turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arasý
    Banned mania - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    IPTV Solution
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    39.960 Toplam

Standart Vu+'ta VLC Streamer Nasýl Kullanýlýr

Selamlar,

Daha önce Stream için kýlavuz hazýrlamýþtým ama çok pratik olmadýðýný fark ettim ve bu da beni yeni arayýþlara itti.
    DreamStream garabetinden sonra süper bir yazýlým olan Dreambox VLC Streamer buldum. Gerçekten çok beðendim, hatta bir dostuma verdim ki test etsin diye o da çok beðendi.

Programý indirip, [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] klasöre açýyoruz. Bu arada VLC Player’ý da yoksa [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] kuruyoruz.

Programý açýyoruz:
    1-. Vu ya da streamý destekleyen cihazla ilgili baðlantý ayarlarýmýzý yaptýðýmýz bölüm. Burada en önemli husus cihazýmýn kullandýðý Enigma sürümü, Vu+ Duo Enigma2’dir.
    Transcode’u seçersek aracý olup yayýný 3. Yerlere aktarabiliriz.
    WebIF bildiðimiz gibi Webinterface. Eðer http kýsmýna þifre koymuþsanýz onu seçmelisiniz.
    2-. Baðlantý ayarlarýmýzý yaptýktan sonra Fill Bousquets’ý týklýyoruz ve cihazýmýzda bulunan favori listelerimiz geliyor.
    3-. Herhangi bir buketi týkladýðýmýzda kanallar orada geliyor.
    4-. Burasý Twin Tuneri kullananlar için çok önemli. Eðer Change Ch… Seçmezseniz cihazla paralel zap oluyor. Seçerseniz siz isterseniz maç seyredin cihazý kullanan milletin ruhu bile duymuyor.
    5-. Stream açýp kapama.
    6-. Cihazla ilgili komutlar. Kill Stream Pro Arkaplanda kapatýlamamýþ stream iþlemlerini kapatmak için (Enigma 1).

Kanalý týkladýðýmýzda VLC Player otomatik olarak açýlýyor. Bu arada VLC Player ayar olarak mutlaka yapýn dediðim kýsým Deinterlace’ý Titrek yapmanýz.

Transcoding ayarlarý.

Ýstediðimiz bir yayýný buradan direk stream olmadan bilgisayara kaydedebiliriz (Cihazda Sabit Disk yok mesela).
    Güle güle seyredip, kayýtlar yapýn.
    AlýntýAlýntý

2. Teşekkür edenler:

soner054 (4.01.2013)

Junior Member sena50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Cevap: Vu+'ta VLC Streamer Nasýl Kullanýlýr

ustam oncelikle cok tesekkurler fakat programi kurmak istedigimde hata veriyor ben win 7 kullaniyorum.Bu program vista icin mi aceba?
    Ne yapmam lazi anlamadim... yardimci olursaniz cok sevinirim.
    AlýntýAlýntý

Junior Member ame_soner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

teþekkürler
    AlýntýAlýntý

Member crackmarch - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

teþekkürler
    AlýntýAlýntý