekur ederim bunu DM800 HD pvr clone atsam olurmu ustam ?
    enigma2 tüm aletlerde olur. klonede enigma 2 atmadan evvel ilk sayfayı iyi okuyun
    AlıntıAlıntı

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25.856 Toplam

teşekkürler yeni bir şey daha öğrenmiş oldum.
    Yalnız hani imajlarda yada versiyonlard senin yazdığın gibi onuda yazarmısın.
    Tarifi burada Bosluk birakilmayak, boslugu sayilari dogru göstermedigi icin bos biraktim

Son güncel cikan OE 2.0 Imagelerde RTMP, RTSP und HLS M3u8 rahatlikla eklenebilir

http mp3 radios
    Radio -> #SERVICE 4097:0: 2 :0:0:0:0:0:0:0:http%3A//streams... ->

rtsp rtmp streams
    TV -> #SERVICE 4097:0: 1 :0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3A//streams... ->
    TV -> #SERVICE 4097:0: 1 :0:0:0:0:0:0:0:rtsp%3A//streams... ->

http apple HLS streams m3u8
    TV -> #SERVICE 1: 0: 1 : 1 : 1 : 0 : 820000:0:0:0:http%3a//ip-adresse%3aport/stream/playlist.m3u8 ->

Örnek

TV icin
    SERVICE 4097:0: 1 :0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//85.132.85.190%3a1935/live/muztv.stream:MUZ TV Azerbaycan

Radyo icin
    SERVICE 4097:0: 2 :0:0:0:0:0:0:0:http%3a//metropolfm.webradiostreaming.de%3a8200:Metropol FM
    Konu dreamboxco tarafından (21.12.2012 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    41.221 Toplam

Alıntı dreamboxco Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tarifi burada Bosluk birakilmayak, boslugu sayilari dogru göstermedigi icin bos biraktim

Örnek

TV icin
    SERVICE 4097:0: 1 :0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//85.132.85.190%3a1935/live/muztv.stream:MUZ TV Azerbaycan

Radyo icin
    SERVICE 4097:0: 2 :0:0:0:0:0:0:0:http%3a//metropolfm.webradiostreaming.de%3a8200:Metropol FM
    dreamboxco başıma iş çıkarttın :-)
    Dream-elite 4 oe20 ı kurdum oe20 da dediklerini denemek için ya hala hiç bir imaj otomatik olarak rtmp rtsp desteklemiyor
    evet dreamedit ile kanalları tek tek eklerken senin verdiğin kodları kullanıyor ama şimdiye kadar 1 gün oldu bouqetleri tanıtabildim dreamelite 4097 ile başlayanları tanımıyor
    diğerlerini gösterdi listede ama bakalım hepsini çalıştırmak ne kadar zamanımı alacak..
    AlıntıAlıntı

Junior Member muhsintu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    52 Toplam

Paylaşım güzeldir o halde ben bende olanları ekleyeyim olsun bitsin hemde komple enigma2 dosyası ile herkes faydalansın..

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    dosyayı açıp içindeki enigma2 dosyasını etc dizini içine atın olsun bitsin saatlerce bouqet eklemeye son

Paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır .. Biri SEVGİ diğeri BİLGİ

bazı imajlarda

baştaki
    Kod:
    #SERVICE 4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:
    satırlarını

aşağıdaki şekilde değişmeniz gerekebilir

Kod:
    #SERVICE 1:0:1:1:1:0:820000:0:0:0:

komple bouqetlistenizi bozmak istemiyorsanız

dosyadan sadece
    Kod:
    userbouquet.ip__tv_.tv

userbouquet.turkip__tv_.tv
    userbouquet.yerelip__tv_.tv
    userbouquet.yabanci__tv_.tv
    userbouquet.turkradio__tv_.tv
    userbouquet.alman__tv_.tv
    userbouquet.arap.tv
    dosyalarını alarak
    boquetts.tv dosyasının en üstüne aşağıdaki kodları yapıştırmanız yeterli

Kod:
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.ip__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.turkip__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.yerelip__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.yabanci__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.turkradio__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.alman__tv_.tv" ORDER BY bouquet
    #SERVICE 1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "userbouquet.arap.tv" ORDER BY bouquet
    Hocam listeyi yükledim ama hem dreambox editte hemde cihazda sadece 1'er kanal görünmekte.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    diğer kanallarıda nasıl yükleyebilirim.
    dreamboxeditten IPTV add ediyorum ekliyorum sava ediyorum fakat kapatıp yeniden açınca yine IPTV buketin içinde sadece 1 kanal görünüyor[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu muhsintu tarafından (25.12.2012 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

aybasti52 (16.05.2013) , ekolcu (25.12.2012)

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu