turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 73 sayfa var BirinciBirinci 12345671353 ... SonuncuSonuncu
722 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member metin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Standart İlgi: Msn Karişik Nickler

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
    Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
    Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
    Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
    Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
    Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!
    Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…
    Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
    Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
    Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
    Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
    Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
    Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
    Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
    Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

[c=20][a=1] SlipK[/c=13][/a=29][a=29][c=13]noT [/a=1][/c=20]

[c=2][a=1]Metallica[/c=4][/a=14][a=14][c=4] Astronomy[/a=1][/c=2]

[a=2][c=1] Hard Rock [/c=4][/a=14][a=14][c=4]Hallelujah [/c=1][/a=2]

[c=8][a=1] SlipK[/c=18][/a=46][a=46][c=18]noT [/a=1][/c=8]

[c=2][a=1] SlipK[/c=11][/a=48][a=48][c=11]noT [/a=1][/c=2]

[c=20][a=6] S l i p [/c=47][/a=1][a=1][c=47]K n o T [/a=6][/c=20]

NOT: nicklerin sonuna (L)(H)(O) v.b.. gibi smileyler koyduğunuzda nick büyüyecektir ve daha güzle duracaktır

NOT: nicklerin en başına ·# kodunu koyarsanız nick kalınlaşacaktır..

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış…:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

msn nickleri

somehow now you're everybody's fool
    (Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın )

You will never be good enough
    (Asla yeterince iyi olmayacaksın)

You're too important for anyone.
    (Sen birisi için çok önemlisin)

You won't cry for my absence, I know Because you forgot me long ago.
    ( Benim yokluğum için ağlamayacaksın, biliyorum. Çünkü Beni çok önce unuttun )

i will not be drowned by your thoughtless screaming
    (senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

listen to each drop of rain whispering secrets in rain...
    (yağmurun her damlasını dinle yağmurda sırlar fısıldıyorlar. )

You put me through
    (sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

I've never written a love song.That didn't end in tears.Maybe you'll rewrite my love song.If you can replace my fears.I need your patience and guidance
    (Gözyaşları içinde bitmeyen bir aşk şarkısı yazmadım.Belki benim aşk şarkımı tekrar yazabilirsin.Eğer korkularımı silebilirsen.Senin hoşgörüne ve rehberliğine ihtiyacım var.)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same
    (hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Dudağımda ßir çığLık ..Kanadım koLLarım Kırık..eceLim oLuır ayrıLık.

˚˘ˆ΅◊♪∞≈уємιηιм уємιη ∂αмαяℓαяıм∂αкι кαη ¢αηıм σℓѕυη ѕєη∂єη вαşкαѕıηı ѕєνєяѕєм вυ ¢αη вαηα нαяαм σℓѕυη˚˘ˆ΅◊♪∞≈

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN KıZıYıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur...

BiR OmUr sEnInLeYiM DeSeNdE IsTeMeM ArTiKcUnKu sEn rUzGaRiN Co$tUrDuGu bIr tOz bUlUtSuN BuGuN BaNa eSeRsIn yArIn eLlErE...

ηєƒєѕℓєяιмє zєнιя кαяιѕтι göz уαѕℓαяαмℓα zєнιя уαяιѕтι ѕαηмαкι göηℓüм ѕєηѕιz αℓιѕтι уαѕιуσяυм уαѕιуσяυм ιѕтє уαѕαмαкѕα вυ

уα gєℓ ѕση ηєƒєѕιм σℓ....¢αη νєя вυ ѕєν∂αуα.....уα ∂α вιяαк νєяєуιм ѕση ηєƒєѕιмι вυ ѕєν∂αуℓα...!!!!

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyişte,ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA!

Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinde doğup, güzel yanaklarında süzülmek ve en sonunda sımsıcak dudaklarında kurumak için...

кüℓℓєяℓєη ∂σğ∂υм ηє ιℓктιм ηє ѕση∂υм

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα...

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

Son kibrit çöpüm gbi sakLadım Seni..Rüzgarsızdı hava..Tiryakiydim üsteLik...yakamadım seni.

PasLı ßir yaLnızLıktı avuçLarımda..Ardımda ßir yürak yükü rüzgar..Ne zaman Sevmeye koyuLsam..
    doğruLup çoğaLdı ayrıLıkLar..

ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında

HayaLLerime teCevüz ettiLer ßakire DeiL güLüşLerim ..

.ılılı.SoFiSTiKe_YaŞAmıMı_KoZMoPoLİt_ŞeHrE_UyDU RmA k_İçÜn_ÇaLIşTığıM_PoSTMoDERn_YaŞaMı n_ZaHiRi_YAnSım aSıYım.ılılı.

Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

εℓiмdεи нi¢ вiя รεч gεℓмεz нi¢ вiя ¢αяεм чσк!!
    ***iтร вεттεя тσ вυяи тнαи тσ fαdε αωαч.*** || αн иεşεsi чεтεя... ||

MuSaDeNLe çIkIyOrUm hAyTıNdAn GrŞrÜz…

ßiqn bni qörmek istersen,ßulamiycaqın bi yerdeyim…

ßir sen-ßir ßen bir de TURKCELL

Sevenim oLmadı giç doqru düzqün…
    BeNi bÖyLe bIrAkIp GeCeLeRcE AğLtIp eSiR EtMeK KaRaNlIĞa sUç dEiL mi...:

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındaıym.

Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordaıym!

Sen sevmesini bilmeyen aşk için hiç deqmeyen birisin…

Güzel bi hayali gerçek sanmıştm…:8

Unutma ki şunu zalim…!son qülen ii güLecek

Aşkından karşılık beklemek suçmuş
    Şu vefasız dünyada neler yokmuş
    Senin beni sevmeye niyetin yokmuş.
    Seni sevdiğim için ÖZÜR DİLERİM…

Sen… her zil çaldığında omudur diye kapıyı açtın mı? Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin..

Senin umutların ve hayallerin hiç başlamadan bittimi?

Sen hiç kaderine küstün mü?
    Ben kaybettim sen kazanıyorsun diye…

вέLкii вiiяgüй gέяii Döймέк iiѕтέяѕiiй..

!..нiiçвiiя уσL уσкDυякii..ѕσйυ σLмสѕιй..!

zสййέтмέкii çσк üzgüηüм..вέй giiDέηiiη уσLυηυ สçสяιм..!!

«[..giiтмέк έй кσLสу уσL..ѕέй кสLmสуι Dέйέ..]»

вέйiiм кสLвiiмii кιямαк..ѕυуส уสzι уαzмสк кสDสя zσяDυя..кιяιLสй кสLвiiмii σйสямสк..gέcέ Dσgสй güйέѕέ вέйzέя..ѕέй σ ѕυуส уสzι уสzDιй..ѕiiмDii güйέѕiiй Dσgмสѕιйι вέкLέέ..«

» уüzüктέ вสѕкส iiѕiiм..уüяέктέ вสѕкส iiѕiiм σLмสz «

«[_!нέякέѕ สуส вέйzέя çüйкü..нέякέѕiiй кiiмѕέуέ göѕтέямέDiigii вiiя кสяสйLιк уüzü νสяDιя!_]»
    Susmak
    ßazen
    En buyuk
    Haykırı$tır..!!
    _______
    Sevdam İstanBul..
    Kırık hayaller $ehri..
    uzaklara pranqasin..
    Masum çocuk hüzünleri
    sarar
    yOksan
    ßeni…
    yakacaq ım
    YOkSUN SEN…
    GeçtiGin Her Yeri…

Tüm bu ölüm arasında hayat sensin

Ne kadar da safmışız xD
    Masallar hep yalanmış
    Şu kırmızı başlıklı kız...
    En az kurt kadar varmış....
    Rapunzel zamanında
    Küt saç daha modaymış

siyaH beyaZ fiLm gibiYdin herkeS uyuRKen izLediğim !

LaN€T b€nD€ s€N bİr HiÇsİn...!!!

şımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeni..! ßen zoR oLanLaRdanım.
    Ve yaşıyor gibi yapmak ne demek ..Bilir misin ?

Ben yaşadığım toprağın susuz kalmış bir mezrasında.. Yeşeremeyen bir filiz olacağım.

c0Q h0$sun Tmm, |3ana |3aQmassín Tmm, evT Y0Q aRa|3am fLn PaRam’Da Y0Q |3í TaRafTan -> hePsí Snn YúZún’Den …

qeL, Yení’den baSLíYaLím | 1 SanS DaHa VeR aSQa | Sóz YaLan’Lar 0LmaYacaQ | arTíQ aRamíz’Da aSLa …

aYní SeYLerí íSTeDíQ – aYní SeYLere SeVínDíQ – herQeS qórdú – 2’mízDen baSQa !

вυя∂αη öтє∂є уσℓ уσк … вυя∂αη öтє вιя кöу уσк … уαηıη∂αуѕα gözуαşıη … вυη∂αη ιуι ναкιт уσк … кσуνєя gιтѕιη...

qúzel anılar senín, keder íse bnm ,bundan sonra kímsenín díílím …

Bir, imkansıza sevdalıyım…

“Aşk üç harfli bir bilmece”

Ben alışkınım insanların beni bir anda silip gitmesine..Bu yüzden Senin silip gitmen koymaz bana..

Dilek tutmadan kaydı bütün yıldızlar Gökyüzüm yerde sanki Galiba bu aralar sevenim yok Bénim.

Susma Bir$ey söyLe biraZ yardım Et geLemiyorum Üstesinden..
    Sen giderken gözlerimin doldugunu gördugunmu
    Yuregimin paramparca oldugunu gördugunmu

Elden birşey gelir mi
    Kıymet bildiklerim gibi,
    Benimde bilinir mi
    Sen haklıydın her zaman,
    annem gibi...

Haksızlığı da koydum bavula
    Yalnızlığı da aldım yanıma
    Teşekkür ettim herşey adına
    Gidiyorum, gidiyorum ama bitmiyorum...
    EYVALLAH...

Sen giderken ciceklerin soldugunu gördugunmu
    Ellerimin saclarimi yoldugunu gördugunmu

Yarim benden uzak, ben yare yakın
    Kuruttun gülleri giderken bu yaz
    Dilimde namesi, içimde aşkın
    Giderken son gece gülümse biraz
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

KaL DeMe HiÇ, BuNu BenDen isTeMe...

● KaBuL EtTim HaTa BenDe , GeLme ÜsTüme
    ÖLdüm ZaTen KaÇ GüN ÖnCe
    AyNı AnDa SuSunCa, AyNı AnDa KonuşTuk
    DuyMazDan GeLdiySek BiLe...

● KaBuL EtTim HaTa BenDe, BeN GörDüm ÖnCe
    ÖLdün ZaTen KaÇ GüN ÖnCe...

● TaMaM YeTer HerSey isTeDiğin GiBi oLsun
    TaMaM BeN ZaTen ÖLdüm , KaLan SağLar SeNin olsun...

● Ne Aşk Var, Ne MutLu SonLar
    Buz GiBi YaLnızLık Var
    GüCün YetMez ıSınMaya

HapSoLunca yaLnızLığa...

● Beş PaRa eDeR mi VarLığın ?
    Ki YokLuğun BeNi AcıtSın
    ALem EğiLsin ÖnünDe, Ben EğiLmem...

● Sen ÖğRettin BaNa AğLaMayı
    Başıma YasTık BaSıp HıçkırMayı
    ALem AffetSe SeNi BeN AffeTmem...

● YapMa, DokunMa
    Kim DokunDuySa SaNa...OnA Git
    NerDe UnuttuySan BeNi...OrDa KaL
    EzDirMem KenDimi SaNa...

● Ve UğraşMak AnLamSız
    YüzünDeki YaBancı
    Her GeÇen Saniye BaNa DaHa YaBancı .
    Ve BöyLe oLmaSın BiLdiğim GiBi KaL SeN
    Her GeÇen SaNiye Daha da ZorLaşMasın
    Ve GüLümSe SimDi...

● HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya

● OyuNun En GüZeL YeRinDe ZiL ÇaLınCa ÜzüLürDük Ya...ÖyLeYiM...

1- anılcak bir 'adın'bile yok

2- ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

3- » DÜşman keLİMEsiNİN aNlaMINı ArkadaŞ SıfaTıNı taŞİyanLarDAn ÖğREnDİm..!!!

4- Hayat denen şey dilimin ucunda!

5- Kimi zaman gülüp geçtiğin, kimi zaman batıp gittiğin sokakların çatısı yok.

6- Beklerken bütünleşmişim soğuk mermerin rengiyle meğer bu sokağın bir taşıymışım kaç yabancı basmış üstüme...sayamadım

7- Kal derken gitmeleri haykıramadım. Kapımın önündeyim,beklerim ben.. Zaten kalkmayı başaramadım

8- YAŞADIĞIM HİÇ BİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM, ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA

9- sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк..

10- уαğмυяℓυ ѕσкαкℓαя∂α нαуαтıмı αяıуσяυм

11- ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

12- İmzaya gereq yok eskiler Bizi Tanır…

13- hyt ceheNneMmişthe Haberimiz yokhMu$

14- bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

15- [NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

16- kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

17- kan kaybedio hayatım,can çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

18- yüreinde kül olmuj iki hece olarak kalıjam artıqq

19- bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

20- düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!

21- Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kırılıyor kanatlarim..

22- ***İYİ DOSTLAR BİRİKTİRDİMM HEPSİ AİLEM OLDU***

23- masallar gerçek deil nekadar hayal etsende..

24- istiklal boyunca gözünde yaşlar sadece arkasına bakmaktan korkar!!!

25- Deği$ir her$ey deği$ir daha oynanmadı son eL!

26- ஐ๑ ع١٥٧

27- hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece

28- Hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım çünkü kimse için hayal kurmadım!

29- нαуαтıмα gιяєη нєякєѕ вι мυтℓυℓυк кαттı...кιмιℓєяι gєℓιякєη кιмιℓєяι gι∂єякєη..

30- "ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

31- bİzİm RaHaT eTtĞiMiZ yErDe KiMsE İsTiHaRaT EdEmEz...KeYfE dEğİl KrAlInA dEĞiL aLaYıNA gİdErRrR...

32- zamanla tanırsın insanLarı yiter hayaLerin birer birer gerçeği görüp nefreti tadarsın

33- Kaybetmediin şeyi aramassın ve ben asla kaybetmem..

34- CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.

35- Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

36- ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα уα ∂üşмαи.....уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя.....уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи

37-ÖleN BenDiM giDeNse SenDiN…

38- anladımki dostluklar yalan, sen olamazsın bu canımı acıtan beni sırtımdan vuran
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Seni Sevmekte Ne Kadar Cesursam Yokluğunda O Kadar Korkağım Artik..

Bir varlığı seviyor olmak kolaydı her zaman..Bense yokluğunu sevdim senin..
    Kolay olan varlığını değil,zor olan yokluğunu sevdim..

bu Son giDisin oLsun söZünü tut ne oLursun?!

Sevmek kadar sevilmekte acının yara bandıdır.Ama gerçekten sevmek yar deyip yardan yara almaktır..!

Değer Vermek Sadece Matematikte İşe Yarar..!!!

bazen bişeyler ilk aşkımı hatırlatsada son aşkım sensin asla anlamasanda...!!

Anladım ki kaçmak daha yakınlaşmak sana... Ne uzak bir şehirde olmak, ne de başka yürek(ler)de teselli bulmak... Olmuyor.../ ben sil(e)mem seni asla...yap(a)mam..Anla(sana)

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum

cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyormusun her gün yağmur yağsın

YaLnızLık qüLümser Ek$i Ek$i Suratıma ßen YaLnızken we aqlarken . . . Demek ki YaLnız DeiLmişim Kendimi YaLnız Sanırken

Kime ne karman Corman hayatımdan _?? kime ne yaLan doLan masaLLardan _?? BEN MUTLUYSAM ...

seN oLsaNda oLmaSaNda yokLuğuNla seVeceğiM SeNi

Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
    Gözlerimi açtığımda görmek isterim...

Sevemedim Hiç Ne yapayım kaLbim ***..

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

seN benDen geçtiN, ben senDen nasıL geçeyim?

Unuttum sanma sakın....
    Her köpek havladığında aklımdasın...

Bilinen en son halim bir zavallı, yaşıyorum bunu da bil.Gidiyorum adımı sil, acıyorum yaramı deş!.

yaLnızım mı sanıosuN oo çok YanıLıosN...

yarın birgün olaki dönüp bakarsan şaşırma!senin eserin değil miyim nasılsa??

hani olur ya ihtiyacın oLursa Ben hep yanındayım sakın unutma!!

dün en yakınımdın eL oLduN şimdi...

Seni O Kadar Çok Seviyorum Ki Tahmin Bile Edemezsin!!! Tahmin Etsen Bile Benim Kadar Sevemezsin!!!

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM

Séηѕiz Né GüηLéяiη ,Né MéνѕiмLéяiη
    Yσк Aятıк Déğéяi Yσк ßéηiм İçiη ...

Hαтıяı KαLмαѕıη σ RéѕiмLéяiη
    Yıятмαdαη Sση Défα ßαк ßéηiм İçiη ...

iŞTe Sen Her GecE GiR
    DüşLeriMe DüşüNCe.
    YerLe ßir YeL KoVaN YerLe ßir AkRep
    GünDüZLer Yokki ZateN.
    OyunLar ßir ßiLmeCe.
    Ne DüşteYiM
    Ne GerçekTe
    SeVmeK ßöyLeDir.
    {[İşTe]}

BeN seVdaMı KefenLedim
    ÖLSen de BiR öLmeSen de...

BiR KeŞkEyE DaHa YeR YoK KaLbiMdE . .
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
    Eğer geceler seni düsündüğüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi .

Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.

Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim.

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım…

Senin olan herseyi sensizligi bile seni hatırlattığı için seviyorum.

İçtiğim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen…

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayi asla terketmeyecegim.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek Etkileyici Msn Nickleri

Ağırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.

mutlu olmak için bir kelime yeter

Zalimin Zulmü varsa seveninde allahı var

Yine sona sardı aynı kaset. BIKTIM !

En büyük fırtınalarda bile denizden vazgeçmez martılar.

Gittin, herşeyimi alıpta gittin! Sen gittin ben bittim !

Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
    rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
    .
    Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.

aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
    si

l at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri.

Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
    Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalimyürekten kalpe gelen sevginizi dilinizin ucuna getiren aşkı bir iki kelimeyle özetlemek gerekirse işte

*Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler
    .
    **Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

**Dün gece saatlerce ölümü ve sensizliği düşündüm,acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm

**Sus dedin susuyorum şimdi hiç konuşmamak üzere mutlu ol rahat ol direnme mutlu olacaksan eğer bu dil ömür boyu susar dil susuyor kelime susuyor cümle susuyor ama kalbimse o hep seni söylüyor o hep seni söylüyor

**Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa...

**Sevmek ellerini tuttuğumda dertlerimi unutmaksa Dizlerine yattığımda mutlu olmaksa Seni öptüğümde heyecan duymaksa O zaman seni seviyorum.

**Herkes Aynıyken Ben Farklıydımm.... Şimdi Herkes Farklı Ben Aynıyım... İşte Buda Benim Farkım

**BİR GÜN BNİ ANIMSARSAN EĞER İLK ÖNCE GÜL GÜLÜCÜKLE AN ADIMI DHA SONRA BENİ SEWEN BİR KIZDI DE
    VE DE SENİ NE KDR ÇOK SEWDİĞİMİ BİLEMEMENİN ACISIYLA MUTSUZ OL.

**Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim…

**Sevgi deger vermesini bilmektir..Sevgi sevdiğini özlemektir..Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır..Sevgi onu kalbimde hissetmektir..Seni çok özledim Aşkım.

**Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş. Yok be aşkım asıl ölmek “Sensizlikmiş”

**Gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir bana seni düşündüren yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.

sevgilinizi öpmek için birbirinden güzel nick sözleri

Seni 1 öpsem 2 kıskanır 2 öpsem 3 kıskanır 3 öpsem 4 kıskanır 4 öpsem 5’in aklı kalır benimle tüm sayıları denemeye var mısın _?Alem oyuncu olmuş ama bilmiyorlar ki yönetmen benim istediğime ROL istemediğime YOL veririm ..!!!
    Gözlerime çizdim seni açmaya korkuyorum.
    Varlığımda kıymet bilmeyenleri yokluğumla terbiye ederim ..!!!
    Seni önce titreteceğim sonra ateşlendireceğim sonra yatağa atacağım sonrada terleteceğim tanıdın mı beni ben GRİP =)
    Şimdi çok iyi anlıyorum nefes almak değilmiş yaşamak.
    şimdi başkasının olsan da boynu bükük yalnız kalsam da elimi tutup saçımı okşamasan da biliyorum ki yine benimsin.
    Ben biz olmaktan vazgeçtim sevgili.
    TANRININ BANA VERDIGI EN KUTSAL HEDIYE SEVGI DOLU BIR KALP;YALNIZ, BUNUN BANA ACI VERECEGINI HIC HESABA KATMAMIS OLSA GEREK.
    Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim .!!!
    є уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм .

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм.

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя.....

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

Sokakta Birini Gördüm TakıLdı GözLerim GözLerine..a$ığım Zannetti Bni Kendine..Halbuki Ne BiLsin ! Benziyordu GözLeri GözLerine...!

ναу вє ! ιçιмιz∂єкι çσ¢υк ∂α gαуяı мєşяυ çıктı ıηѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя....

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN !

Tutsam eLLeriNdeN qeçmi$i UnutamamKi öPsem qözLeRinden ya$Ları kuRutamamKi damaGım çöLe döNmü$ sesiM çamuRa,oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum... simdii Bana söylermisn.. Bİ HIYARIN eKsikligi bu kadar mıı...bellı olur ..!!..??

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

Yeni bir krize giriyorum
    ellerim titriyor
    üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

İstanbul sana susamalı
    Benim sana susadığım kadar
    Bu hasret İstanbul’a da koymalı bana koyduğu kadar...

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
    MecaLsis YaşamaLarım ..

sefioRum yaLan yoqh !.. umutLaNma aşq biTTi !..

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !..

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

Kalbim online×× Aklim offline×× Gönlüm beschäftigt×× Hayatim abwesend

+ кımınĿε dans εττıqınıze dıккaτ εdın ;
    coк кısının τopuqu кırıĿdı...[ √ ]

YaPma ße azRaiL MarioNun ßiLe 3 Canı war
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

aLaN ßir Gemi GBi HeR geçEn GüN YaVa$ yaVa$ ßatıoRm. taYfaM yoq. . YoLcuM Yoq. GemimLe ßirLiktE ßaTıcaK hiÇ ßi$eyiM yoq.

Sen bilmesen de ben biliyorum.

Sen sevmeden de ben seviyorum.

Her Sabah Uyandığımda Yaşadığımı Fark Etmeden Seni Sevdiğimi Fark Ediyorum.. Eğer Sensiz Bir Güne Uyanacaksam, Hiç Uyanmak İstemiyorum..

benı suclarken işaret parmagınla benı gösterıyosun.Ama dıkkat et dıger üç parmagında senı gösterıyor...!

cehennemin dibine kadar senınım...!

Benİm AŞkim Susmayi Bİlecek Kadar Asİl Ancak İhanetİnİ Sİndİrecek Kadar Soysuz DeĞİldİr...

Ruhum Ruhunuzu Selamlar..

kaLbimi eLma sandıLar ,, her defasında 12'den vurduLar !!!

Yok iŞté béni sévmé ihtimaLi faLan KahrétSin!...

Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik.

herşey bitti mutlu musn şimdi...

Bu evin içine yaLnızLık qirdiqinden beri ..
    Her odası darmadaqın, tıpkı ruhum qibi..
    Ya a$k bitti, ya zaman..
    İkisinden biri…

çok su verilince ölür ya çiçekler,çok ağlarım çürür gözlerim gidersen eğer...

Ben sana kıyarmıyım o kadar hiyarmiyim?

"Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!"

Senin kanadın olmak isterdim
    Ben olmadan uçma diye

Sevdim Sevilmedim Seveni Sevemedim İşte Ben Canımdan Böyle Bezdim...!!!

hayat bi oyunsa bizde jeton cok

Senin icin öLür[d]üm....

YANGINLAR YAKMADI GÖZLERİN KADAR

hayat gözLeriN kadar güzeL oLsaydı yaşanmaya değerdi!'!!!

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ , ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ

Ne Bulduysan İhanette Sen Sen Devam Et Oyununa,Daglarında Sesi Çıkmaz Bakma Suskun Durduguma...............(-(

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

Düşlerimde Puslu Bi intikam,Bileklerimde Bayat Bir İntihar!.Oysa Ölünecek Bişey yokmuş,Sen gidince Yaşanacak Bişey Olmadıgı kadar!..

___ eLveda , demeye bile kiyamiyoruM ___ ....

3 kişi ağladık sana;
    ben
    kalbim ve gözlerim...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    83 Toplam

ѕєη∂єη ιуιℓєяє уєяιηι νєямєѕιηι вιℓ..
    ѕєѕѕιzℓιк ∂є вιя çєѕιт кσηυѕмα ѕαηαтι∂ιя..
    ѕєνgιℓιℓєя, güzєℓℓιgє zαмαηℓα αℓιѕιρ σηυ gözℓєяιуℓє ∂єgιℓ
    ∂υуgυℓαяιуℓα göямєує вαѕℓαяℓαя
    ѕєνgιℓιηє öη¢є çιçєgι уσℓℓα ηє∂єηιηι ѕσηяα вυℓ.
    …ѕєνgιηιη gü¢üηü αѕℓα кüçüмѕємє…
    ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя
    ѕιℓgιηιz кαℓємιηιz∂єη öη¢є вιтιуσяѕα, уαηℓιѕιηιz çσк ∂ємєктιя
    ѕυяα∂α вυяα∂α güçℓü α∂ιмℓαяℓα ∂σℓαѕмαктαηѕα ∂σgяυ уσℓ∂α
    ѕєкєяєк уüяüмєк ∂αнα ιуι∂ιя
    тαηι∂ιgιη єη σℓυмℓυ νє ¢σѕкυℓυ ιηѕαη ѕєη σℓ…
    тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя
    тє¢яüвє, вιя ιηѕαηιη вαѕιη∂αη gєçєηℓєя ∂єgιℓ, вαѕιη∂αη gєçєηℓєяιη вιяαктιgι ιzℓєя∂ιя..
    тєкмє уιуєη кöρєgιη ∂ιѕℓєяι ∂αнα ѕινяι∂ιя..
    тєѕтιηιη ιçιη∂є ηє ναяѕα ∂ιѕιηα ∂α σ ѕιzαя
    υмυ∂υηυ уιтιямιѕ σℓαηιη, вαѕкα кαувє∂є¢єк вιяѕєуι уσктυя
    υηυтмα кι αgzιη∂α вαℓ σℓαη αяιηιη кυуяυgυη∂α ∂α ιgηєѕι ναя∂ιя..
    уαяιη вαмвαѕкα вιя ιηѕαη σℓα¢αgιм ∂ιуσяѕυη. ηιує вυgυη∂єη вαѕℓαмιуσяѕυη؟
    уαѕαм gєяιує вαкαяαк αηℓαѕιℓιя, ιℓєяιує вαкαяαк уαѕαηιя
    уαѕαмιмιz∂α ιѕℓє∂ιgιмιz нαтαℓαяιη ¢σgυ ∂υѕυηмємιz gєяєкєη уєя∂є.
    уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ
    אєгเภ๔є รöz รöאlє๓єรเภเ ๒เlєภ, özüг ๔เlє๓єк z๏гยภ๔ค кคl๓คz..
    ŶĔŔŶüŹü ŤÁŚĹÁ ĎŐĹÚĎÚŔ. ÁМÁ РĔĶ ÁŹĨ ßŐŶÚŃĹÁŔÁ ĶŐĹŶĔ ŐĹÚŔ
    אüкรєl๓єภเภ єภ คlçคкçครเ, zคאเŦlคгเภ รเгtเภค ๒ครคгคк אüкรєl๓єкtเг
    αşк вαηкαℓαяıηıη güℓü¢üкℓєя şυвєѕιη∂єкι ѕєηι ѕєνιуσяυм нєѕαвıηα вιηℓєя¢є öρü¢üк уαтıяıℓмışтıя ιѕтє∂ιgιηιz zαмαη çєкєвιℓιяѕιηιz güℓє güℓє нαя¢αуıηız
    –вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα
    —-yaşamak özlemsiz,özlem sevgisiz,sevgi sensiz olamaz unutmaki sevmek daima beraber olmak deqil sensizken ble seninle olabilmektir
    —–αşк güηαн σℓмαуα¢αк кα∂αя мαѕυм,кöℓє σℓмαуα¢αк кα∂αя öözqüя,υηυтυℓмαуα¢αк кα∂αя ∂єяιη υмυℓмυуα¢αк кα∂αя уαкıη тєк вαşıηα уαşαηмαуα¢αк кα∂αя тαкıм∂ıя
    ——AyIşIqInIn aYdInLaTtIgI BiR KuMsAlDa kIrIk bIr dAlIn uCuYlA SeNi sEvIyOrUm yAzMaK IsTeRdIm aMa sEnIn hIrIn bIr dAlGa oLuP OnU SiLmEnDeN KoRkUyOrUm
    ——-BaNa dErSeN BiR GüN AyRıLaLıM ArTıK BeNi uNuT SaNa dErImKi öLüM BeNi aLmAdAn nEfSiM DuRmAdAn bEnZiM SoLmAdAn sEn bU SöLeDiGiNi uNuT
    ——–вαтαяуαѕı zαуıƒ яüуαℓαяıмızıη кαρѕαмα αℓαηı ∂ışıη∂α кαℓαη кєѕιмℓєяιηє şєвєкє нαтαѕı ѕєвєвιуℓє υℓαşαмα∂ıк şιм∂ι уüяєgιмℓє ƒυℓℓ çєкєη нαтℓαяıмℓα ѕєηι ѕєνιуσяυм
    αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!
    καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ..!
    ζєнỉя καттỉ ₣єℓєκ тαтℓỉ αѕỉмα , κα∂єя ѕαя∂ỉ вєиỉ çỉℓє çαяκỉиα..!
    Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!
    αуяỉℓỉяѕακ нєяѕєу вỉтєя ѕєvğỉℓỉм , ğỉ∂єяѕєи вỉя ∂αнα ğєℓмє вσѕυиα , ğỉ∂ỉѕỉи нєяѕєуỉи вỉтỉѕỉ σℓυя , вαğỉѕℓαя,α₣₣є∂єя ѕαимα вσѕυиα..!
    καяαямỉѕ ỉѕỉğỉм,ѕσκαğỉм ỉѕѕỉζ,вєи κöѕє вαѕỉи∂α καℓмỉѕỉм уαℓиỉζ,вỉя αи∂α нєяѕєуỉ вỉтỉяỉуσяѕυи,ѕєиѕỉζ уαѕαиỉя мỉ ѕöуℓє vє₣αѕỉζ..!
    иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!
    ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!
    αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!
    güℓü ѕσℓαηα ∂єк ѕєηι öℓєηє кα∂αя ѕєνє¢єğιм…
    gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕözüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı…
    őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…
    вιz нєя ηє кα∂αя ѕσѕуєтєηιη ¢ιℓαℓı тαşℓαяıη∂α ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓмєѕєктє, ѕσğυк ∂σℓυηαу∂α şєутαηℓα αzяαιℓℓє ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓιяιz…
    тαş σℓѕαм єяιя∂ιм ανυçℓαяıη∂α ∂αℓ σℓѕαм çöкєя∂ιм вαкışℓαяıη∂α ѕєνgιℓιм şυçℓυуѕαм вυ αşк уσℓυη∂α zιη∂αηα gєяєк уσк gözℓєяιη ναяуα…
    υηυт вєηι υηυт gιтѕιη вυ нιкαує вυя∂α вιтѕιη… уαя gözüη αу∂ıη уαя gözüη αу∂ıη αятк вєη∂η кυятυℓ∂υη уαя …
    ∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм…уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм…gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм…
    BiR DemetiN Daha oLsa Ne oLuRdu Hain PaPatya Bak İşde SevmiyoR ….
    •·.·´¯`·.·• єภ ๒üyüк คşкı๓ รєภรเภ•·.·´¯`·.&#183 ;•
    =========================================
    Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık…. ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..
    *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!
    *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 73 sayfa var BirinciBirinci 12345671353 ... SonuncuSonuncu