SeVGiLeR SaHTe İNSaNLaR Ka*Pe HaYaTıNıZ PLaN ALaYıNıZ YAALAAAANNNN

ADINI Ka*Pe KoYDuM. BıRaq ÖyLE KaLSıN_!!!

KraLıN yaPTIgINı SoYTaRILAr KIsKaNIR_

KoLLaRImdA 3--5 JilEt YArASı oda bir KaHPENin Son HaTIrASı

Kimine göre kralım Kimine göre yalanım Herkes rahat olsun Adamına göre Adamım...

Bakmaktan anlamayan,Sözden Anlar,Sözden Anlamayan Yazılandan Anlar.Yazılandan Anlamayana YAZIK..

Hayat 3 İle 4 Arasındadır...Ya 3,5 Atarsın,Ya da 4-4lük Yaşarsın.

Sen Benim GÜLÜM Değil , Sigaramın Tabladaki Külü Olamazsın...

Biz Bu Alemde Caydanlığa Kan Koyar Bıcakla Karıştıtırız Dost Deriz Can Veriririz Ancak Dost Unutunca ölürüz..

Biz sevdiklerimizi kır çiçeği gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız

herkesİn Havasini AttiĞi Yerde Benİm RÜzgarim Eser

Durumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı..

Usturama jileti Takarım Gövdeme Derin Façalar Atarım İstersen Kral Ol Senide Mermi Manyağı Yaparım...

Ya Bu alem Coq Şerefsiz Ya da Biz Coq Delikanlıyız...

Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

Esrar Cektim basım dumanlı yürüyorum gözüm kanlı.3-5 santim jilet yarası o da ka*penin son hatırası...

Kır kalbimi gönlün olsun al herşeyi gozun doysun şimdi başka ellerdeyim buda sana kapak olsun...

Her Sokakda Kavgamız Her Duvarda Yazımız Her Karakolda Namımız Her Genç Kızın Çantasında Resmımız Vardır..

İsyanımız İsyan Edenin İsyanına Ama AnLayana

Biz Polat Değiliz Ki Elifimiz Olsun..Biz Cerrahpaşali Değilizki Ablamız Olsun..Biz ANKARALI Lıyız Buda şeklimiz olsun

Bahtlarım baht üstüne,Şu anasını sattımın dünyada kuramadım tahtım taht üstüne.

KraL DeğiLim Tacim Gitsin,SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin, Kendi HaLinde ßir Ağacim,Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim!!!