turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345678915 ... SonuncuSonuncu
185 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Senior Member metin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Standart İlgi: şekilli Msn Nickleri

hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

*oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam

*ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
    ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
    en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

*'HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın

*aLayına isyan (sansürlü kelime):d

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..''

IQ hiçbişey EQ herşey''Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir
    Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın..

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim...

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

*gidene yoL yakı$ırr

*ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır

*geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm...=((

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

*HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR...bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK...
    bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM...!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

*yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

*nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs..

*...$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

*karanlıkta ağladım ışıkta boyadım gözlerimi kanlı yazılarla süsledim sensizliği

*Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun

*DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

*ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!

*SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..

* SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

*duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm

*zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

*her gidişine ayrı anLam yükLüyorum

*..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

İsT€R Ah €T...İster Kin Duy...KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An...SoNuMu €LinLe YaZ...SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

*Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_

*rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur..!!!

*yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

*HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır...!!!

*YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!

*HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir...

*______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:

*.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

*Aşk &#223;enim damarLarımda doLaşan kimyasaL &#223;ir etki!>>>&#223;en a$ık değiLim oğLum &#223;enimki sadece etkiye tepki<<<

*Duymak nedir &#223;iLirmisin duymak ama anLatamamak cem&#223;erini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken s&#246;yLiyememek..!!!

*bizi ESKİLER tanır YENİLER &#246;rnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ.....

*ZuLm&#252; aLkışLayamam,z&#226;Limi asLa sevemem;GeLenin keyfi i&#231;in ge&#231;mişe kaLkıp s&#246;vemem...!!!

*HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA Y&#220;REĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

&#223;ekLedim dakiLaları q&#252;nLere,t€Lefon &#223;aşındaki n&#246;&#223;etLerime s0run &#223;eni...

*giden gitti kaLan sağLarLa g&#252;ndeLik a$kLara dewam

*EsenLer merkez kafasına g&#246;re herkes &#231;atıLır ka$Lar kesiLir &#223;aşLar en g&#252;zeL aşkLar esenLerde &#223;aşLar..!!!

*Laf S&#248;kmaya kaLkma kapak &#248;Lursun! Uqra$ma etiket &#248;Lursun! yaw$ama k&#246;pek &#248;Lursun! insan &#248;L &#223;eLki yanImda yer &#223;uLursun

*i&#231;imde &#223;i a$k war her ge&#231;en g&#252;n &#223;ayatLayan &#246;nceki g&#252;n&#252;n izi &#223;iLe kaLmayan...!!!

*Gittim! Şimdi &#223;İr Mevsim Değil, &#223;ir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen D&#246;ne&#223;ilirsin Artık Geriye, Nede &#223;en Kapıyı A&#231;a&#223;ilirim Sana..

*...Aynalarla avunma , g&#246;stermezler i&#231;ini.. Hi&#231; &#231;ekinme tanı kendini..'

*a$klma b!r c&#233;za v&#233;r kalb!m s&#233;n! s&#233;vm&#233;s!n,s&#233;n!n yalan a$klna Allah muhtac &#233;tm&#233;s!n...!:

*ne kimseye ait nede kimseye sahi&#223;im tek geLdim tek giderim...!!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa Hi&#199; uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR &#199;ıĞLıK GiBi , BeN GiBi...!!

*&#223;eyinLerde iLtihapLaşmış intihar d&#252;ş&#252;ncesi..!!!!

*&#223;u garip huyLar senden yadigarr

*&#223;u oyunu &#223;en &#223;aşLattım &#223;en &#223;itiririm işine geLmiyorsa game ower g&#252;zeLim

*Ses Etmesemde &#214;fkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

*&#223;eni g&#246;r&#252;p sınama.. sadece g&#246;re&#223;iLdiğin kadarım ..Hayat &#223;ir kumarsa zarLarı &#223;en atarım...!!!

*&#223;u sevda &#223;itmez hasret &#223;itmez isteyene gider hi&#231; farketmez

*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz

*Ne Kadar BiLirSen biL S&#246;yLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..

*yaşamak zor geLiosa &#223;u &#223;edene ya$amak i&#231;in haLa atan kaL&#223;imin &#223;en (sans&#252;rl&#252; kelime):d

*Yok artık kaL&#223;&#206;md&#233; n&#233; aşk n&#233; $&#233;vg&#206; &#206;$t&#233;m&#233;m artık g&#206;t &#206;$t&#233;m&#233;m $&#233;n&#206; na$ıL oL$a h&#233;rş&#233;y yaLan.(&#223;&#233;nd&#233; yaLandım)

*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum

*€Lden d&#252;şme sevdaLar değiL &#223;enim istediğim ya y&#252;reğinin sahi&#223;i oLmaLıyım yada hi&#231;&#223;irşeyin..!!!

*İşini Şansa &#223;ırakmak İstiyorsan &#223;ir Zarda Sen At Zarlar &#223;enim Elimde Oyunu &#223;en Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu &#223;en &#223;ozarım!!

*canım sıkkın &#223;u araLar .. kendi d&#252;nyamın &#231;aresizLiği i&#231;erisinde daLıp gidiyorum..&#223;ir yerLerde ışık war;g&#246;r&#252;yorum ama dokunamıyorum

*ta&#223;iri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

*kalbime g&#246;merim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazge&#231;ilmezmisin amann

*q&#246;n&#252;L kims€siz yapamaz s€ve&#223;iLeceqi &#223;ir dost arar,ta$ın kaL&#223;i y0ktur ama Onu &#223;iLe y0sun Sarar...

*Hakkımda Dedikodu Yapıp &#223;oş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi K&#246;t&#252;s&#252; OLmaz!!

*___:::: --&#223;&#233;N AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____

*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi &#223;itti &#214;mr&#252;m $u Yalnız Masalarda...!!!:

*&#223;azn uzn c&#252;mlelern noktasdr a$k se&#223;epsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr g&#252;zelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost &#223;iLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!

*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları... aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun....
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek --------lere, hakedene yol vermek de bize yakışır...

*&#223;eni &#231;eken &#231;eker &#231;ekmeyen &#231;eker gider...kopacaksa kopsun &#223;itecekse &#223;itsin &#223;eni sevmeyen warsa ...tir(YASAK KELİME) oLup gitsin

*&#183;$1&#183;#&#167;abrım &#167;eLametimse intikamım feLaketindir...!!!

*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

*seveni severler sevmeyen

*d&#252;şman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan &#246;rendm

*&#199;almak fiilinin gelecek zamanla &#231;ekimi nedir??(hapse girmek)

*&#223;eKLeMeK &#223;oŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!

*G&#246;zlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*Ben seni el değmeden, g&#246;z&#252;mle de severim.

*&#183;#&#183;$1...t&#252;k&#252;r&#252;Lesi y&#252;z&#252;n&#252; &#246;zLedim ona hasretimmm...!!!

*--------ler d&#246;nekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
    AlıntıAlıntı

5. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345678915 ... SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler