turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned JOKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Standart Çöpe Taşınan Konular Hakkında

Forumdaki birçok konu çöpe taşınmaya başladı...Sn yöneticiler o konuların içinde bazen önemli bilgiler oluyor ihtiyaç duyuyoruz ama ulaşamıyoruz....Konuları çöpe taşıma yerine kilitleyip bıraksanız daha iyi olacaktır...Zaten mesaj yazılamayacağı için sorun oluşturmayacaktır....En azından gerekli bilgi olduğunda oradan ulaşabiliriz...Benim fikrim konular kilitlenip bırakılsın yada çöp kısmına normal kullanıcıların ulaşmasına izin verilmesidir.....

Saygılarımla

Member omnikey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Cevap: Çöpe Taşınan Konular Hakkında

Taşındı: dsmart sonunda geldi

dreamitlive - ‎, 1 saat önce

mesala bu konu niye taşındı madem yalan yanlış yazı kapat dursun orada niye taşıyorsun demekki rahatsız olanlar var bu işlerden

Senior Member sakli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    158 Toplam

Alıntı omnikey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Taşındı: dsmart sonunda geldi

dreamitlive - ‎, 1 saat önce

mesala bu konu niye taşındı madem yalan yanlış yazı kapat dursun orada niye taşıyorsun demekki rahatsız olanlar var bu işlerden
    usta bu konu asparagas ve faydalanabilecegi hicbir sey idafe etmiyor. Bu sekil konularin cop e kaldirilmasina bende katiliyorum ama obur taraftan icinde gercekten bir cok kisinin emeginin oldugu bilgilerin cope tasinip bir anda yok olmasi icler acisi. Hem sonra yanlis anlasilmalarda olabilir mesela cope giden o bilgilere kimlerin bakma yetkisi var, bu kisiler bu bilgileri 3. sahislara verirmi, bundan haksiz kazanc saglanabilinirmi vs vs vs... Sahsen degerli bilgilerin sadece kilitlenmesinden yanayim

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.506 Toplam

Cöpe kaydirildiysa bir sebebi vardir.
    Yani öyle bir öneri basliignda mesaj yazmisnki, sanki cok önemli bir bilgi vardida cöpe gitti, önemli dedigin sey nedir o konuda ben sana geri getireyim hep berber bakalim, ne kadar önemli bir konu cöpe gitmis yalnislikla.

Madem silinen konuyu bilyorsum ne ile alakliydi ben bakayim cöpe neler var orda

Bu kadar ithamdan sonra TDW ye simdi su önemli konuu syölede disari alayim
    karar verelim ne kadar önemli bilgi diye, eger önemli bilgi ypksa bu kadar ithamdan sonra sende umarim geregini yaparsin

0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Alıntı Düzceli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Cöpe kaydirildiysa bir sebebi vardir.
    Yani öyle bir öneri basliignda mesaj yazmisnki, sanki cok önemli bir bilgi vardida cöpe gitti, önemli dedigin sey nedir o konuda ben sana geri getireyim hep berber bakalim, ne kadar önemli bir konu cöpe gitmis yalnislikla.

Madem silinen konuyu bilyorsum ne ile alakliydi ben bakayim cöpe neler var orda
    Bu bölüm öneri bölümü....Ben fikrimi yazdım sadece buna tepki verecek yada küçümseyecek bir durum yok ortada...Bazen yazılan en ufak bir mesajdaki bir bilgi dahi insanın işine yarayabiliyor...Bunun önemli olup olmadığına kim kara verebilir?...Konuyu kapatmak zaten çözüm iken komple çöpe taşınması o konudaki bilgiyi ortadan kaldırırken, o konuya emek veren kişiyede saygısızlık olarak düşünüyorum ben....Bu sadece bir öneri yönetim kabul eder etmez onu bilemem ama bunu uygun bir dille anlatır tepki vermez

Senior Member aykiri1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    346 Toplam

joker usta yaklasik 2 ay once alinan bir kararla icinde satasma hakaret ve buna benzer icerikli olan konular uyenin cezasinin yanisira konular kilitlenmeden cope atilacaktir.
    belki senin haberin yoktu.
    diger arkadaslarda ogrenmis olurlar.

0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Alıntı aykiri1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    joker usta yaklasik 2 ay once alinan bir kararla icinde satasma hakaret ve buna benzer icerikli olan konular uyenin cezasinin yanisira konular kilitlenmeden cope atilacaktir.
    belki senin haberin yoktu.
    diger arkadaslarda ogrenmis olurlar.
    İşte budur usta...Teşekkür ederim...Alınan karar vardır saygı duyarız....Bidaha kimsede diyemezki konu neden silindi diye...

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.506 Toplam

Evt bu bölüm öneri bölümü.
    Ama burada önerilen nedir zam altinda birakmaktan baska, buarai tartisalim. Hnagi bilgi linimis söyleyin geri getirelim dedim bende, önemli bilgi dedginizi tabiki. sonradas bakalim dedim, u zan altinda biraktiginiz bilgiye, burada gocunulacak ne varki.

Sizlerin bu önerosni okuyan baska biri sunu düsünür: TDW de önemli meajlar cöpe kaydirliyorki millat faydalanmasin diye.

Evt umarim sundugunöneriyi ben kabul ettim ama sen bana silinen meajin icerigini söyleyemiyorsun.

BU sekilde zan altinda birakmandan dolayi bi özür borclu oldugunu düsünüyorum, tabiki aksini yazamaz isen.
    Öyle camur at lekesi kalsin düsüncesini birakin <oksa burada siniz yok.

Hakli oldugunuz konu var ise buyrun yazin sonuna kadar tartisin.

Amam kimse bu sekilde sizin öneri dediginize katilmaz, bu yazdiklariniz öneri olamaz

0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Alıntı Düzceli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evt bu bölüm öneri bölümü.
    Ama burada önerilen nedir zam altinda birakmaktan baska, buarai tartisalim. Hnagi bilgi linimis söyleyin geri getirelim dedim bende, önemli bilgi dedginizi tabiki. sonradas bakalim dedim, u zan altinda biraktiginiz bilgiye, burada gocunulacak ne varki.

Sizlerin bu önerosni okuyan baska biri sunu düsünür: TDW de önemli meajlar cöpe kaydirliyorki millat faydalanmasin diye.

Evt umarim sundugunöneriyi ben kabul ettim ama sen bana silinen meajin icerigini söyleyemiyorsun.

BU sekilde zan altinda birakmandan dolayi bi özür borclu oldugunu düsünüyorum, tabiki aksini yazamaz isen.
    Öyle camur at lekesi kalsin düsüncesini birakin <oksa burada siniz yok.

Hakli oldugunuz konu var ise buyrun yazin sonuna kadar tartisin.

Amam kimse bu sekilde sizin öneri dediginize katilmaz, bu yazdiklariniz öneri olamaz
    Bana gösterirmisiniz nerde kimi zan altında bırakmışım?..Ben dedimki bazen konularda gerekli olan bilgilere silindiği için ulaşamıyoruz silinmesin kilitlensin diye bir öneri getirdim...Bunun neresinde zan altında bırakma var acaba?...Mesajı yanlışmı anlıyorsunuz yoksa türkçe sorunumu var ?( Almanya)

Bunu tartışmaya gerek yok..Aykırı noktayı koydu zaten yönetimin kararıymış...saygı duyarız dedik.

Senior Member sakli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    158 Toplam

Arkadas burda kac tane 500 belki daha da ustunde yazilmis mesajlar silindi, icinde hic mi bilgi yok ac bak. Bilgi yokda laklak mi vardi. Burasi laklak formu olmadigina gore icinde bilgi olan o kadar mesajli basliklar neden silindi. Sende bir dusun oyle yaz. Anladik yurt disindasindasin da ithamlarina dikkat et sende, kitap oku biraz. Surekli saldirgan davraniyorsun.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu