turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu
187 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member vedatnrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    629 Toplam

Standart Cevap: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

söyle bir okuyup yorum yapmak geregi durdum söyle bir foruma bakarsaniz ilk önce ben actim bu konuyu sonra arkadaslar isim degistirip ayni sekilde sundular ama ben kimseye neden caliyorsun neden paylasiyorsun demedim nedeni ise herkes faydalansin herkese yardim olsun arkadaslar bazi kisiler bildiklerini yayinlamiyorlarki kimse ögrenmesin banada ozamanlar cok küfür eden oldu privat mesajdan neden kanallarin ismini burda yayinliyorum kapaniormus neyse herkez bildigini aciklarsa ne guzel olur bütün maclari canli olarak izliyorum digi turk ip tv sayesinde ama herkez arasin bulsun ve izlesin paylasiyorsun küfür yiyorsun kolay gelsin dinekbagli arkadasim sen kimseye bakma isine bak ilk önce acilan konu benimdi hersbenden caldi simdi sen onlardan calmis görünüyorsun..
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart Cevap: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

ya arkadaşlar elbette emeğe saygı duyuyoruz ama yok mu bir babayiğit pli imajın dışında bu puliginleri çalıştıran imaj! pli sürekli kasıyor donuyor yalnış anlaşılmasın clon cihaz için söylüyorum teşekürler...
    AlıntıAlıntı

Vip Member HasBahCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41.217 Toplam

muhsintu

dreamelite 2.0 imaj kurdum deniyorum yalnız şu anda sadece http ile başlayan siteleri çalıştırabildim.
    dreamelite 4097 ile başlayan satırları göstermiyor
    Kod:
    #SERVICE 1:0:1:1:1:0:820000:0:0:0:
    ile değiştirmek gerekiyor hepsini bu seferde dediğim gibi şimdiye kadar 2 gün oldu başlayalı sadece http ile başlayan tv leri gösteriyor.

Ya hala rtmp destek eksik imajda tüm lib dosyalarını hatta fazlasını eklediğim halde bouqetlerden rtsp ve rtmp linkleri çalıştıramadım ama turkvodun içindeki rtsp kanallar ve http kanallar çalışıyor

Şu günlerde biraz vaktim az becerebilirsem hem imaji hem kanalları yayınlarım.

wedat sanada teşekkürler evet başlangıç senin yada swedenin olabilir dikkat edersen biraz da senden yayınladım bunları verdiğin tv kanall listesini bouqet olarak verebilirmisin demiştim hayır deyince bende bunları yayınladım.

okçu biraz daha beklersen galiba istediğin olacak
    AlıntıAlıntı

Senior Member vedatnrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    629 Toplam

benim kullandigim gigablue oldugu icin pek yardim edemedim dreambox kullanan arkadaslara sadece benim kullandigim bütün giga imajlarinda rtmp rtsp ve http uzantilarini aca biliyorum neden dreambox imajlari acmiyor anlamadim dreambox kullanan arkadaslar olanaklari denemeli acmasi lagzim cünkü daha iyi imajlar dreambox ta .
    AlıntıAlıntı

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25.853 Toplam

TR Goals ler calismiyor!
    AlıntıAlıntı

Junior Member jokerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

Calisan ATV varmi satir verebilirmisiniz
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

hagatana (26.12.2012)

Vip Member HasBahCa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41.217 Toplam

Alıntı vedatnrw Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    benim kullandigim gigablue oldugu icin pek yardim edemedim dreambox kullanan arkadaslara sadece benim kullandigim bütün giga imajlarinda rtmp rtsp ve http uzantilarini aca biliyorum neden dreambox imajlari acmiyor anlamadim dreambox kullanan arkadaslar olanaklari denemeli acmasi lagzim cünkü daha iyi imajlar dreambox ta .

openplide hepsi açıyordu sorun yoktu.
    dream-elite 4 yukledim turkvod da tüm iptv ler çalışıyor rtmp lib dosyaları tüm imajlarda eksik bouqetlerde ise şimdilik sadece http ile başlayan linkler çalışıyor
    dreamelite ile add stream url yapınca 4097 ile başlıyan satırları dream elite görmüyor bakalım ne kadar da uğraştıracak

dreamboxco trgoals ler her zaman yayında değiller sadece maç zamanı açıkları genel olarak her maç zamanıda frekans değişiyor

buyur kodları buradan alabilirsin
    Kod:
    http://www.trgoals.me/yayin.html
    umarım bu eklenti forum kurallarına aykırı değildir
    AlıntıAlıntı

Senior Member dinamik16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    36 Toplam

Standart Re: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

dm800 hd klon ts imajda böyle açıyor#SERVICE 1:010:820000:0:0:0:
    Konu dinamik16 tarafından (30.12.2012 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: #SERVICE 1:0:1:1:1:0:820000:0:0:0:
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

soner054 (20.01.2013) , anlage (30.12.2012) , mesut2999 (30.12.2012)

Senior Member -=ismail=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    133 Toplam

ilk önce hazirlamis oldugun bouquet'ler icin tesekkürler.

senin listendeki cift eklenen serverleri silip geri veriyorum.
    toplamda 125 tane buldum.

saygilarimla
    ismail
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

fener06 (8.04.2013) , x-duran (1.01.2013) , klaus9 (1.01.2013) , taki (1.01.2013)

Senior Member dinamik16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    36 Toplam

Standart Re: Saatlerce iptv bouqet eklemeye son HAZIR enigma2 dosyası -- Settingde beraber

arkadaşlar bende ts image kurdum yanlızca http il başlayanları açıyor rtmp ve rtsp leri açmıyor lütfen yardım saygılar
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu