turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Senior Member Hezekiel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    256 Toplam

Exclamation Akýllý Telefonlarýmýz ile TDW destek...Winat9!!!

Arkadaþlar bir öneri sadece benimkisi umarým faydasý olur...

Güzelce vakit geçirdiðimiz bu platform üzerinde biliyorsunuz belki arka planda hosting firewall v.b konularda masraflar bulunmakta..Hali hazýrda bir baðýþ sistemimiz var az çok bazý üyeler yardýmcý oluyor herkeze teþekkür ederim kendi adýma bu yardýmlarýndan dolayý..

Þimdi benim farklý bir önerim olacak günde 1, 2 dk ayýrarak akýllý telefonlarýmýzda izleyeceðimiz reklam sayesinde foruma destek olabilirsiniz nasýl mý? Winat9 uygulamasý sayesinde...

App Storede Winat9 uygulamasýný indiriyoruz...

Saat 11:00 14:00 17:00 de reklamlar geliyor. Bunlara týklayýp izliyoruz. Sonra alttaki 9 resmine basýyoruz saat 9 olunca Paypal hesabýmýza para yatýyor reklam baþý 0.30 tl her gün 3 reklamdan günlük 0.90 tl kazanýyoruz.

Üyelik alýrken mailinize ykyildiz63@hotmail.com (TDW desteklemek isterseniz bu adres formun baðýþ paypal adresi) maili yazýn...

Bütün ayrýntýlar [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] da bulunmakta. Kolay gelsin.

Ayný sistem Anroidler içinde geçerli...

Damlaya damlaya göl olur arkadaþlar...Herkezi gün içinde 1, 2 dk ayýrýp foruma bir destek olmak için duyarlý olmaya davet ediyorum...

Saygýlarýmla
    Konu Hezekiel tarafýndan (21.12.2012 Saat 09:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Cömertlik ve yardým etmede akarsu gibi ol...Þefkat ve merhamette güneþ gibi ol...Baþkalarýnýn kusurunu örtmede gece gibi ol...Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol...
    Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol...Hoþgörülülükte deniz gibi ol...Cahil kimsenin yanýnda kitap gibi sessiz ol...Ya olduðun gibi görün, ya göründüðün gibi ol...
    Mevlâna Celâleddin-i Rûmî
    AlýntýAlýntý

2. Teşekkür edenler:

himm (21.12.2012) , kocahaydar (21.12.2012) , Elvis (21.12.2012)

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Germany
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    111.731 Toplam

Standart Cevap: Akýllý Telefonlarýmýz ile TDW destek...Winat9!!!

Bunu bilmiyordum Hezekiel ustam, bugün hemen deniycegim.
    Saygilar!

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlýntýAlýntý

4. Teşekkür edenler:

Hezekiel (21.12.2012)

Bu Konudaki Etiketler