turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
185 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member metin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Standart İlgi: şekilli Msn Nickleri

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

MSNDE NİCKİNE TÜRK BAYRAĞI KOY
    msn nick bölümüne geldiktem sonra kopyala yapıstırın kodu ¤ ·$4(TT)

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
    -----------------------------------------------------------------------
    # ((¯`»¦«´&#175) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´&#175)
    -------------------------------------------------------------------------
    Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
    ----------------------------------------------------------------------------
    | ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤
    ----------------------------------------------------------------------------
    ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bu can sana kurban...
    ------------------------------------------------------------------------------
    And if you go, I wanna go with you
    And if you die, I wanna die with you
    -------------------------------------------------------------------------------
    ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
    ------------------------------------------------------------------------------
    «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
    ---------------------------------------------------------------------------------
    phichliq parayla olsa gene yapardıq
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    I'm 98% beautiful and 2% crazy......
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..&#2 44;LûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
    »¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
    ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η
    --------------------------------------------------------------------------
    (*)£®дy(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
    ----------------- ---------------------------------------------------------
    BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
    BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...
    SENİ KENDİME SAKLADIM...

===>>>ONLY_YOU<<<===

'' &#187;&#166;&#171; b&#255;&#169;r&#226;z&#255;b&#239;k&#232;&#169;&#2 26;g&#226;‪&#226;&#255; &#187;&#166;&#171; ''
    ƒσяєωєя ℓσνє
    Her g&#252;n&#252;n son g&#252;n&#252;n olacakmış gibi yaşa.. &#199;&#252;nk&#252; bu g&#252;nlerden birisi son olacaktır..
    ॐ๑ Ǻήή&#233; B&#233;ή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
    [_bring_me_to_life with your love_]
    ---------------------------------------------------------------------
    U.F.O G&#246;ren Masum K&#246;yl&#252;
    ------------------------------------------------------------------------
    ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
    ''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
    N α ρ ѕ т є я - L &#233; a D &#233; R &#178;&#186;&#186;&#186; &#171; S&#233;&#223;&#233;&#223;im S&#233;nSin..! &#187;CoSS&#233;cant &#178;
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

$20(ci)_(ci)_уαℓηιzℓιgιм уαηιм∂α кιмѕє σℓмα∂ιgιη∂αη ∂єgιℓ, уαℓηιzℓιgιм уαηιм∂α ѕєη σℓмα∂ιgιη∂αη∂ιя вє ﻮ&#252;l&#252;๓... ...(ci)_(ci)

Ağlama! g&#246;zlerine yaş değmesin. G&#252;l! dudaklarından tebess&#252;m eksilmesin.sev! Kalbinden yerim silinmesin. Unutma ,sen sadece benimsin....

Bu şehrin &#252;&#231; yerinde &#252;&#231; ayrı g&#246;zyaşım var; biri seni ilk g&#246;rd&#252;ğ&#252;m yerde, biri beni ilk &#246;pt&#252;ğ&#252;n yerde,biride ya beni terk edip gideceğin ya da daima seveceğin yerde...

Yol sen olsan yorulmadan y&#252;r&#252;r&#252;m. R&#252;ya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hi&#231; istemem. Son nefesim sen olsan şimdi &#214;L&#220;R&#220;M!

SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM &#199;&#220;R&#220;YENE KADAR

SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ &#214;PMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA
    KADAR SENİNLE &#199;IKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM &#214;LENE KADAR

Gecenin sessizliğini dinle i&#231;inde beni bulacaksın.. Karanlığa bak y&#252;z&#252;m&#252; g&#246;receksin..

Elini kalbine koy, g&#246;zlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan &#214;P&#220;LECEKSİN..

Sev ama y&#252;rekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***&#252;r, gittigimiz yer kara toprak olsun

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu G&#246;N&#252;L SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu D&#252;nYaYi (h)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! G&#246;nl&#252;n&#252;n daracigina asta &#246;ld&#252;r beni NE OLUR!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Kimbilir hangi aksam g&#252;nesle beraber bende s&#246;necegim kimbilir hangi ellerden son suyumu i&#231;ecegim belki g&#246;remeden &#246;lecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

fahişe g&#246;n&#252;llerin kahpeliği koymaz bize.. unutlduysak unuturuz kahpece....!!!

k&#246;şeye oturmuş esrar &#231;eken,&#231;arşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK G&#214;R&#220;RSEN BEN! HATIRLA

Y&#252;reğime bir t&#252;rl&#252; o gitti diyemiorum...

1 g&#252;n 1 elimde g&#252;l 1 elimde silah yanına geleceğim.
    Ya o g&#231;&#252;l&#252; alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR G&#220;N YERİNE GE&#199;EMEDİLER. O KALANLARAGİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

Bu cekicilik, bu asalet,hele o b&#252;y&#252;l&#252; g&#246;zler. allah b&#252;t&#252;n g&#252;zelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın

sewdim.seni.sebepsiz.sewmedin.beni.ŞEREFSİZ

Anlaman gerek yaşayıp hissetmen gerek benim gibi deli bir y&#252;rek yok g&#252;l&#252;m !!

Kadın hakkı yoktur &#231;&#252;nk&#252; hakkı erkek ismidir.

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

ॐ๑ Ǻήή&#233; B&#233;ή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

Biliyorsan konuş &#246;rnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar

Tek rakibim THY (Rahmetlinin son s&#246;z&#252

Ya aşkıma karşılık ver. yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını.

Dış g&#246;r&#252;n&#252;şe &#246;nem vermem, r&#246;ntgen filmi &#231;ektirip gelin

Trabzon'da satılan su şişelerinin altında ne yazar ?
    Cevap : Buradan a&#231;ılmaz

"B&#252;t&#252;n kadınlar g&#252;zeldir." lafı s&#252;r&#252;mden kazanmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır

U.F.O G&#246;ren Masum K&#246;yl&#252;

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП &#213;ГϋΨояμШ ║░

*گẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگямŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя

*įگŧεмεм گε√ίℓмεЎį گε√įℓмεκ گεήگįzℓįκگε

*Uўκuм Fįяαяį Gεcεм Fįяαяį &#223;εή Fįяαяį &#223;u گααŧŧε

*&#199;εκŦįЎگεή καhяįмį hεℓαℓ εŦ hακκįήį zoяℓu گε√dαм hoگcακαℓ

*Hεя ℓįмαήα Uğяα αмα Dεмįя αŦмα &#223;u &#223;εήįм Ŧεκ hαŦαм

*Įήگaή &#223;azεή Ўa doگttuя گaήa Ўada D&#252;گмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gį&#223;į uήuŦuℓuяگuή Ўa da &#223;įя aή &#199;įκмaZگήή aκℓįήdaή įگtε &#223;εή ήε Ўazįκκį HεP UήutaмaЎaή

*&#223;εήį &#223;įя گεή aήℓadįή ; گεήdε Ўaήℓįگ Aήℓadįή

*У&#224;ģмцгĻц ﮎǿκąκĽ&#225;гđ&#224; Ή&#224;У&#225;tιмι Ąгιע&#248;гцм

*گaℓaκ κįz ήaگįℓ Ŧavℓaήįя

*WazGε&#199;Ŧįм G&#214;zℓεяįήDεή

*Ўaℓήįzℓįκ PaЎℓaگįℓмaz* PaЎℓaگįℓįяگa Ўaℓήįzℓįκ Oℓмaz

*D&#252;ήЎada įκį &#223;&#252;Ў&#252;κ ŧaήįdįм &#223;įяį GaℓaŧaگaяaЎ DįĞεяį 70’ℓįκ яAκį
    к&#246;şєאเ ๔&#246;ภรє๓ &#246;l&#252;๓ ๔&#252;z ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮ&#246;lﻮєlєг เ&#231;เภ๔єאเ๓
    уαşαмαк ι&#231;ιη уαℓναямα∂ıк &#246;ℓмєк ι&#231;ιη уαℓναямαуız
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ....! = ' (

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

kaLp Sen yine Sen Der

ßakışLArn kaÇAr qider qücüM yhq yeTişmeyee...

yhqLuuqunda Ne qiDeBldm Nede kaLdm

ßiLmiorm akLndamıyım ßir iHtimaL oLryha ßen ßurdaım (=

Sanırım ßidaha qeLmeyecek umudumu kaYBetmek üsereYim =(

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

KmBiLr kaÇ yL daha ßhöLE cnm yanaCakk...

A$kta heß a$kLA yanıLdm

iSyanım sana... yaLnısLıqa

çisiL çisiL qösLErm.. ßise aqLıormm...!

DamLA DamLA akıp qiden umutLARm qibisin ..

öyLE zorqié ayrı kaLmaq öLE dayanıLmas qié ='(

Herşeyde sen warKen koLaymı unutmaq ¿

qösLErimi Her kapaTTıqımda o tatLı qüLüşün qeLior akLıma ='(

qösLErmm yoLnda ßen aCındaım.!

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

ßakışLArn köpük köpük soNsuzLuqu anLAtr qibi...

ßis ßu aŞkLa qöKLere duyuLmamış düşLEre kirLenmemiş hayaLLEre uÇacakTq

Hiçkmse üstüne aLınmasn birasda kendime yaşayacaqım (=

KaLdı yanıma en byq karım aŞKLarm oLan oLdu akıLLandm şmdi YAKLAŞANI YAKARIM ! =P

Sende Sew ama sewiLme aşk acısı çek ßen qibii..
    A$kıNı kaLBimdé sakLadıımı uNutursun diYé çHoq koRkuyoRumm. .

ĄĻďıģıм Ήęг ŃęŦėﮎịи کέвęвїکĩй.

ЪéИ øИц ĶάŁЪįмĐéИ ŚįŁĐįм Đéмį$ŚįИ, PéЯį$άИ ђάŁįИé qůŁĐůм Đéмį$ŚįИ, Ъά$Ķά ЪįЯ ŚéщqįŁį ЪцŁĐцм Đéмį$ŚįИ, ЧάĶı$мάż ŚéщqįŁįм ЧάĶı$мάż ŚάИά..

ŚéИ ЪéИįм ђάЧάŦıмĐά РįЧøИŚцИ ŚéИį ĶάЧЪéĐéЯŚéм 1 РцάИıм qįĐéЯ, ЪéИ ŚéИįИ ђάЧάŦıИĐά $άђıм ЪéИį ĶάЧЪéĐéЯŚéИ øЧцИ ЪįŦéЯ..!!

•●• ˚°º ۵ άИqәŁ МªĶę ฿ĿёėĐ ۵ •●• ˚°º
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••&#164; &#199;eQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim &#246;l&#252;r&#252;m, belli etmem Qendime bile , aqlamam hi&#231; aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ &#246;lsem bile seni aramam…&#164;••

*&#223;iRiN&#233; V&#233;RiL&#233;C&#233;K D&#233;q&#233;R uqRuNa F&#233;Da &#233;DiL&#233;&#223;iL&#233;C&#233;KL&#233;RL&#23 3; &#246;L&#199;&#252;L&#233;&#223;iLiYoRSa a&#199; q&#246;ZL&#233;RiNi &#233;TRaFıNa &#223;aq..q&#246;RD&#252;q&#252;N H&#233;R$&#233;Yi F&#233;a &#233;D&#233;&#223;iLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa &#223;aqMa.!

&#223;u sewdayı kaLBime g&#246;md&#252;m we Sen &#246;Ld&#252;n...

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1&#246;m&#252;r b&#246;Le s&#252;rshedee &#223;n snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..&#223;n gidiiim &#223;u gece buRası &#223;ana Dar !haDe bye bye=))

oaAℓℓαн gυ&#162;υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ&#162; gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вı&#231;αкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂&#246;η&#252;$&#252;η&#252;η &#162;αηı &#162;єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi &#223;iLe q&#246;Rmek İsTeMiyoRum, MsN'yi a&#199;maSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn .!

Va&#174;LiK &#174;uHu Te&#174;K eDe&#174; G&#246;Z&#252;N G&#246;Z&#252;MDeN aY&#174;iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi&#174;LiGiNCa!

Дяzα Ħα&#162;єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα &#223;єуαη∂ıя ∫&#246;zє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı q&#246;ку&#252;z&#252;η&#252; ραуLα$тığıмız ѕ&#252;яє&#162;є..Dσѕтυz !.!

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц &#223;įĿмέdέή Kırgıήıм..&#223;έĿkį Hąyątą &#223;έĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз&#161;&#161;й !!; ďзят’ Łзя&#161;м š&#161;źз &#187; Ҝą ฿ůš &#171; фŁůя … □∙Ж∙

•S•&#234;•N•&#238;••••K•&#226;••L•b•&#238;•M•&#234 ;••••G•&#246;•M•&#252;•Y•&#244;•R•&#251; •M••• •S•&#234;•V•G•&#238;•L•&#238;•M•

.//H&#225;&#165;&#225;T &#165;&#237;&#209;&#233;...; q&#237;R&#237;$, q&#233;L&#237;$m&#233;, SoNu&#199;.. q&#237;r&#237;$ ; &#209;&#233;D&#233;&#209;&#167;&#237;Z.... q&#233;L&#237;$M&#233; ; &#250;M&#237;T&#167;&#237;Z...&#167;o&#209;u&#1 99; ; G&#233;R&#233;K&#167;&#237;Z//.

t|&#233; k&#246;p&#233;k|&#233; &#181;qr&#226;$&#226;c&#226;k w&#226;ktim o|s&#226;ydi v&#233;t&#233;rin&#233;r o|ur &#246;nc&#233; s&#233;ni t&#233;d&#226;vi &#233;d&#233;rdim..

Depresif bu alemin i&#231;inde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

|bir haykırıştı bendeki duyulmayan duyulsada anlaşılmayan..|bir sancıydı bendeki bilinmeyen bilinsede durdurulamayan...!!!|
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

..ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅R][̲̅o][̲̅Z][̲̅o][̲̅L][̲̅s][̲̅K][̲̅y]ҳ̸Ҳ̸ҳ..BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıĞıM BiR MaSaLdI.YiNe KeNdİmM DiNlEdİmM

' ...ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅R][̲̅o][̲̅Z][̲̅o][̲̅L][̲̅s][̲̅K][̲̅y]ҳ̸Ҳ̸ҳ....ZaTeN eN çOkDa Bu KoYdU yA BaNaAa....SeNiN gİdİşİnİ sEyReTmEk..

' ...ҳ̸Ҳ̸ҳ[̲̅R][̲̅o][̲̅Z][̲̅o][̲̅L][̲̅s][̲̅K][̲̅y]ҳ̸Ҳ̸ҳ...GüZeL gÜLüşLeRiMi ÇaLdıLaR ANn££eee...

Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz...!!!!!

'''ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm'''!!!....''''öLümüne SevmİŞTimm'''' diecek oLurdum...

geri dönüp baktığında sadece güzel anılar geleceğinde de koskoca bir boşluk

aşk o kadar çok şey ifade eder ki bazen bir insanın hayatını bazende bir insanın hayatına girdiği andan itibarenki tüm zamanı

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ !

●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм...●●●

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

$eYtaNmIsIN? MeLeKmİSİn? SaNkİ &#223;eNdEn Y&#252;ReKLiMiSiN?

$heytanıN teqK su&#231;uU meLeqe tecav&#252;zZ etmesiymiş$$ !

.. kim s&#233;w&#233;r b&#233;ni b&#233;n k&#233;ndimi s&#233;wm&#233;s&#233;m?? H&#233;r$ey b&#233;nd&#233; ba$Lar b&#233;nd&#233; biT&#233;r..!!!

g&#252;LLeRim devRiLiyoR gen&#231;Liğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

insanLıqK &#246;Ld&#252; ..! katiLi ; menfaaT !

yoqK oLmayı q&#246;zZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK i&#231;hinn !

aşqKı tekRar istememM ! ziyanN ederRsinN !!

yaLnızLıqın adamıyım ! anLa &#223;eniİ !

deNeeee ! yanıLLL ! q&#246;RR ! qeR&#231;eqii qe&#231;mi$i yoqK sayaRaqkK !

'' İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada &#199;ıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!''

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !
    Onun benim i&#231;in ağladığı her bir damla g&#246;zyaşında ben derin sularda boğuldum
    ^kArAnLıK hApSeDiYoR bEnİ,g&#214;rEbİlDiĞiM tEk ŞeY,mUtLaK dEhŞeT,yAşAyAmIyOrUm,&#214;lEmİyOrUm,KıSıLı KaLdIm KeNdİ i&#199;iMdE,kEsİp Al HaYtıMı
    [[==>..bho$weR heP ayNı masaL 'hayaT we &#223;en' i$Te o KadaR..<==]]

[ŠїĿэмїyояѕ&#225;η к&#225;я&#225;Łıyac&#225;кѕιη ! ]

birR &#231;ıqLıqK buLsamM ! hi&#231; sSusmayanN , yaDa biR c&#252;mLe beniİ anLatanN !

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir s&#252;r&#252; Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu G&#246;r&#252;nt&#252;Ler VaR AdeTa!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR K&#252;rek bir de Kayık..S&#246;verim gelmişine ge&#231;mişine Ayıpsa AyıP!!

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . .

G&#246;nL&#252;m kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu g&#246;n&#252;L Sana haLa SevdaLı ama bu y&#252;rek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

&#199;oK &#246;Z&#252;R DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm i&#199;iN... &#199;oK &#246;Z&#252;R DiLiOrUm g&#214;zLeRiNe bAkTIğIm i&#199;iN &#199;oK aMa &#199;oK &#214;z&#220;r DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm i&#199;iN..

Belki"lerden, "İhtimal"lerden, "Keşke"lerden Medet Umuyorum. Senin B&#252;y&#252;k İhitmalle Yabancısı Olduğun D&#252;şler B&#252;y&#252;terek... SonsuzLuk Koyuyorum Senin O G&#252;zel Adını...

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık &#199;&#246;kt&#252;m&#252; GeceLeRe Sor..

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu AyıRıOr Sen ekSiLeLi HaYaTımDan Y&#252;Z&#220;mDe G&#252;LLer a&#199;ıOr

*H&#225;&#165;&#225;T &#165;&#237;&#209;&#233;...; q&#237;R&#237;$, q&#233;L&#237;$m&#233;, SoNu&#199;.. q&#237;r&#237;$ ; &#209;&#233;D&#233;&#209;&#167;&#237;Z... q&#233;L&#237;$M&#233; ; &#250;M&#237;T&#167;&#237;Z...&#167;o&#209;u&#1 99; ; G&#233;R&#233;K&#167;&#237;Z.....

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..&#223;n gidiiim &#223;u gece buRası &#223;ana Dar !haDe bye bye=))

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц &#223;įĿмέdέή Kırgıήıм..&#223;έĿkį Hąyątą &#223;έĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, &#246;LseN Ne oLuR?"

"Yaşax aCı &#223;iR SoğaNa &#223;enzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR."

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

heLaL oLsun sNa &#223;i kaLbi par&#231;aLadın &#223;i yaşaxı &#223;iTirdN heLaL oLsunn...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Kay&#223;ede &#223;iLecegim Hi&#231; &#223;i$ey Yokken Kendimi Kay&#223;ettiM

нαѕяєтℓιк &#231;єкιℓмισя вυ ѕσυк gє&#162;єℓя∂є ѕєηѕιz нι&#231; уαşαмα∂ıм кι вυ кαнρє вσş şєнιя∂є ѕєηι &#231;σк ѕєωισяυм ѕαηα мє&#162;вυям...

k&#252;&#231;&#252;kken marketten leblebi tozu alıyordum ve kamışla i&#231;imde &#231;ektiğimde boğulurdum.Şimdi ise acılardan boğuluyorum

&#231;&#233;KiNM&#233; &#233;SKiC! i&#199;&#233;Ri &#223;uYuR &#223;uRaDa &#223;iR aŞKıN aT&#233;Şi uYuR &#223;aKTıK&#199;a i&#199;iMiN YaNgıNı &#223;&#252;Y&#252;R aL q&#246;T&#252;R &#233;SKiCi ToPLa N&#233; VaRSa
    Sevdamı €n &#199;ok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne &#199;ok Şey Wardı..!

&#223;&#163;N &#223;iR CaDıyIm SenDe &#223;eNiM HeRŞeyiM oLaN &#223;i S&#252;p&#252;RGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGe&#199;miŞiM..CaDıLıGıMıN &#223;i &#214;nEmİ KaLıRmI SeNCe...
    aşkından yollara d&#252;şt&#252;m hayat beni derbeder ederken d&#252;ş&#252;ncelerim t&#252;kenirken tek pişmanlığımdın

...:::Ben&#199;okAyrıLıkLarYa$adımOy&#252;zden&#22 3;iti$ikYazdım Her$eyi:::...
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler